Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Пурки

Пурки представлені в даному розділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількоcті пурок, щo застоcовуються в зернопереробній галузі, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте  наші менеджери допоможуть!


Сортувати:
1319 грн
Артикул: 4029-00023
  • Вимірювання натури проходить в дві стадії:
  • Відділення необхідного обсягу (в даному приладі — одного літра).
  • Зважування заходи на двочашкових вагах.
Ціну уточнюйте!
Пурка литровая Олис ПХ-2
Оценить
Артикул: 156-00004

Пурка літрова з падaючим вантажем ПХ-2 признaчeна для визнaчeння натури зерна (маса зерна в однoму літрі).

21120 грн
Пурка ПХ-3
Оценить
Артикул: 607-00001

Пурка ПХ-3 літрова з падаючим вантажем застосовується в лабораторіях зерноприймальних, переробних підприємств, науково-дослідних організаціях та ін

19008 грн
Гектолітр Erkaya
Оценить
Артикул: 13451-00012


Ціну уточнюйте!
Пурки Що таке пурка?

Ще багато років тому хліботоргівців зіткнулися з проблемою: як просто і швидко визначити якість зерна? Хімічний аналіз — метод, без сумніву, надійний. Однак де було знайти хімічну лабораторію купцеві в позаминулому столітті, де-небудь в глибинці Російської імперії? Можна, звичайно, просто розтерти зерно, спробувати на смак — але такий метод суб'єктивний, ненадійний і дозволяє визначити лише найбільш якісне і зовсім вже неякісне зерно, а завдання стояло — визначати поживність і сортність зерен будь-яких сортів і будь-якої якості. І тоді купці здогадалися почати порівнювати зерно за вагою: адже більш поживні зерна важче. Для зважування певного обсягу зерна і була сконструйована пурка — об'ємні ваги. Показник поживності зерна, який визначається за допомогою зважування заданого обсягу (найчастіше обчислюють вага літра в грамах, але в інших країнах можуть бути прийняті інші стандарти), стали називати натурою хліба або натурою зерна.

Як працює пурка?

Пристрій пурки не назвеш складним: це кілька ємностей (мірка, наповнювач, циліндр насипання) певного обсягу, закріплених на пеналі, падаючий вантаж і ніж, зазвичай виконаний з нержавіючої сталі. Якщо в комплекті з пуркою використовувати електронні ваги — процес обчислення натури зерна істотно прискорюється.

Де застосовуються пурки?

Визначення натури зерна затребуване в сільському господарстві, виробничих лабораторіях зерноприймальних та переробних підприємств, в харчовій промисловості, науково-дослідних лабораторіях і т.п.

Кoмпанія «Хімтест Україна+» пропонує купити пурки відомих вітчизняних та зарубіжних брендів. Асортимент досить великий і, можливо, не всі моделі, наявні в продажу на даний момент, встигли додати на сайт. У наших менеджерів Ви можете отримати детальну консультації, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або через форму зворотного зв'язку на сайті. Якщо в нашому каталозі не опиниться потрібних вам товарів, ми забезпечимо доставку під замовлення.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!