Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ


Сортувати:
Артикул: 1320-00001
Котел на пелетах КТ-2Е-PG має можливість автоматично подавати паливо.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1320-00002
Котел на твердому паливі тривалого горіння КТ-1Е Altep (Альтеп) 15-45 кВт
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1320-00003
Котел твердопаливний КТ-2Е Altep (Альтеп)
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1320-00004
Котел на вугіллі КТ-3Е 125-350 кВт має п'ятиканальний теплообмінник.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1320-00005
Дуже зручний і простий в роботі котел КТ-3Е, не вимагає спеціального обладнання та інструменту.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1320-00006
Універсальний вугільний котел для опалення різних будівель
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1320-00007
Дуже зручний і простий в роботі котел KT-3E-SH, не вимагає спеціального обладнання та інструменту.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1320-00008
Твердопаливний котел на пелетах з автоматичною подачею палива
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1320-00009
Твердопаливні котли з автоматичною подачею палива
Ціну уточнюйте!
ТТвердопаливний котел BPI-Eco з теплообмінником BAXI
Оценить
Надійна, перевірена часом конструкція і велика водозаполненность робить цей котел ідеальним для експлуатації на твердому паливі.
Ціну уточнюйте!
Котел Hefaistos P1 твердопаливний
Оценить
Чавунний газогенераторний котел. Переваги котла: - Довговічність чавунного теплообмінника - Екологічність - ККД згоряння 90% - Широкий діапазон потужностей
Ціну уточнюйте!
Автоматичний твердопаливний котел HERCULES DUO
Оценить
Комбінований автоматичний чавунний твердопаливний котел.
Ціну уточнюйте!
Котел HERCULES ECO економічного та екологічного опалення
Оценить
Котел HERCULES ECO призначений для економічного та екологічного опалення пелетами в автоматичному режимі з мінімальними вимогами до обслуговування та з максимальним для твердопаливних котлів комфортом експлуатації.
Ціну уточнюйте!
Котел VIADRUS VSB IV твердого палива, природний газ,рідке паливо
Оценить
Котел VIADRUS VSB IV призначений для опалення середніх і великих об'єктів за допомогою спалювання твердого палива з можливістю переобладнання на природний газ і рідке паливо.
Ціну уточнюйте!
Котел HERCULES U 24
Оценить
Чавунний дожигающий котел. Переваги котла: - екологічна експлуатація, екологічне спалювання бурого вугілля - якісний чавунний теплообмінник - потужність котла залежить від кількості секцій.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00001
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 70-90 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00002
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 80-110 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00003
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 100-140 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00004
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 170-200 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00005
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 150-180 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00006
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 200 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00007
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 200 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00008
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 250 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00009
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 300 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00010
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 300 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00011
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 500 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00012
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 800 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00013
Твердопаливний котел застосовують для теплопостачання будинків, котеджів, дач і господарських будівель площею 1000 м2, обладнаних системами водяного опалення з примусовою або природною циркуляцією.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00014
Камерний котел тривалого горіння з ручним завантаженням.
Тривалість роботи на вугіллі до 10-ти годин.
Площа приміщень, що обігріваються, м2 140-170
Ціну уточнюйте!
Артикул: 3102-00015
Камерний котел тривалого горіння з ручним завантаженням.
Тривалість роботи на вугіллі до 10-ти годин.
Площа приміщень, що обігріваються, м2 200
Ціну уточнюйте!
Котли опалювальні твердопаливні Котли твердопаливні опалювальні тривалого горіння — це пристрої зі сталі або чавуну, які призначені для вироблення теплової енергії, одержуваної в результаті горіння дров, вугілля, торфу та інших подібних (твердих) матеріалів. Таке обладнання в деякій мірі нагадує звичайну піч. Топка, в якій згорає паливо, є в ньому головним і обов'язковим елементом, виконуючи і функцію теплообмінника. Незважаючи на те, що вже існує ряд більш сучасних опалювальних приладів, твердопаливні котли залишаються дуже затребуваними.
Переваги котлів на твердому паливі:

Доступність обладнання — воно представлено в широкому асортименті, до того ж котли опалювальні твердопаливні, ціна яких досить бюджетна, підходять для людини з будь-яким рівнем достатку, а їх монтаж, як правило, здійснюється тією компанією, яка його реалізує.

Висока автономність — котел можна використовувати в будь-яких місцях, навіть з повною відсутністю благ цивілізації, наприклад газопроводу. При цьому жителі Москви теж широко використовує цей метод автономного опалення.

Невелика вартість твердого палива — дрова і торф не є дефіцитом, їх легко придбати, не вкладаючи в це серйозні суми грошей.

Екологічність — твердопаливний котел не приносить шкоди навколишньому середовищу продуктами горіння, що важливо в даний час.

 До мінусів же таких котлів можна віднести необхідність постійного підкладання палива і регулярного чищення, яка виконується вручну (прибирання залишків палива і т. д.), а також незручності, пов'язані з виділенням площі під зберігання палива.У селах, заміських будинках і дачах, де відсутнє газопостачання, відмінним пристроєм опалення будинку є котли твердопаливні, які працюють завдяки спалюванню природного палива: дрова, вугілля, брикети та пелет, та інші, відмінні відносною дешевизною продукту.

Через таке використання палива, ці опалювальні установки також називають котли на твердому паливі. Сам котел зроблений з металу, переважно зі сталі або чавуну, можуть бути одноконтурні та двоконтурні. З вигляду — це «піч» нескладного пристрою, і, здається, її можливо зробити самостійно, але, щоб зберегти ідеально працюють експлуатаційні властивості котла, стоїть котел твердопаливний купити. У такому випадку, додатково до характеристик надійної роботи, дешевизни і самого опалення, купуючи опалювальний котел, ви отримуєте екологічну установку з великим терміном експлуатації. Наприклад, чавунний котел на твердому паливі прослужить до 30 років, а зі сталі — мінімум 15 років, але і при виникненні необхідності ремонту з плином терміну експлуатації, він обійдеться дешево.

Отримуючи енергонезалежність у своєму будинку, господар ще й значно економить: котел твердопаливний невибагливий у використанні і працює на будь-якому твердому паливі. Котли на дровах працюють 6-8 годин, на таку ж тривалість роботи здатні котли на вугіллі з розрахунку однієї закладки палива, а далі система почне остигати. І, крім того, що вони будуть опалювати приміщення, якщо котел двоконтурний, є можливість зігріти невелику кількість води для побутових потреб. Якщо виникає необхідність змінити вид палива на газ, то не обов'язково міняти весь котел, а можна обладнати його спеціальним пальником для роботи на газі. Марки котлів твердопаливних, що підходять для такого удосконалення: ZOTA MIX, Дон, Вогнище, КЧМ, Мозир.

Опалювальні котли, здатні працювати і на твердому паливі та з електричною підтримкою, представлені марками: КЧМ, Димок, ZOTA MIX, Тополя, Очаг.

Вибираючи, які котли на твердому паливі купити, треба розуміти, що практично будь-яку опалювальну установку можна перевести на газтопліво і не сумніватися у виборі.

Так як котли опалення самі по собі дуже популярні для використання в будинках за містом, то важливо прояснити питання з охолодженням. Звичайно, він остигає в залежності від того, як утеплено приміщення. Розраховуючи на використання твердого палива, можна котли на дровах купити, Харків, наприклад, додає до основного котла електричний котел, що підтримує його роботу, і вже визначив відповідні для цього моделі: ЕВП М-006 ТТМ або ZOTA LUX. При використанні в опалювальній системі такого теплоносія як антифриз, найкраще зарекомендував себе підтримуючий котел ZOTA LUX.

У деяких котлах передбачено отвір для електричного Тена. Коли в нашому регіоні розглядалося питання, які економічніше котли на твердому паливі купити, Харків вивчив думку користувачів і з'ясувалося, що при експлуатації котлів твердопаливних Вогнище, Димок, Тополя, популярного ZOTA MIX, з установкою Тена електроподдержкі, котел починає роботу тільки під час зниження температури, тоді ж і починає споживати електроенергію, а основний котел на вугіллі або на дровах в цей час діє. Що є теплоносієм для котлів на твердому паливі? Самий легкодоступний, недорогий і екологічний теплоносій — це вода. Але не проста вода, яка насичена киснем і солями, що надалі може дати накип у системі або піддати її корозії, а пом'якшена. Ідеальний варіант - дистильована вода, але її треба купувати, тому наші дачники знайшли чудовий вихід з цієї ситуації — вони збирають дощову воду, що відрізняється за своїм складом від водопровідної води.

Основним недоліком такого теплоносія є те, що вода неодмінно замерзне в трубах, якщо температура в приміщенні опуститься нижче 0 градусів за Цельсієм, що загрожує поломкою всій системі опалення.

Така опалювальна система потребує постійного контролю. А якщо ви шукаєте котел на твердому паливі купити для дачі, де планується бувати не частіше навіть рази на тиждень, то слід подумати про антифризі.

Антифриз — це теплоносій, що представляє собою суміш речовин для систем опалення, вона циркулює по системі без ризику замерзання, застосовується в замкнених системах.

При виборі котла, що працює на твердому паливі, визначаються бажані характеристики його роботи в вашому домі. Весь перелік котлів є на складі, тому вже при консультації ви легко розберетеся в тому, яка система вам необхідна, який теплоносій ви хочете використовувати, який робочий тиск буде у вашого опалювального котла та ін. І, здавалося б, складні технічні питання, стануть простими. Нам є що вам запропонувати!

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!