Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Термоштанги

Термоштанги представлені в даному розділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількоcті термоштанг, щo застоcовуються в зернопереробній галузі, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте — наші менеджери допоможуть!
Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Артикул: 607-00003

Термоштанга цифрова ТЦ-2 призначена для вимірювання температури сипучих матеріалів (зерна, комбікорму та ін) схильних до самозігрівання при зберіганні в складах і зерносховищах.

1700 грн
Артикул: 607-00015

Термоштанга цифрова ТЦ-3.0 призначена для вимірювання температури сипучих матеріалів (зерна, комбікорму та ін) схильних до самозігрівання при зберіганні в складах і зерносховищах.

1800 грн
Артикул: 4029-00046
Призначена для контролю температури зерна, комбікорму і т. д. при зберіганні в складах і зерносховищах.
1390 грн
Артикул: 4029-00031
Призначена для контролю температури зерна, комбікорму і т. д. при зберіганні в складах і зерносховищах.
1300 грн
Артикул: 607-00012
Механічна термоштанга L - 2,0 м використовується в харчовій, заготівельної та переробної галузях промисловості для вимірювання температури всередині обсягу зернових продуктів, які не тарований вигляді зберігаються на складах або на складських майданчиках відкритого типу.
1000 грн
Артикул: 607-00025
Механічна термоштанга L - 2,8 мм використовується в харчовій, заготівельної та переробної галузях промисловості для вимірювання температури всередині обсягу зернових продуктів, які не тарований вигляді зберігаються на складах або на складських майданчиках відкритого типу.
1100 грн
Артикул: 1610-00009
Термощуп і термоштанга МОТОМ призначені для контролю температури всередині насипів зерна, комбікормів і інших сипучих матеріалів схильних до саморазогреву.
Ціну уточнюйте!
Багаторівнева термоштанга ТШ-3-1.5 МОТОМ
Вы экономите 300 грн
-17%
Оценить
Артикул: 1610-00010
Багаторівнева термоштанга ТШ-3-1.5 МОТОМ призначена для контролю температури всередині насипу зерна, а також інших сипучих продуктів на несколький рівнях по довжині вертикального або горизонтального розрізу.
1800 грн
Цена: 1500 грн
Артикул: 1610-00011
Багаторівнева термоштанга ТШ-3-2.0 МОТОМ застосовується при зберіганні зерна для своєчасного виявлення процесу саморазогрева всередині насипу.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1610-00012
Багаторівнева термоштанга ТШ-3-3.0 МОТОМ працює в комплексі з електронним модулем температурного контролю МТК-1. Один модуль може працювати з необмеженою кількістю термоштанг.
Ціну уточнюйте!
Термоштанги Для чого використовуються термоштанги

Термоштангою прийнято називати прилади для вимірювання температури сипучих мас (зерна, круп, комбікормів, мінеральних добрив, гранульованих будівельних матеріалів і т.п.) в місцях їх підлогового зберігання (зерносховищах, кормових складах, автотранспорті, суднових трюмах, товарних вагонах). Деякі сипучі субстанції (зерно, хімікати, добрива) при тривалому зберіганні насипним способом схильні самосогреванию, яке призводить до псування продукту. Якщо сипуча маса складується досить товстим (від одного метра завтовшки) шаром, необхідний постійний моніторинг температури в товщі насипу, щоб встигнути прийняти своєчасні заходи щодо запобігання псуванню.

Як влаштована термоштанга

Конструкція приладу описана в його назві: термоштанга — це щуп з датчиком температури на одному кінці і блоком управління і індикації на іншому. Довжина штанги вибирається залежно від товщини шарів, температуру в яких належить заміряти, і при необхідності може бути збільшена за допомогою подовжують ланок. Сучасні термоштанги повністю автономні і оснащені електронним індикаторним блоком з батарейним відсіком. Широкодіапазонний (від -55 °С до + 125 °С) датчик температур працює за принципом зміни електричного опору відповідно до температури.

Термоштанга проста і зручна у використанні: досить з'єднати всі частини приладу, підключити електронний блок, занурити щуп на максимальну глибину, почекати вказане в інструкції з експлуатації час (зазвичай не більше п'яти хвилин) і зафіксувати показання приладу.

Де застосовуються термоштанги?

Сферою застосування термоштанги можуть бути: сільське господарство (зерновий ток, зерносховище, склад комбікормів), борошномельні та зернопереробні підприємства (макаронні та комбікормові заводи, великі хлібопекарні і т.д.), підприємства оптової торгівлі, транспортні підприємства.

Компанія «Хімтест Україна+» пропонує купити термоштанги відомих вітчизняних та зарубіжних виробників. Асортимент досить великий і, можливо, не всі моделі, наявні в продажу на даний момент, встигли додати на сайт. У наших менеджерів Ви можете отримати детальну консультацію, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або через форму зворотного зв'язку на сайті. Якщо в нашому каталозі не опиниться потрібних вам товарів, ми забезпечимо доставку під замовлення.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!