Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131

Сита лабораторні

Лабораторні сита, представлені в цьому розділі, мають різні розміри,  та варіанти виконання, які залежать від завдання замовника. Щоб правильно підібрати сита лабораторні — зателефонуйте нам, нaші фахівці Вам дoпоможуть!
Сортувати:
Сита лабораторні СЛ-200. СЛ-300
Оценить
Артикул: 607-00004

Сита лабораторні мoгут пріменятьcя в рaзлічних отрaслях промишленноcті, тaких як: горнoдобивающая, метaллургіческая, стрoітельная, зернoвая, Хімічний, піщевaя, фармацевтіческaя, проізводствo строітeльних матеріалoв, парфюмeрная і мнoгіх другиx.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 1311-02388
Контрольні сита Retsch  повністю сумісні з ситами будь-яких інших виробників.

Ціну уточнюйте!
Сита лабораторні Сфера застосування лабораторних сит

Навряд чи кому-то потрібно пояснювати, що таке сито, як воно влаштоване і яким чином використовується. У лабораторних дослідженнях сита потрібні для того ж, для чого і побутові: просівати аналізовані зразки, очищаючи їх від сторонніх домішок і розділяючи на різнорозмірні фракції (для визначення гранулометричного складу). Така операція часто буває необхідна як в процесі пробопідготовки, так і безпосередньо при дослідженні: наприклад, ступінь зараженості зернових культур бур'янами і комахами визначають саме шляхом просіювання проби. Широко використовуються сита також в гірничодобувній і металургійній промисловості, в сільському господарстві, в промисловості будівельних матеріалів, у харчовій і переробній промисловості, на хімічних і фармацевтичних виробництвах і т.д. крім виробничих аналітичних лабораторій, ситами оснащуються науково-дослідні та навчальні лабораторії.

Як вибрати лабораторні сита

При виготовленні полотна сита можуть використовуватися нержавіюча сталь, оцинковані метали, латунь; обичайка може бути металевою, дерев'яною, пластиковою. Сита бувають металлоткание і металлопробівние (з перфорованим полотном). Розміри полотна і осередків можна як підібрати з великого асортименту стандартних, так і замовити відповідно необхідним потребам. Сита, як правило, комплектуються піддонами і кришками. Залежно від планованих обсягів робіт вибираються ручні комплекти сит або оснащені Вібропривід. Хоча сита і не відносяться до розряду складного лабораторного обладнання, правильний їх вибір, тим не менше, дозволяє економити бюджет лабораторії: так, ви можете купити лабораторні сита зі змінюваними полотнами замість комплекту сит, або ремонтопрігодним сита, що дозволяють замінювати зносилося полотно замість покупки нового сита .

Компанія «Хімтест Україна+» пропонує купити лабораторні сита високої якості відомих і перевірених виробників. Асортимент лабораторних сит досить великий і, можливо, не всі моделі, наявні в продажу на даний момент, встигли додати на сайт. У наших менеджерів Ви можете отримати детальну консультацію, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або через форму зворотного зв'язку на сайті. Якщо в нашому каталозі не опиниться потрібних вам сит, ми забезпечимо доставку під замовлення.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!