067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Фетальні монітори і допплери


Сортувати:
Монітор фетальний БІОМЕД BF500Е
Вы экономите 1770 грн
-5%
Оценить
35400 грн
Цена: 33630 грн
Монітор фетальний БІОМЕД BF500Е (для двійні)
Вы экономите 2070 грн
-5%
Оценить
41400 грн
Цена: 39330 грн
Монітор фетальний БІОМЕД BF500
Вы экономите 2467 грн
-5%
Оценить
49350 грн
Цена: 46883 грн
Монітор фетальний БІОМЕД BF500C
Вы экономите 3900 грн
-5%
Оценить
78000 грн
Цена: 74100 грн
Монитор фетальный БИОМЕД BF500F
Вы экономите 7425 грн
-5%
Оценить
148500 грн
Цена: 141075 грн
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1313-00022
Ціну уточнюйте!
Фетальний монітор L8 LED+LCD display
Вы экономите 1600 грн
-5%
Оценить
32006 грн
Цена: 30406 грн
Фетальний доплер L6
Вы экономите 74 грн
-5%
Оценить
Артикул: 6964-00133
1480 грн
Цена: 1406 грн
Фетальний монітор L8 7 TFT
Вы экономите 2314 грн
-5%
Оценить
Артикул: 6964-00093
46286 грн
Цена: 43972 грн
Артикул: 6964-00094
Ціну уточнюйте!
Фетальний доплер FD-88
Вы экономите 136 грн
-5%
Оценить
Артикул: 6964-00096
2726 грн
Цена: 2590 грн
Фетальні монітори

Фетальний монітор являє собою новітнє акушерсько-гінекологічне обладнання, призначене для візуалізації життєво важливих показників вагітної і плода в утробі в антенатальний і інтранатальний період. Устаткування застосовується в перинатальних центрах, приватних клініках жіночого здоров'я і пологових будинках. Залежно від кількості досліджуваних плодів монітори поділяють на одноплідні і двуплодних (дослідження одного плоду і більше).

Що визначають за допомогою фетального монітора

Монітор одночасно фіксує частоту серцевих скорочень, виявляє патологічні стани немовляти, визначає маткові скорочення, фіксує початок родової діяльності. Спецприлад застосовують для дослідження, аналізу функціональних даних немовляти і вагітної: вимірювання, візуалізація на екрані показників артеріального тиску, графічних зображень ЕКГ (виявлення аритмії у породіллі), тиску в порожнині матки в пренатальний період, обумовленого мінливих тонусом, наявністю навколоплідних вод, скорочувальної діяльністю матки , ступеня насичення киснем крові, діагностики гіпоксії, рухової активності плода.

Інформація про вітальних показниках вагітної, про внутрішньоутробний стан немовляти надає можливість медперсоналу своєчасно надавати акушерсько-гінекологічну або кардіопомощь. Сучасні пристрої дозволяють фіксувати всі показники на електронному носії з наступною роздруківкою на термобумаге або передачею по локальних мережах. Обстеження вагітних за допомогою такого монітора (кардіотокографії) в II і III триместрі, а також в ранньому інтранатальному періоді дозволяє значно збільшити число успішно проведених пологів.

Особливості приладів

Монітор на відміну від доплера дозволяє вивести діагностичні дані на екран і роздрукувати. Доплери використовуються для вислуховування серцебиття немовляти, Спецприлад надає можливість оцінити стан кровообігу в артеріях матки, плаценти, визначити асфіксію, дисфункцію плода, встановити наявність обвиття шиї пуповиною. Сучасний акушерський апарат створений, щоб слухати серце дитини в утробі, пристрій для прослуховування биття серця плода дозволяє виявити будь-які зміни в кровоносній системі і запобігти несприятливі наслідки в розвитку майбутнього малюка.

Процедуру ультразвукового дослідження за допомогою доплера проводять кілька разів за антенатальний період. Багато вагітні з різних причин сильно турбуються за здоров'я немовляти, хочуть чути серцебиття плода і використовувати доплер частіше. Саме тому вагітні жінки частіше приймають рішення: «Куплю в місті Київ портативний акушерський фетальний доплер для домашнього використання! ».

Критерії вибору

Вибираючи фетальні пристрої, враховуються технічні характеристики приладів:
— частота ультразвукового випромінювання;
— наявність інтегральної схеми;
— інтервал значень фіксації серцевих скорочень;
— габарити lcd екрану;
— розміри, вага;
— джерело живлення, акумулятор.

Інноваційні апарати відрізняються високою точністю вимірювань і інформативністю. Моделі пристроїв можуть мати опцію телеметрії, яка передбачає вільне пересування вагітної без порушень у функціонуванні обладнання, також оснащується опцією сигнального оповіщення при досягненні критичних показників.

Використання в інтранатальний період даних пристроїв сприяє зниженню перинатальних патологій і смертності. Функціонування сучасних пристроїв заснована на процесорах зі спеціальним ПО, яке обробляє аналоговий електросігнал, і невеликих ультразвукових датчиках з безпечним рівнем випромінювання, прилад підтримує режим ехолокації, є автоматична система налаштувань.

Переваги приладу

Монітор застосовують для збору, аналізу інформації та виявлення можливих функціональних порушень. Ехографія відображається шляхом зчитування імпульсних сигналів біоелектричної активності породіллі, немовляти. Моніторування дозволяє вчасно визначити можливі небезпечні стану, виявляючи функціональні порушення на ранніх стадіях їх виникнення. Кардіотокограф безпечний у використанні, забезпечує високоточні показники вимірювань, має багатофункціональні можливості контролю, зручний в процесі експлуатації.

Спецприлад має такі переваги:
— просте управління, зрозумілий інтерфейс;
— компактність;
— можливість тривалий час проводити спостереження за плодом;
— фіксує серцебиття, реєструє рухову активність майбутньої дитини;
скорочення матки.

Сьогодні кожен перинатальний центр, акушерські відділення, пологові зали повинні бути оснащені спеціальними приладами, без яких неможливо проводити спостереження за станом немовляти, своєчасно виявляти патологічні зміни, порушення в родової діяльності.

Прилад надає багатофункціональну комплексну оцінку основних вітальних показників стану вагітної і плода в утробі. Апарати в кінці діагностики видають дві взаємопов'язані криві:
— графічне зображення напруги м'язової тканини матки;
— крива, що характеризує частоту серцевих скорочень немовляти.

За допомогою фетальних моніторів обстежуються вагітні з різними патологіями, несприятливого перебігу антенатального періоду з метою правильної оцінки можливих ризиків і загроз для матері і плоду, а також запобігання ускладнень в інтранатальний період. Такий моніторинг здійснюють з кінця першого — початку другого триместру і до пологів.

В інтернет-магазині компанії «Хімтест Україна +» (Харків) можна купити недорого фетальний монітор, Допплер за прийнятною ціною, точну вартість можна дізнатися у менеджерів компанії, інструкція із застосування додається.

Висока інформативність, безпеку, багатофункціональні можливості обладнання, простота використання роблять фетальні прилади доступними для багатьох установ неонатальної допомоги, центрів акушерства і гінекології, інших закладів охорони здоров'я.

Де купити фетальний монітор, допплер за найкращою ціною з доставкою по всій Україні

Компанія «Хімтест Україна +» (Харків) пропонує купити величезний перелік високоточного діагностичного обладнання, стаціонарних, портативних пристроїв, фетальний монітор, апарат, детектори для прослуховування серця дитини, серцебиття плода в утробі Sonicaid One, доплер при вагітності з мультифункціональними можливостями від надійних виробників, ціна приладів є доступною.

Вибрати і купити в місті Дніпропетровськ (Дніпро), Кривий Ріг, Києві та інших регіонах в Україні фетальний монітор, портативний допплер допоможуть наші фахівці, які проконсультують по телефону, вказаному на сайті, нададуть інформацію про те, яка актуальна ціна на момент оформлення замовлення, скільки коштує пристрій, які основні характеристики, особливості експлуатації приладів, умови оплати і доставки у ваше місто. Продаж моніторів здійснюється з швидкою доставкою в усі міста України.

У нас є широкий асортимент фетальних моніторів, різні моделі допплеру будь-якої цінової категорії. Звертайтеся в «Хімтест Україна +», ми підберемо для вас модель з найкращим співвідношенням ціни і якості.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!