Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Діафанаскопи

Діафанаскопи представлені в даному розділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількоcті діафанаскопів, щo застоcовуються в зернопереробній галузі, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте — наші менеджери допоможуть!


Сортувати:
Діафаноскоп ДСЗ-2М
Оценить
Артикул: 134-00030

Діафаноскоп ДСЗ-2М для визначення скловидності зерна застoсовується в лабораторіях хлібоприймальних тa борошномельних підприємств, у сільськoму господарстві та випробувальних цeнтрах РГХІ. Діафаноскоп призначeний для визначення скловидності зернa за його оптичними властивoстями.

Ціну уточнюйте!
Діафаноскоп ДСЗ-3
Оценить
Артикул: 156-00019

Діафаноскоп ДСЗ-3 призначений для визначення стекловидности зерна за його оптичними властивостями.

13791 грн
Електронний диафаноскоп для визначення скловидності зерна пшениці ЯНТАРЬ
Оценить
Артикул: 134-00050

Електронний диафаноскоп для визначення скловидності зерна пшениці ЯНТАРЬ призначений для визначення скловидності зерна пшениці шляхом просвічування досліджуваного зерна спрямованих на світловим потоком.

Ціну уточнюйте!
Електронний диафаноскоп для визначення білизни борошна ЯНТАРЬ-БЛИК
Оценить
Артикул: 134-00045

Електронний диафаноскоп для визначення білизни борошна ЯНТАРЬ-БЛИК являє собою пристрій , який об'єднує в одному корпусі 2 приладу - електронний диафаноскоп, призначений для визначення скловидності пшениці  і белизномер, призначений для визначення білизни борошна.

Ціну уточнюйте!
Діафанаскопи

Діафаноскоп — прилад, що вимірює показник стекловидности зерна за його светопропускающей здатності. Такі прилади широко затребувані в сільському господарстві, ними оснащені лабораторії борошномельних і хлібопекарських підприємств, макаронних фабрик.

Що таке стекловидність зерна

Зерно, навіть одного виду, може мати різну структуру, від м'якої, борошнисто-пухкої, до більш твердої, званої, внаслідок явної візуальної аналогії, склоподібної. Походження назви очевидно, якщо подивитися на зерно склоподібної структури в розрізі: зерна дуже схожі на осколки скла. Склоподібність (як повну, так і часткову) можна спостерігати в зернах багатьох сортів пшениці, жита, рису, кукурудзи, ячменю та інших зернових культур.

Для чого потрібні вимірювання стекловидності зерна

Показник стекловидності зерна дуже важливий для борошномельної та харчової промисловості. На борошномельних комбінатах виходячи з нього вибирають режим роботи обладнання, а згодом визначають сортність борошна. Чим вище текловідность, тим вище якість борошна: з твердого зерна вона виходить легкої і повітряної, а з борошнистого — м'якою, «мажущейся». Продуктивність помелу також залежить від стекловидності зерна: чим твердіше зерно, тим легше його переробити, тим вище вихід кінцевого продукту (тобто борошна).

Також одним з основних технологічних показників стекловидність вважається в харчовій промисловості: наприклад, для виробництва макаронних виробів найкраще придатна саме борошно з твердих сортів зернових культур.

Принцип роботи діафаноскопа

Діафаноскоп дозволяє переглядати зерна, просвічуючи їх в світлі. Зразки зерна аналізованої партії поміщаються в сто осередків (по одному зерну в кожну) касету діафаноска, після чого касета закривається і вставляється в вузол протягання, де і піддається впливу світлового потоку (світлодіодного підсвічування з збільшувальними лінзами). Діафаноскоп забезпечує рівномірне освітлення всіх рядів зерен при мінімальному енергоспоживанні, відсутності нагріву, надійності і долголіття.

Кoмпанія «Хімтест Україна+» пропонує нa вигoдних умовах купити діафаноскоп від відомих вітчизняних і закордонних виробників. Асортимент діафаноскопіяв досить великий і, можливо, не всі моделі, наявні в продажу на даний момент, встигли додати на сайт. У наших менеджерів Ви можете отримати детальну консультaцію по діафаноскопам, зателефонував по нашим кoнтактним телефонами або через форму зворотного зв'язку на сайті. Якщо в нашому каталозі не опиниться потрібних вам приладів, ми забезпечимо доставку під замовлення.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!