Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Лабораторні генератори водню

Лабораторні генератори водню, представлені в цьому розділі, мають різні конфігурації, і варіанти виконання, якi залежать вiд завдання замовника. Щоб правильно підібрати  генератор водню — зателефонуйте нам, наші фахівці  Вам допоможуть!


Сортувати:
Артикул: 272-00001

Генератор водню "ГВЧ®-6/Х" призначений для отримання водню марки «А» по ГОСТ 3022—80, використовуваного для живлення аналітичних приладів (хроматографів, газоаналізаторів і т.п.). Завдяки високому тиску, глибокої очистки та низькому вмісту вологи виробляємий генератором водень може використовуватися в якості газу—носія.

75000 грн
Артикул: 272-00007

Генератор водню "ГВЧ®-12/Х" призначений для отримання водню марки «А» по ГОСТ 3022—80, використовуваного для живлення аналітичних приладів (хроматографів, газоаналізаторів і т.п.). Завдяки високому тиску, глибокої очистки та низькому вмісту вологи виробляємий генератором водень може використовуватися в якості газу—носія.

103000 грн
Артикул: 272-00011

Генератор водню "ГВЧ®-6/ДВ" призначений для отримання водню марки «А» по ГОСТ 3022—80, використовуваного для живлення аналітичних приладів (хроматографів, газоаналізаторів і т.п.). Завдяки високому тиску, глибокої очистки та низькому вмісту вологи виробляємий генератором водень може використовуватися в якості газу-носія. Дана модель працює на звичайній дистильованій воді!

94000 грн
Артикул: 272-00012

Генератор водню "ГВЧ®-12/ДВ" призначений для отримання водню марки «А» по ГОСТ 3022—80, використовуваного для живлення аналітичних приладів (хроматографів, газоаналізаторів і т.п.). Завдяки високому тиску, глибокої очистки та низькому вмісту вологи виробляємий генератором водень може використовуватися в якості газу-носія. Дана модель працює на звичайній дистильованій воді!

123000 грн
Водневий генератор високої чистоти 20H Parker Domnick Hunter для детекторів горіння газової хроматографії
Оценить
Артикул: 1311-02827
Водневий генератор високої чистоти 20H Parker Domnick Hunter для детекторів горіння газової хроматографії — це оптимальне поєднання безпеки, надійності і високої продуктивності.
За рахунок використання перевіреної на практікетехнологіі елементів протонообмінної мембрани (PEM) водень проводиться помірі необхідності з деіонізованої води і електрики при низькому тиску з мінімальним збереженим об'ємом.
Ціну уточнюйте!
Водневий генератор високої чистоти 40H Parker Domnick Hunter для детекторів горіння газової хроматографії
Оценить
Артикул: 1311-02828
Водневий генератор високої чистоти 40H Parker Domnick Hunter для детекторів горіння газової хроматографії ідеально підходить для постачання паливним газом всіх відомих детекторів горіння газової хроматографії в сьогоднішніх лабораторних умовах.
Ціну уточнюйте!
Генератор водневий високої чистоти 60H Parker Domnick Hunter для детекторів горіння газової хроматографії
Оценить
Артикул: 1311-02829
Програмне забезпечення для віддаленої роботи в мережі дозволяє активно керувати 27 водневими генераторами високої чистоти 40H Parker Domnick Hunter для детекторів горіння газової хроматографії максимум з одного центрального ПК, а також забезпечує реальні можливості послідовної роботи.
Ціну уточнюйте!
Водневий генератор надвисокої чистоти 20H–MD Parker Domnick Hunter
Оценить
Артикул: 1311-02830
Водневий генератор надвисокої чистоти 20H–MD Parker Domnick Hunter  ідеально підходить для постачання газом-носієм обладнання газової хроматографії та газової хроматографії/мас-спектрометрії, на додаток до всіх відомих детекторам горіння, використовуваним регулярно в сьогоднішніх лабораторних умовах.
Ціну уточнюйте!
Генератор водневий надвисокої чистоти 40H–MD Parker Domnick Hunter
Оценить
Артикул: 1311-02831
Програмне забезпечення для віддаленої роботи в мережі дозволяє активно управляти 27 генераторами водневими надвисокої чистоти 40H-MD Parker Domnick Hunter максимум з одного центрального ПК, а також забезпечує реальні можливості послідовної роботи.
Ціну уточнюйте!
Генератор водневий 60H–MD Parker Domnick Hunter надвисокої чистоти
Оценить
Артикул: 1311-02832
Генератор водневий 60H–MD Parker Domnick Hunter надвисокої чистоти— це оптимальне поєднання безпеки, надійності і високої продуктивності.
Ціну уточнюйте!
Parker Domnick Hunter 110H–MD генератор водневий надвисокої чистоти
Оценить
Артикул: 1311-02833
Parker Domnick Hunter 110H–MD генератор водневий надвисокої чистоти опис:
• відсутність необхідності у використанні небезпечних балонів з воднем на робочому місці
• простота монтажу і експлуатації
• компактність, надійність, потрібно минимальне техничне обслуговування;
• забезпечується безперервне постачання воднем 99,9995 % чистоти при максимальному тиску 6,9 бар;
• За запитом можливі автоматична заправка водою та віддалене управління через мережу.
Ціну уточнюйте!
Parker Domnick Hunter 40H-ICP генератор водневий надвисокої чистоти для приладів індуктивно сполученої плазми/мас-спектрометрії
Оценить
Артикул: 1311-02834
Parker Domnick Hunter 40H-ICP генератор водневий надвисокої чистоти для приладів індуктивно сполученої плазми/мас-спектрометрії задовольняє початковим вимогам до продувного газу і газу реактивного струменя зіткнювально-реакційного інтерфейсу і забезпечує простоту усунення непотрібних спектроскопічних незначних явищ.
Ціну уточнюйте!
Генератор водню для лабораторії Застосування водню в лабораторних умовах

В лабораторіях різних спеціалізацій (науково-дослідних, виробничих, медичних, криміналістичних і т.д.) застосовується безліч різновидів високоточного лабораторного обладнання, для роботи якого необхідний водень високого ступеня очищення. Зокрема, очищений водень використовується в якості паливного газу, газу реакції і капілярного газу-носія в апаратах газової хроматографії, а також в якості паливного газу в аналізаторах повного змісту вуглеводнів. Постачання лабораторій необхідними обсягами очищених газів (азоту, водню, стиснутого повітря без домішок летючих вуглеводнів і ін.) Забезпечується двома методами: за допомогою газогенераторів або газових балонів.

Лабораторний генератор чистого водню або балони?

Генератор сухого водню має ряд очевидних переваг в порівнянні з використанням балонного газу. По-перше, завжди краще самостійно контролювати забезпечення своїх виробничих процесів необхідними інгредієнтами, ніж залежати від надійності постачальників. По-друге, використання газогенераторів підвищує безпеку і зручність роботи персоналу, прискорює виробничі процеси. Вам більше не потрібно виділяти площі для зберігання вибухонебезпечних балонів. Співробітникам більше не потрібно відволікатися на переміщення, демонтаж, встановлення, підключення газових балонів, що знаходяться під тиском і вимагають особливо уважного ставлення: помилка або недбалість у поводженні з водневими балонами можуть привести до дуже серйозних наслідків у вигляді вибуху, пожежі, викиду газу, виробничих травм і т.п. По-третє, відсутність необхідності в зайвих витратах фінансових і трудових ресурсів на постійні маніпуляції з балонами оптимізує собівартість лабораторних процесів і підвищує економічну ефективність підприємства.

Всі ці безперечні плюси зазвичай є досить переконливою аргументацією, щоб купити лабораторний генератор водню. Ціна апарату окупиться, а надійність постачання одним з ключових реагентів і безпеку приміщення та персоналу ви отримуєте негайно після установки генератора. Крім того, додатковими перевагами можуть стати низька (нижче вибухонебезпечної) концентрація генерується водню, контрольоване оператором якість очищення водню, можливість додаткового очищення.

Як працюють генератори сухого водню

Виробництво водню здійснюється шляхом електролізу дистильованої води. Належну ступінь очищення води забезпечує деіонізаціонний фільтр, оскільки від якості дистиляту залежить ступінь очищення одержуваного водню. Після фільтрації вода подається в електролізер з іонообмінної мембраною, де і розщеплюється на водень (який надходить в сепаратор) і кисень (який згодом виводиться в атмосферу). Отриманий при електролізі водень повторно пропускається через розділяє мембрану, в процесі чого з газу видаляються залишкові молекули кисню, після чого очищений водень готовий для подачі в хроматографічне обладнання.

Різновиди лабораторних генераторів водню

Незважаючи на те, що описаний вище принцип дії однаковий для всіх сучасних водневих генераторів, ці прилади можуть мати різні технічні параметри, конструкційні особливості і функціональні можливості, завдяки чому споживач завжди може підібрати модель з оптимальним співвідношенням ціни і додаткових функцій (наприклад, багатоступінчастої очищення, автоматичного захисту від перевантажень, і т.д.).

Основним класифікаційним параметром даного виду лабораторного обладнання можна вважати забезпечується генератором ступінь очищення водню. Сучасні моделі можуть забезпечити до 99,999% чистоти водню, проте далеко не всі лабораторні завдання вимагають застосування настільки потужних генераторів. Залежно від потреб вашої лабораторії ви можете купити генератор водню меншої потужності, ціна якого буде більш демократичною. Однак варто враховувати, що водень надвисокої ступеня очищення в ряді випадків здатний замінити гелій — наприклад, при роботі з детектором теплопровідності.

Інші параметри класифікації стандартні: продуктивність, споживана потужність, габарити, перелік регульованих параметрів. Найбільш важливими функціями генераторів водню вважаються наявність регульованої продуктивності (знижує навантаження на електролізер і продовжує термін його служби), можливість управління температурним режимом дожигатель кисню, можливості доливання дистиляту без зупинки роботи (забезпечує безперервність процесу), наявність індикації вологості (забезпечує контроль попадання вологи в хроматографические лінії).

Особливості сучасних водневих генераторів

Як і багато видів сучасного лабораторного обладнання, генератори чистого водню останнього покоління повністю автоматизовані та оснащені електронною мікропроцесорної системою управління, під контролем якої знаходиться безліч датчиків, що регулюють найбільш важливі параметри роботи апаратів:

• рівень і витрата дистиляту;
• тиск готового до використання очищеного водню;
• герметичність газових магістралей (при виявленні витоку робота пристрою негайно зупиняється і подається звуковий сигнал);
• електричні параметри електролізера.

Всі етапи роботи генератора відслідковуються автоматично, оператору досить лише вибрати необхідний режим роботи. Для управління генератором використовуються клавіатура, рідкокристалічний дисплей і інтерфейси сполучення з персональним комп'ютером. Контроль оператором роботи пристрою полегшує наявність світлодіодного і звукової сигналізації.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!