Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Колонки для газової хроматографії

Хроматографічні колонки для газових хроматографів, представлені в цьому розділі, мають різні конфігурації, і варіанти виконання (довжина, сорбент), які залежать від аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати колонку для газового хроматографа — зателефонуйте нам, наші фахівці з хроматографії Вам допоможуть!


Сортувати:
Колонки для газовой хроматографии
Оценить
Ціну уточнюйте!
Колонки для газовой хроматографии OPTIMA
Оценить
Ціну уточнюйте!
Колонки для газового хроматографа Конструкція газового хроматографа

Найбільш масивної частиною газового хроматографа є джерело рухомої фази. Як правило, в цій якості виступає 40-літровий балон під тиском до 150 атмосфер, що містить стислий або зріджений газ. Найбільш важлива частина приладу — хроматографічна колонка, в якій, власне, і відбувається поділ багатокомпонентної проби на складові елементи. Щоб нівелювати вплив температурної нерівномірності на результати аналізу, колонка укладена в термостат. На виході з колонки розташований детектор, що фіксує склад і концентрацію виходять з неї речовин. Допоміжними елементами конструкції є регулятор витрати газу носія, пристрій введення проби, випарник, електронний підсилювач, витратомір, блок реєстрації даних.

Колонки для газової хроматографії: особливості

Головною відмінністю від колонок для рідинної хроматографії є ​​їх довжина: колонки для газової хроматографії виготовляються довжиною в сотні і навіть тисячі метрів, однак найбільш затребуваний розмір, достатній для вирішення більшості тривіальних завдань - 30-60 метрів. Для порівняння: колонки для класичної рідинної хроматографії мають довжину 10-25 см, для ВЕРХ — до одного метра. Різниця в довжині тягне за собою і відмінності в формі: колонки для газової хроматографії найчастіше мають спіральну форму, на відміну від секційної конфігурації колонок для ВЕРХ.

Фахівці компанії «Хімтест Україна+» допоможуть вам підібрати і купити колонки для газової хроматографії, ціна яких буде відповідати якості. Ви можете спростити вибір потрібного приладу, отримавши кваліфіковану детальну консультацію менеджера. Зверніться за вказаними на сайті телефонами або через форму зворотного зв'язку, сформулюйте свої виробничі або аналітичні завдання, і ми надамо вам всю необхідну інформацію для оптимального вибору сучасного лабораторного вимірювального і аналітичного обладнання вітчизняного та зарубіжного виробництва, належним чином відкаліброваного і сертифікованого для використання на території України . Якщо ви не знайшли в нашому каталозі потрібного вам товару — повідомте про це менеджеру, і ми запропонуємо вам найкращі умови поставки під замовлення.

Купити колонку для газового хроматографа

Співробітники компанії "Хімтест Україна+" завжди готові допомогти Вам, починаючи з підбору правильної комплектації колонок для газового хроматографа.

Ціна на колонку для газового хроматографа є на сторінці товару.

Якщо ціна на колонки для газових хроматографів відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!