067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Дефібрилятори
Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Дефібрилятор-монітор Mindray BeneHeart D3
Вы экономите 9232 грн
-5%
Оценить
184628 грн
Цена: 175397 грн
Артикул: 438-00002
70000 грн
Артикул: 438-00003
70000 грн
Дефібрилятор-монітор БІОМЕД ДКІ-Н-10
Вы экономите 6240 грн
-5%
Оценить
124800 грн
Цена: 118560 грн
Дефібрилятор-монітор БІОМЕД ДКІ-Н-10 М
Вы экономите 6990 грн
-5%
Оценить
139800 грн
Цена: 132810 грн
Дефібрилятор-монітор ДКІ-Н-10 АКСИОН
Вы экономите 12480 грн
-10%
Оценить
124800 грн
Цена: 112320 грн
Дефібрилятор — незамінний апарат в серцево-легеневої реанімації  

Дефібриляція поряд зі здійсненням ШВЛ, масажем серця є дуже важливою реанімаційної процедурою, спрямованої на лікування загрожує життю пацієнта серцевої аритмії, а також на нормалізацію ефективної скорочувальної діяльності шлуночків. Сильний короткочасний електроімпульс пристрою, проходячи через серцевий м'яз, здатний нормалізувати роботу органу. Електрична дефібриляція здійснюється за допомогою дефібрилятора.

Дефібрилятор — медичний, реанімаційний прилад, застосовуваний для терапії електричними імпульсами функціональних порушень ритму серця. Прилад виробляє короткий високовольтний електроімпульс, що викликає повне скорочення м'язової тканини.

Сучасні дефібрилятори — це надійні, функціональні, безвідмовні, високотехнологічні медичні прилади, які забезпечують підтримку при необхідності роботи серця.

Прилад включає накопичувальний і електродний блок. Принцип роботи пристрою заснований на тому, що 1-й блок акумулює електрику, перетворює його, зменшуючи силу струму, збільшуючи напругу. 2-й блок виробляє розряд збереженої електроенергії за допомогою електричних провідників. Сучасні реанімаційні прилади є біфазної, тобто генерують двосторонній струм.

При використанні двофазного дефібрилятора допускається довільне розташування електричних провідників. У процесі роботи відбувається відображення одного електричного розряду від другого, що дозволяє згенерувати подвоєний розряд через серцевий м'яз.

Бувають стаціонарні пристрої, що розміщуються в операційних блоках, реанімаційних, кардіологічних відділеннях, в кардіохірургії. Портативним дефібрилятором оснащуються машини швидкої допомоги. Існують також автоматичні зовнішні дефібрилятори, що забезпечують скорочення м'язи в установленому ритмі. Імплантований імплантованого дефібрилятора серця розміщується всередині тіла і здатний підтримувати серце, виконувати дефібриляцію і стимуляцію ритму.

Розрізняють автоматичні і напівавтоматичні прилади. Автоматичні установки здійснюють дослідження ЕКГ, серцевого ритму, самі вибирають енергію і проводять дефібриляцію. Напівавтоматичні апарати відрізняються від автоматів тим, що дефібриляція здійснюється персоналом за допомогою натискання на клавішу електричного розряду, а дослідження ЕКГ і набір енергії проводяться в автоматичному режимі. Напівавтоматичні зовнішні прилади іноді оснащуються ручним режимом.

Асортимент дефібриляторів  

В інтернет-магазині компанії «Хімтест Україна+» (Харків) можна купити портативний, автоматичний дефібрилятор для підтримки серця за доступною ціною, точну вартість можна дізнатися у менеджерів компанії.

  Перелік апаратів, представлених в інтернет-магазині:

— LIFEGAIN CU-HD1;
— PARAMEDIC CU-ER5;
— Mindray BeneHeart D3;
— ДКІ-Н-15ст БІФАЗІК +;
— SAVER ONE;
— ДКІ-Н-02, ДКІ-Н-02 СТ;
— РЕМА -21;
— БІОМЕД ДКІ-Н-10, ДКІ-Н-10М.  

Всі представлені моделі пристроїв широко затребувані на вітчизняному ринку, мають позитивні відгуки багатьох лікарів-кардіологів, реаніматологів, відрізняються зручністю, безпекою та довгим терміном експлуатації.

Основні переваги приладів  

Дефібрилятор з автоуправління має такі переваги: ​​мобільність за рахунок невеликих розмірів і ваги, для експлуатації приладу не потрібно спецнавчання медперсоналу, одноразові електричні провідники не вимагають спеціальної санобробки перед застосуванням.

Пристрій з ручним керуванням має мінімальний витрата матеріалів, порівняно невисоку ціну, величезний перелік вбудованих функціональних можливостей, що дозволяють лікарю здійснювати контроль стану хворого.

Висока надійність, функціональність апарату, простота експлуатації роблять стаціонарні, переносні дефібрилятори доступними для багатьох медичних установ з великою пропускною здатністю.

Сфера застосування  

Дефібрилятором оснащують великі лікарні, госпіталі, спеціальні установи, машини швидкої допомоги, аеропорти і екстрені служби. Прилади для підтримки роботи серця використовуються у відділеннях інтенсивної терапії, прийомних, реанімаційних відділеннях, операційних блоках, перинатальних центрах. Переносні апарати входять в стандартну комплектацію реанімобілів.

Купити дефібрилятори за найкращою ціною в Україні  

Компанія «Хімтест Україна+» (Харків) пропонує величезний перелік високоточного лабораторного, діагностичного спецобладнання, аналітичних апаратів, медичного обладнання для лікування COVID-19, стаціонарних пристроїв, переносних дефібриляторів, неонатальні комплекси з мультифункціональними можливостями від відомих світових виробників, ціни є конкурентоспроможними.

Вибрати і купити з доставкою в місто Київ, Маріуполь, Чернігів, Миколаїв та інші регіони України автоматичний зовнішній, напівавтоматичний дефібрилятор недорого допоможуть наші менеджери, які проконсультують по телефону, вказаному на сайті, нададуть інформацію про те, яка актуальна ціна на момент замовлення, скільки коштує кардіостимулятор, кардіовертери, які основні характеристики обладнання, особливості приладів, умови оплати і доставки у ваше місто. Продаж апаратів здійснюється з швидкою доставкою в усі міста України.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!