067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Балони для стиснених газів

Балони для стиснених газів представлені в даному розділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількоcті балонів для газів, щo застоcовуються у промислoвості та биту, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте — наші менеджери допоможуть!
Сортувати:
Композитний балон на 0,5 л
Оценить
Композитні балони можуть бути використані, як підствольні резервуари або балон-приклади гвинтівок.
Ціну уточнюйте!
Композитний балон на 0,7 л
Оценить
Композитні балони можуть бути використані, як підствольні резервуари або балон-приклади гвинтівок.
Ціну уточнюйте!
Композитний балон на 1 л
Оценить
Композитні балони можуть бути використані, як підствольні резервуари або балон-приклади гвинтівок.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 5611-00001
Вентиль ВКМ-95 кисневий призначений для установки на  балони малого обсягу  на Рр≤20МПа (200 кгс/см2) за ГОСТ 949 , у тому числі вхідні в комплект дихальної апаратури для рятувальників.
600 грн
Артикул: 5611-00002
Вентиль ВКМ-95 кисневий призначений для установки на балони малого обсягу Рр≤20МПа (200 кгс/см2) за ГОСТ 949 , у тому числі вхідні в комплект дихальної апаратури для рятувальників.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 5611-00003
Вентиль ВКМУ-95 кисневий призначений для установки на балони малого обсягу Рр≤20МПа (200 кгс/см2) за ГОСТ 949 , у тому числі вхідні в комплект дихальної апаратури для рятувальників.
Ціну уточнюйте!
Вентиль ВС-16 запірний для балонів
Оценить
4000 грн
Балони для стиснених газів: сфера застосуванняСтислі і зріджені гази застосовуються в багатьох сферах життєдіяльності — від виробничих (технологічні процеси в металургії, машинобудуванні, нафтопереробці і інших галузях, зварювання металів, пневмоінструменти в будівельній індустрії і т.д.) до побутових (балони для пневматичної зброї, для газових печей, для автомобілів, для заправки холодильників і кондиціонерів, для дайвінгу та ін.). Оскільки гази в балонах перебувають під тиском, не слід нехтувати технікою безпеки при їх експлуатації і регулярним технічним оглядом. Неякісний або несправний балон (з пошкодженим корпусом, зламаним вентилем) може вибухнути, завдавши шкоди здоров'ю і майну. Причиною вибуху також може стати переповнення, тому наповнення балонів слід довіряти фахівцям, хто виконує технологічні нормативи. Слід уникати наповнення балонів скрапленим газом з виміром лише обсягу балона (в цьому випадку існує небезпека вибуху при зміні температурного режиму): балони необхідно наповнювати, дотримуючись норму заповнення в масових одиницях на одиницю об'єму.Заходи безпеки при використанні газових балонівУ балонах можуть зберігатися і транспортуватися стислі або зріджені кисень, вуглекислий газ, аргон, гелій, хлор, повітря, азот, ацетилен, фреони та інші гази. Огляд балонів рекомендується проводити раз в п'ять років, а якщо балони використовувалися для зберігання газів, що викликають корозію корпусу (хлор, фосген, сірчаний ангідрид, хлористий метил і ін.) - не рідше одного разу за два роки. До експлуатації сталевих балонів особливо уважно слід ставитися при низьких температурах, так як сталь стає більш крихкою і корпус балона може бути пошкоджений при ударі, падінні або іншому механічному впливі.Купити балони для стиснених газівКомпанія «Хімтест Україна+» пропонує широкий асортимент газобалонного обладнання. Якщо вам потрібно купити балон для дайвінгу, для водолазів, для пневматичної зброї, композитні балони, вентилі кисневі, перехідники, пластикові заглушки для вентилів, зв'яжіться будь-яким зручним для вас способом з нашими менеджерами, і ви отримаєте якісні, Опосвідчені, безпечні балони, заправлені в суворій відповідності з технічними нормативами.Ціна на балони для стиснених газів є на сторінці товару

Якщо ціна на газові балони відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.


Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!