Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Кювези (інкубатори) для новонароджених
Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Інкубатор транспортний TI-2000
Вы экономите 19116 грн
-5%
Оценить
382320 грн
Цена: 363204 грн
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Інкубатор для новонароджених серія YP-920
Вы экономите 11970 грн
-5%
Оценить
239400 грн
Цена: 227430 грн
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Інкубатор для виходжування новонароджених та відновлення їх дихання: основне призначення і функції

Сучасне неонатальное обладнання — дитячий інкубатор для новонароджених, застосовується, щоб підтримувати важливі функції організму немовляти. У пологових будинках обов'язково присутні дорогі неонатальні інкубатори для новонароджених. Це необхідно для того, щоб вчасно надати кваліфіковану допомогу, коли на світ з'являється недоношена або фізично ослаблений дитина. Дізнатися, яка ціна на дитячі кювези для виходжування недоношених дітей (Корея) можна за допомогою інтернету.

Основне призначення кювези для новонароджених полягає в тому, що на немовлят негативно не вплине довкілля. Крім цього, в кювезах для недоношеної дитини створюються оптимальні умови, щоб лікування проходило ефективно. Потрібні життєво важливі параметри постійно знаходяться під контролем.

Зазвичай ціна на дитячі кювези для недоношених дітей уточнюється в телефонному режимі. Але, є інтернет-ресурси, де ціна неонатального інкубатора для недоношеної дитини вказана прямо на сайті. Перш ніж купити кювез для дихання в місті Київ, необхідно вивчити його основні особливості.

Які головні функції виконує дорогий інкубатор для новонародженої дитини?

Може бути різноманітною ціна дитячого кювези, так як існує широкий модельний ряд. Від бренду і функціональних можливостей залежать ціни інкубаторів для новонароджених. Дане обладнання має такі можливості:
— підтримує потрібну температуру, а також вологість і тиск, щоб не виникла гіпер- і гіпотонія, відновлювалося подих, а слизові оболонки не пересихали і не зневоднюється;
— можливість ручного програмування функцій: в подальшому функції можна виконувати за допомогою автоматизованого процесу;
— здійснення точних підстроювань всіх присутніх функцій, щоб вони відповідали індивідуальним потребам дитини;
— присутність різноманітних рівнів безпеки, забезпечуються які, завдяки вбудованому комп'ютера. Контролюється клапанна система, тиск в камері через спеціальні операційні вікна. Також під контроль взята сигналізація. Вона попереджає лікарів про всі зміни, які відбуваються в організмі дитини;
— можливість підключити всі необхідні пристрої для життєзабезпечення дитини і обладнання, щоб здійснювати медичні маніпуляції;
— можливість тактильно спілкуватися матері з немовлям. Таким чином, у жінки значно знижується рівень стресу.

Багатьом пологовим будинкам потрібно купити інкубатор для новонароджених Корея, коли наявне обладнання прийшла пора міняти. Крім недоношених дітей, в інкубатор поміщаються немовлята у яких важкі родові травми, вроджені дефекти розвитку і різні патології. Де за доступною вартості придбати кувез для новонароджених дітей за вигідною ціною?

Інтернет-магазин Chemtest.com.ua пропонує купити кювези для новонароджених за найкращою ціною в Києві. Наша компанія точно в терміни поставляє замовлене обладнання в усі регіони України. Крім продажу, ми займаємося установкою і запуском в роботу придбаних агрегатів. Наші фахівці навчають персонал. Також здійснюється гарантійне та післягарантійне обслуговування. На офіційному сайті можна знайти потрібний товар, скориставшись зручною рядком пошуку. Зв'язатися з нами легко, на сайті вказані актуальні номери телефонів. Для більш зручної покупки, клієнти створюють особисті кабінети, перейшовши на наш онлайн-ресурс.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!