067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Пульсоксиметри
Сортувати:
Артикул: 1313-00024
990 грн
Ціну уточнюйте!
Артикул: 6964-00011
Ціну уточнюйте!
Артикул: 6964-00057
767 грн
Артикул: 6964-00058
548 грн
Артикул: 1726-00039
Ціну уточнюйте!
Кишеньковий пульсоксиметр БІОМЕД MD300K2
Вы экономите 400 грн
-5%
Оценить
8010 грн
Цена: 7610 грн
Ціну уточнюйте!
Артикул: 2254-01000
650 грн
Артикул: 1313-00398
420 грн
Пульсоксиметри — професійний прилад в інтернет-магазині Хімтест Україна+

Винахід технологій вимірювання концентрації кисню в крові за допомогою наручного пульсоксиметра стало дивним ривком в області діагностичних обстежень в медичних установах. Даний палацовий механізм є професійним апаратом зі спеціально вбудованим датчиком, що дозволяє отримати результат без застосування маніпуляційних властивостей.

Портативний апарат може використовуватися для вимірювання даних як у новонароджених, так і дорослих людей, не надаючи негативного впливу на самопочуття організму.

Купити дешево, не виходячи в аптеку, медичний портативний пульсоксиметр на палець, пальчиковий дитячий датчик для медичних цілей, в тому числі в неонатальний період у новонароджених, можна за прийнятною ціною в Сумах, Черкасах, Ізмаїлі, Миколаєві, Краматорську, Херсоні, Маріуполі, Вінниці , Кременчуці, Запоріжжі, Хмельницькому, Харкові, Києві (Троєщина), Дніпрі (Дніпропетровськ), Чернігові, Львові, Полтаві, Вишгороді, Одесі, оформляючи замовлення через сайт інтернет-магазину chemtest.com.ua, який здійснює доставку по доступній ціні по всій Україна, в тому числі і оптом.

Типи і практичне використання приладів

У медичних установках і профілактичних установах застосовується напалечний пульсоксиметр з зовнішнім датчиком.

Для використання в домашніх умовах існує механізм портативного характеру, який можна придбати недорого онлайн або в будь-якій аптеці. Підібрати правильно відповідне пристрій досить легко, адже для цього не потрібні спеціальні навички. Як наслідок, дані вироби підрозділяються на побутові і для спеціальних установок.

Універсальний інноваційний апарат може бути як дитячим, так і дорослим, однак існують спеціально призначені прилади, які допомагають контролювати стан дитини після хвороби.

Головною відмінністю пальцевих механізмів є рівень чутливості і фіксація на руці або нозі. Прилад має невелику вагу, що полегшує рівень транспортування при необхідності. Основна область застосування полягає в діагностичному контролі рівня кисню в крові у людей, що займаються спортом, хворих або знаходяться в реабілітаційних умовах.

Вибираємо наручний якісний прилад — переваги і особливості

Прилад здійснює якісний вимір числових показників з використанням світла, яке проходить через тканину, частково поглинаючи і визначаючи рівень кисню. Дані виводяться на екран за допомогою цифр.

Концентрація кисню — показник, який не змінюється навіть під час проведення ряду вимірів.

Головними перевагами такого приладу є:

— маленька вагова категорія і зручний інтерфейс;
— якість приладу відповідає всім нормам;
— широкий діапазон вимірювань;
— невелика похибка даних;
— високочутливий датчик;
— невисока вартість;
— можливість покупки в аптеках;
— виключення будь-якого впливу на здоров'я людини.

Напалечний пульсоксиметр є незамінним помічником будь-яких медичних установ, а також в домашньому використанні. Аптеки Києва надають дані прилади та прийнятні ціни з перевіреною якістю, але не завжди виходить зайти в найближчий аптечний пункт і купити потрібний пристрій. Та й не кожна аптека гарантує наявність обладнання на прилавках, тому ставлячи собі за мету "куплю якісний виріб в місті Київ", варто звернути увагу на перевірені і надійні магазини, яким і є спеціалізований інтернет-ресурс Хімтест +.

Принцип роботи

У датчику професійного апарату розташований світлодіод, який є джерелом інфрачервоного випромінювання. Хвилі, які проникають через судини і м'язові тканини, можуть частково ними поглинатися. Рівень даного поглинання залежить від насиченості гемоглобіном крові. Мінімальні зміни відтінку крові відразу вловлюється фотодетектором обладнання. Отримана системою інформація автоматично обробляється в процесорі, виводячись пізніше на дисплей.

На невеликому моніторі пристрою можуть виводитися наступні дані:

Сатурація або насичення артеріальної крові киснем (у проф діяльності позначається SpO2). Даний показник становить 95-98% у здорової людини. Якщо рівень знижується після позначки 95, необхідно обстеження, отже, і консультація лікаря, виявлення причини нестабільності, призначення лікування.

Частота пульсу (позначається як PRbpm). У здорової людини показник дорівнює 60-80 уд/хв. Якщо брати вимір пульсу у дітей, то він залежить від віку дитини.
Індекс перфузії або PI — інтенсивність периферичного кровотоку. У нормі показник знаходиться в діапазоні 4-7%.
Фотоплетізмограмми — зображення стану кровотоку в місці вимірювання.

На коректну роботу апарату впливає безліч зовнішніх чинників, які слід враховувати при виборі та купівлі. Це необхідно, щоб уникнути недостовірних і неточних результатів. Точність обладнання - один з найголовніших критеріїв при виборі, адже саме від правильних і достовірних даних залежить грамотне оцінювання стану людини. Похибка в професійних апаратах може варіюватися, але не повинна перевищувати позначку в +/- 2%.

Підбирати датчики слід під розмір пальців покупця / пацієнта. Якщо передбачається, що обладнання буде використовуватися відразу декількома людьми, то тоді більш доцільно купувати професійну модель зі спеціальною регульованою системою, що підходить під розміри і дітей і дорослих.

Дисплей повинен бути великим для того, щоб все позначення, що відбиваються на моніторі, легко були розпізнавані і читані. Краще звернути увагу на пристрої з підсвічуванням дисплея для отримання можливості зчитувати інформацію в різних умовах освітлення приміщення. Час зчитування результатів у ранніх моделей приладу становило близько 30 секунд. Не допускається присутність на нігтях лаку або інших забруднень, які можуть викликати спотворення даних вимірювання.

Де можна вибрати і купити напалечний прилад пульсоксиметр в Україні за доступною ціною?

Де ж придбати якісну продукцію з доставкою по всій Україні? Замовити онлайн в два кліка палацовий прилад і купити недорого пальцевий побутової пульсоксиметр Ноніно і інші професійні апарати, які у нас завжди в наявності, для медичних, спеціалізованих, косметологічних, навчальних центрів досить просто, адже для цього необхідно здійснити замовлення через сайт інтернет-магазину Химтест Україна +, який організовує швидку доставку в місто Одеса, Вінниця, Полтава, Маріуполь, Дніпро, Харків, Миколаїв, Кременчук, Херсон, Суми, Львів, Вишгород, Хмельницький, Черкаси, Краматорськ, Чернігів. Наша ціна приваблива для кожного клієнта.

Чому з нами вигідно?

Компанія надає вигідні умови покупки товару профназначенія. При виникненні будь-яких питань і проблем із замовленням того чи іншого обладнання варто звернутися за допомогою до консультантів, які дадуть відповідь на всі питання, що цікавлять, допоможуть з вибором, ознайомлять з ціновою політикою компанії. Наші фахівці гарантують професійне обслуговування, швидку зворотний зв'язок. Співпраця з нами завжди вигідно, адже ми надаємо кращі умови покупки, кращі ціни, тільки якісний товар від надійних і перевірених часом виробників.

Новинки
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!