Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Вимірювачі деформації клейковини

Вимірювачі деформації клейковини представлені в даному розділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількоcті вимірювачів деформації клейковини, щo застоcовуються в зернопереробній галузі, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте — наші менеджери допоможуть!
Сортувати:
Пристрій для відмивання клейковини У1-МОК-3М
Оценить
Артикул: 134-00040
Пристрій для відмивання клейковини У1-МОК-3М призначене для відмивання і віджимання сирої клейковини із зерна (шроту).
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12598-00001
Вимірювач деформації клейковини, ІДК-1М призначений для визначення якості клейковини зерна пшениці і пшеничного борошна за умовним одиницям ІДК згідно ГОСТ 13586.1-68 і ГОСТ 27839-88.
Ціну уточнюйте!
Вимірювач деформації клейковини ІДК-М
Оценить
Артикул: 1610-00002

Вимірювач деформації клейковини призначений для визначення якості сирої клейковини.

Ціну уточнюйте!
Вимірювач деформації клейковини ІДК-3М
Оценить
Артикул: 134-00011

Вимірювач деформації клейковини ІДК-3М призначений для визначення якості клейковини зерна пшениці і пшеничного борошна хлібопекарського та макаронного помолов по її здатності чинити опір деформирующей навантаженні стиснення між двома площинами в перебігу 30 сек.

Ціну уточнюйте!
Вимірювач деформації клейковини ІДК-3МУ
Оценить
Артикул: 156-00021

Вимірювач деформації клейковини ІДК-3МУ призначений для визначення якості клейковини зерна пшениці і пшеничного борошна хлібопекарського та макаронного помолов по її здатності чинити опір деформирующей навантаженні стиснення між двома площинами.

34016 грн
Цифровий вимірювач деформації клейковини ІДК-5М
Оценить
Артикул: 134-00012

Вимірювач деформації клейковини ІДК-5М призначений для визначення якості клейковини зерна пшениці і пшеничного борошна за умовним одиницям ІДК згідно Г0СТ 13586.1-68 і Г0СТ 27839-88. Принцип і метод їх роботи засновані на вимірі величини залишкової деформації проби клейковини після впливу тарований навантаження (пуансона) протягом заданого часу (30 с).

Ціну уточнюйте!
Вимірювач деформації клейковини ВДК-7
Оценить
Артикул: 607-00020
Призначений для визначення якості клейковини зерна пшениці і пшеничного борошна шляхом вимірювання її пружно-еластичних властивостей.
30390 грн
Ціну уточнюйте!
Апарат для визначення сухої клейковини DG 2020 Erkaya
Оценить
Ціну уточнюйте!
Система Глютоматик (Glutomatic) 2200 для визначення кількості і якості клейковини Perten Instruments
Оценить
Артикул: 3078-00020
Основними перевагами використання системи Глютоматик (Glutomatic) 2200 для визначення кількості і якості клейковини Perten Instruments  є стандартизація процесу визначення кількості і якості клейковини, що дозволяє отримувати точні та відтворювані результати (2 за один вимір), практично виключаючи при цьому  вплив людського фактора.
Ціну уточнюйте!
Вимірювач деформації клейковини ВДК-М МОТОМ
Вы экономите 1230 грн
-17%
Оценить
Артикул: 1610-00006
Вимірювач деформації клейковини ВДК-М МОТОМ призначений для визначення групи якості клейковини зерна пшениці і пшеничного борошна по їх здатності чинити опір деформуючому навантаженні нормованої величини (стандартизована методика).
7380 грн
Цена: 6150 грн
Вимірювачі деформації клейковини

Ці прилади — вимірювачі деформації клейковини — застосовують в НДІ, в хлібопекарській, борошномельної промисловості, в інших с/г галузях для вимірювання рівня якості пшеничного зерна і борошна згідно умовним одиницям ВДК за відповідними ГОСТами. До уваги береться величина залишкової деформації проби після 30-секундного пуансона (тарованого навантаження).

Види ВДК 1. ВДК-1М мобільний і компактний, відрізняється довговічністю, точністю об'єктивних показників і надійністю. Є можливість застосовувати його в автоматичних лініях.
2. ВДК-М розроблений для дослідження якості сирої клейковини по ряду ГОСТів. МОК — методика визначення клейковини — входить в комплект.
3. ВДК-3М аналізує якість клейковини, беручи до уваги здатність її протягом 30-ти секунд чинити опір навантаження стиснення, коли зразок поміщений між двома площинами. Процес повністю автоматизований, тобто спрощений для оператора максимально.
4. ВДК-7 вивчає якість клейковини, вимірюючи її пружно-еластичні властивості по опору стисненню.

Переваги
Прилад виробляє автоматичну самокалібрування і самодіагностику до початку роботи;
на дисплеї є підказки лаборанту;
прилад в міцному корпусі (метал);
для безпечної роботи ВДК передбачений сплячий режим і вологозахищені кнопки;
можлива установка термодатчика;
при експлуатації за інструкцією довговічний.
5. ВДК-5М — цифровий прилад, вимірює якість клейковини згідно ГОСТам. Точний, надійний, довговічний і компактний. Призначений для багатьох сфер зерновий і харчової промисловості. Принцип роботи — як у ВДК-7.
Причини купити ВДК: доступна ціна, багатофункціональність, супутні товари

Крім того, що вас порадує прийнятна ціна всіх моделей ВДК і їх можливості, в роботі з приладами, представленими в цій лінійці, є пристосування, які значно полегшать дії оператора.

Прес для виділення клейковини ГП-1 дозволить вручну визначити вміст речовини в зразку (пшениця, борошно). Прес — це дві скляні пластини (на верхній - зручна ручка), між ними — фіксований зазор. Скло мають шорстку поверхню і з'єднані міцними петлями.

• Пристрій для відмивання клейковини У1-МОК-3М служить для автоматичного віджиму і відмивання сирого зразка (клейковина зерна, шрот, борошно). В комплекті — бачок, завдяки якому подача води відбувається автономно; кран — з поліпшеною конструкцією перемикання вектора потоку води. У приладу електронне реле часу, фіксується на засувку дека в верхньому положенні, посилений підшипниковий вузол переміщення верхньої деки.

Статті на тему:

Купити ВДК та інше обладнання для агролабораторіїКаталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!