067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Прилади Чижова

Прилади Чижова представлені в даному розділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількоcті приладів Чижова, щo застоcовуються в зернопереробній галузі, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте — наші менеджери допоможуть!
Сортувати:
Вологомір ПЧ-МЦТ3Ф (аналог приладу Чижової)
Оценить
Артикул: 134-00031
Прилад застосовується в лабораторіях підприємств харчової промисловості (хлібопекарської, кондитерської, молочної, м'ясної і т. п.).
Ціну уточнюйте!
Артикул: 134-00032
Прилад застосовується в лабораторіях підприємств харчової промисловості (хлібопекарських, кондитерських, мясообработки тощо).
Ціну уточнюйте!
Артикул: 134-00033
Прилад є аналогом приладу Чижової, призначений для лабораторного контролю вологості сировини, напівфабрикатів у відповідності з вимогами ГОСТ 21094, ГОСТ 3626.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 134-00034
Вологомір призначений для лабораторного контролю вологості сировини, напівфабрикатів і готової продукції у хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 134-00035
Призначений для визначення вологості харчової сировини та продуктів згідно з вимогами ГОСТ 21094, ГОСТ 3626. Є аналогом приладу Чижової.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 134-00036
Вологомір ВЧМ призначений для лабораторного контролю вологості сировини, напівфабрикатів і готової продукції у харчовій промисловості.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 36-00001
  • Вибір робочих температур — 130 або 160 С
  • Цифрова індикація температури нагрівальних пластин (точністю 0,1 градуса)
  • Автоматичне термостатирование нагрівальних пластин
Ціну уточнюйте!
Артикул: 156-00014
Прилад Чижова модернізований цифровий ПЧМЦ призначений для визначення вологості зразків харчових продуктів
20600 грн
Прилади Чижова Прилади Чижова: призначення і сфера застосування

За допомогою приладу Чижова модернізованого цифрового (ПЧМЦ) проводиться оперативний моніторинг вологості харчових продуктів у виробничих лабораторіях підприємств харчової промисловості (пекарнях, молокозаводах, кондитерських фабриках, м'ясокомбінатах і т.п.). Контроль вологості при виробництві продуктів харчування і напівфабрикатів необхідний на всіх технологічних етапах виробництва, від приймання сировини до контролю якості готової продукції.

Принцип роботи приладу Чижова

Для перевірки на приладі Чижова береться зразок аналізованого продукту, з якого шляхом нагрівання випаровується рідина. Зневоднення здійснюється при певній температурі протягом заданого часу в пакетах з тонкої пористої папери. ПЧМЦ дозволяє проводити нагрівання при температурі до 199 °С протягом 99 хвилин (максимальне значення таймера) або без встановленого тимчасового інтервалу.

Конструкція ПЧМЦ

Прилад Чижова складається з двох блоків. Основним є блок висушування, що складається з двох нагрівальних плит, в якому, власне, і відбувається зневоднення аналізованого зразка. Нагрівальні плити виготовлені з алюмінію, оснащені електронагрівальними елементами, з'єднані петлею і закриті кришками. Для закладки зразка верхній нагрівальний блок необхідно підняти за допомогою ручки.

Другим є блок контролю і управління (як правило, електронний). Він також складається з двох частин: блоку регулювання температури і таймера. За допомогою першого блоку встановлюється температура, яку будуть автоматично підтримувати нагрівальні елементи протягом часу, що визначається другим блоком. Візуальний контроль роботи ПЧМЦ здійснюється за допомогою цифрового індикатора, що відображає поточні температурні і тимчасові показники.

Компанія «Хімтест Україна+» пропонує купити ПЧМЦ (прилади Чижова) перевірених виробників. Асортимент приладів досить великий і, можливо, не всі моделі, наявні в продажу на даний момент, встигли додати на сайт. У наших менеджерів Ви можете отримати детальну консультацію, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або через форму зворотного зв'язку на сайті. Якщо в нашому каталозі не опиниться потрібних вам ПЧМЦ, ми забезпечимо доставку під замовлення.

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!