Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Колонки для ВЕРХ

Хроматографічні колонки для ВЕРХ, представлені в цьому розділі, мають різні конфігурації, і варіанти виконання (довжина, сорбент), які залежать від аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати колонку для рідинного хроматографа — зателефонуйте нам, наші фахівці з хроматографії Вам допоможуть!


Сортувати:
ВЭЖХ-колонки с фазой NUCLEOCEL ALPHA S, 5 µm
Оценить
Ціну уточнюйте!
ВЭЖХ-колонки с фазой NUCLEOCEL ALPHA-RP S, 5 µm
Оценить
Ціну уточнюйте!
ВЭЖХ-колонки с фазой NUCLEOCEL DELTA S, 5 µm
Оценить
Ціну уточнюйте!
ВЭЖХ-колонки с фазой NUCLEOCEL  DELTA-RP S
Оценить
Ціну уточнюйте!
ВЭЖХ-колонки с фазой NUCLEODUR® 100-3
Оценить
Ціну уточнюйте!
ВЭЖХ-колонки с фазой NUCLEODUR® 100-5
Оценить
Ціну уточнюйте!
Колонки для ВЕРХЩо таке ВЕРХ?

ВЕРХ (високоефективна рідинна хроматографія, або рідинна хроматографія високого тиску) на сьогоднішній день є найбільш прогресивною різновидом одного з найстаріших аналітичних інструментів — рідинної хроматографії.

Прикметник «високоефективна» не випадково потрапило в назву цього терміна: метод ВЕРХ дійсно відрізняється від класичної рідинної хроматографії набагато більшою ефективністю як за рахунок більшої (завдяки високому тиску на вході) швидкості проходження елюента через колонку, так і в зв'язку з використанням більш ефективної нерухомої фази.

Що таке колонки для ВЕРХ?

Колонки — «серце» будь-якого хроматографа, і ВЕРХ-хроматографи не виняток. Саме в колонках відбувається поділ багатокомпонентних сумішей на складові їх речовини за рахунок різної швидкості сорбції різних компонентів нерухомою фазою хроматографа у вигляді тонкоплівкового покриття внутрішньої поверхні колонки. Довжина колонки для ВЕРХ може составяет 50-100 см (на відміну від 10-25 см довжини колонок для традиційної рідинної хроматографії), діаметр 1-3 мм. У разі необхідності застосування колонок значної довжини вони виготовляються у вигляді секцій. Колонки — тонкий інструмент, який потребує кваліфікованого і дбайливого поводження. 

Фахівці  компанії «Хімтест Україна+» допоможуть вам підібрати і купити колонки для ВЕРХ, ціна яких буде відповідати якості. Ви можете спростити вибір потрібного приладу, отримавши кваліфіковану детальну консультацію менеджера. Зверніться за вказаними на сайті телефонами або через форму зворотного зв'язку, сформулюйте свої виробничі або аналітичні завдання, і ми надамо вам всю необхідну інформацію для оптимального вибору сучасного лабораторного вимірювального і аналітичного обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва, належним чином відкаліброваного і сертифікованого для використання на території України . Якщо ви не знайшли в нашому каталозі потрібного вам товару — повідомте про це менеджеру, і ми запропонуємо вам найкращі умови поставки під замовлення.

Купити колонку для рідинного хроматографа 

Співробітники компанії "Хімтест Україна+" завжди готові допомогти Вам, починаючи з підбору правильної комплектації колонок для рідинного хроматографа.

Ціна на колонку для рідинного хроматографа є на сторінці товару.

Якщо ціна на колонки для рідинних хроматографів відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!