067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Іонні хроматографи

Іонні хроматографи, представлені в цьому розділі, мають різні конфігурації, і варіанти виконання, якi залежать вiд аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати іонний хроматограф — зателефонуйте нам, наші фахівці з хроматографії Вам допоможуть!


Сортувати:
Іонний хроматограф ICS-5000
Оценить
Артикул: 41-00001

ICS-5000 є першою в світі системою для капілярної іонної хроматографії (IC).

Ціну уточнюйте!
Іонний хроматограф ICS-2100
Оценить
Артикул: 41-00002

Іонний хроматограф ICS-2100 - перша безреагентна хроматографічна система з електролітичної пробопідготовкою (RFIC-ESP™ система) і генеруванням елюентів (RFIC-EG™ система)

Ціну уточнюйте!
Іонний хроматограф ICS-1100
Оценить
Артикул: 41-00004

Компактний іонний хроматограф ICS-1100 для изократических поділів аніонів або катіонів з використанням саме-регенерованого електролітичних подавлювача та кондуктометричного детектування.

Ціну уточнюйте!
Іонний хроматограф ICS-900
Оценить
Артикул: 41-00005

Економічна модель ICS900 використовує проточне хімічне придушення і термостатированную кондуктометрическую клітинку для швидкого (10-15 хв), простого і точного визначення стандартних аніонів або катіонів в широкому діапазоні концентрацій.

Ціну уточнюйте!
Портативный ионный анализатор Shimadzu PIA-1000
Оценить
Артикул: PIA-1000

Легкий транспортується іонний аналізатор PIA-1000 (15 кг) на основі іонного хроматографа (без супресії). Ідеальний прилад для пересувних лабораторій

Ціну уточнюйте!
Іонна хроматографія Іонна хроматографія: теоретичні основи

Іонообмінна хроматографія застосовується в лабораторній аналітичній діяльності для дослідження рідин та газових сумішей шляхом поділу їх на складові елементи за рахунок оборотного взаємодії іонізуючих компонентів з електронейтральності іонними групами додаваємого до суміші сорбенту. Даний метод дослідження може застосовуватися для аналізу складу будь-яких речовин і з'єднань, які піддаються іонізації. Найбільш ефективна іонна хроматографія при дослідженні високополярних з'єднань (білків, пептидів, вуглеводів, амінокислот, гетероциклічних основ, біохімічних сумішей і т.д.).

Для чого використовуються іонні хроматографи

Метод іонної хроматографії знайшов широке застосування для дослідження якості природного і питної води, а також виявлення домішок в стічних водах. Іонними аналізаторами оснащуються промислові та природоохоронні лабораторії, санітарно-епідеміологічні підрозділи, фільтрувальні станції, комунальні служби.

Як вибрати іонний хроматограф

Сучасна промисловість випускає безліч модифікацій аналізаторів на базі іонообмінної хроматографії: одина  колонкові, двоколонкові і суміщені, під певний тип колонок або з можливістю використання різних, з різними видами сорбентів і елюатів, різного ступеня чутливості, відтворюваності і швидкості аналізу, базової комплектації, з можливістю модернізації (наприклад, підключення супрессора, мікропроцесорів, комп'ютерних систем збору, обробки та зберігання даних і т.п.). Наші фахівці допоможуть вам підібрати іонний хроматограф, найбільш підходящий для вирішення ваших виробничих завдань.

Якщо ви вирішили купити іонний хроматограф або транспортується іонний аналізатор для пересувної лабораторії фірми «Shimadzu» або інших відомих і надійних виробників, зверніться в компанію «Хімтест Україна+» за контактними телефонами, електронною поштою або через форму зворотного зв'язку на сайті. Наші менеджери допоможуть вам підібрати найбільш підходящу для вас модель приладу з безлічі модифікацій, представлених на нашому сайті. Усі пропоновані нами іонні хроматографи адаптовані для роботи на території України, мають відповідні сертифікати якості, відрізняються простотою у використанні і обслуговуванні, надійністю і довговічністю.

Новинки
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1800-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Шафа біобезпеки HR1500-IIA2-X
Ціну уточнюйте!
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Шафа біобезпеки HR1200-IIA 2-X
Ціну уточнюйте!
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!