Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Прилади для визначення числа падіння

Прилади для визначення числа падіння представлені в даному розділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількоcті лабораторних приладів, щo застоcовуються в зернопереробній галузі, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте — наші менеджери допоможуть!
Сортувати:
Прилад для визначення числа падання ПЧП-2KL
Оценить
Артикул: 4029-00050
  • Водяна баня закрита кришкою.
  • Подача і злив холодної водопровідної води в конденсатор здійснюється по трубках.(це в модифікації приладу з охолодженням).
  • Дистильована вода у водяну баню заливається через отвори в кришці, при цьому надлишок води зливається через трубку підключену до рівнеміри.

73700 грн
Прилад для визначення параметра (число падіння ППП 99)
Оценить
Артикул: 1302-00001
Прилад для визначення параметра "число падіння" ПЧП 99 призначений для вимірювання за методом Хагберга-Перт.
54900 грн
Прилад для визначення числа падіння ПЧП-3
Оценить
Артикул: 194-00112

Прилад ПЧП-3 призначений для контролю одного з показників якості зерна, борошна та інших крохмаловмісних продуктів шляхом визначення активності альфа-амелазы.

Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення числа падіння ПЧП-7
Оценить
Артикул: 194-00113

Прилад ПЧП-7 використовує замкнутий цикл охолодження кришки водяній лазні з вбудованою високоефективної системою охолодження.

Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення параметра (число падіння ПЧП 99-2К)
Оценить
Артикул: 4029-00001
Прилад для визначення параметра "число падіння" ПЧП 99-2К призначений для вимірювання за методом Хагберга-Перт.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 488-00016
Система водяного охолодження СВО-1 для приладів ПЧП необхідна для охолодження водяної бані приладу FN-2 при визначення активності альфа-амілази методом визначення Числа Падіння.
Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення числа падіння FN 7200
Оценить
Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення числа падіння FN 7100
Оценить
Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення числа падіння FN 1310 Perten Instruments
Оценить
Артикул: 3078-00021

Прилад для визначення числа падіння FN 1310 Perten Instruments - це базова модель, яка дозволяє користувачам купувати оригінальну систему Perten.

Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення числа падіння FN 1500 Perten Instruments
Оценить
Артикул: 3078-00022

Прилад для визначення числа падіння FN 1500 Perten Instruments  -   це автоматична система єдиного аналізу, оснащена блоком управління з принтером, клавіатурою і невеликим дисплеєм, який може бути встановлений на локальному мовою.

Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення числа падіння FN 1700 Perten Instruments
Оценить
Артикул: 3078-00023

Прилад для визначення числа падіння FN 1700 Perten Instruments - це  застосування системи Falling Number 1700, яка сконструйована для отримання результату за двома зразками за один вимір найбільш легким і зручним способом.

Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення числа падіння FN 1900 Perten Instruments
Оценить
Артикул: 3078-00024

Прилад для визначення числа падіння FN 1900 Perten Instruments - це  застосування системи Falling Number, яка сконструйована для отримання результату за двома зразками за один вимір найбільш легким і зручним способом.

Ціну уточнюйте!
Alphatec F№ FOSS аналізатор визначення числа падіння автоматичний
Оценить
Артикул: 2944-00045
Alphatec F№ FOSS аналізатор визначення числа падіння автоматичний   надає безпечний і сучасний спосіб стандартного аналізу числа падіння для виявлення дефектів проростання та ферментативної активності в борошні, включає молотковий млин і охолоджувач, – це комплексне рішення від творця відомого аналізатора зерна Infratec.
Ціну уточнюйте!
Прилад для визначення числа падіння  ПЧП-5
Оценить
Артикул: 134-00005

Прилад падіння ПЧП-5 призначений для застосування в лабораторіях підприємств агропромислового комплексу і, насамперед, випробувальних лабораторіях контролю якості зерна продуктів його переробки.

Ціну уточнюйте!
Прилади для визначення числа падіння

В даній лінійці представлені прилади, що дозволяють контролювати показники якості зерна / борошна, інших крахмалосодержащих зернопродуктів. Агрегати обчислюють способом визначення активності альфа-амелази показник числа падіння, який потрапляє в діапазон 60-900 (до 999 в деяких моделях).

Види приладів для визначення числа падіння • ППП-3 являє собою систему, що працює від джерела водопровідної води, — це не завжди зручно через таку прив'язки. Прилад може проводити вимірювання в двох пробах відразу; йде оцінка даних і контроль температури в самій лазні автоматично.
• ППП-5 згідно з ГОСТ 27676 та низкою міжнародних стандартів вимірює ступінь досягнення клейстером в пробі рідкого стану. Потужний мікропроцесор відповідає за автоматичний режим вимірювань, які виводяться на рідкокристалічний дисплей. Є електронний захист нагрівачів на випадок випадкового запуску в роботу лазні без води.
• ППП-7 має вбудовану систему охолодження, тому мобільний і можна застосувати не тільки в виїзних лабораторіях, але і в польових умовах. Завдяки технології з використанням шток-мішалки перемішування і аналіз більш ефективні.
• ППП-99 і 99-2К — одно- і двоканальні прилади. Вимірювання ПП проводиться методом Хагберга-Перт і відповідає вимогам ГОСТ 30498-97 (ІСО 3093-82) і ряду інших стандартів. У цих установок — прискорений процес вимірювань при високій точності хімічного аналізу. 99-2К завдяки двом каналам вимірювання часу прискорює хід операції. Мала вага дозволяє транспортувати обладнання в міру потреби.

Зверніть увагу: автономна система водяного охолодження СВО-1 входить в комплектацію не всіх приладів (уточнюйте це при замовленні). Вона компактна і проста в експлуатації. Система зменшує споживання води, підключається до електромережі і, з огляду на те, що не вимагає наявності централізованого водопостачання та каналізації, робить прилад автономним, охолоджуючи одну і ту ж циркулює в системі воду.

Доступна ціна — головна причина купити ППП

Прилади для визначення числа падіння — обладнання, незамінне в хлібопекарській промисловості та в міні-пекарнях, щоб видавати хліб належної якості, а також на сільгосппідприємствах (зернопріёмнікі, млини). Всі моделі, представлені на нашому сайті, надійні і доступні за ціною, в порівнянні з аналогами закордонного виробництва.

Статті на тему:

Прилади для визначення числа падіння, ПЧП та інше лабораторне обладнання від перевірених виробників у компанії «Хімтест Україна+»Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!