067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Коробки стерилізаційні


Сортувати:
Коробка стерилізаційна кругла з фільтром КСКФ-12 (Обсяг 12 дм3, Діаметр-325мм)
Вы экономите 162 грн
-10%
Оценить
1621 грн
Цена: 1459 грн
Коробка стерилізаційна кругла КСК-18 (Обсяг 18 дм3, Діаметр 372мм)
Вы экономите 165 грн
-10%
Оценить
1650 грн
Цена: 1485 грн
Коробка стерилізаційна кругла з фільтром КСКФ-18 (Обсяг 18 дм3, Діаметр 390мм)
Вы экономите 195 грн
-10%
Оценить
1952 грн
Цена: 1757 грн
Коробка стерилізаційна кругла з фільтром КСКФ-6 (Об`єм 6 дм3, Діаметр 245мм)
Вы экономите 112 грн
-10%
Оценить
1117 грн
Цена: 1005 грн
Коробка стерилізаційна кругла з фільтром КСКФ-9 (Обсяг 9 дм3, Діаметр 275мм)
Вы экономите 143 грн
-10%
Оценить
1425 грн
Цена: 1283 грн
Коробка стерилізаційна кругла КСК-12 (Обсяг 12 дм3, Діаметр 340мм)
Вы экономите 149 грн
-10%
Оценить
1485 грн
Цена: 1337 грн
Коробки (бікси) стерилізаційні

Необхідною умовою якісного надання медичних послуг є недопущення можливого інфікування хворого через застосовувані медінструменти, спеціальні розчини, перев'язувальний матеріал і ін. Підтримка підвищеної стерильності медінструментів неможлива без створення відповідних умов. У практиці медустанов для таких цілей застосовують спеціальні коробки (бікси) стерилізаційні, які призначені для знезараження, зберігання перев'язувального матеріалу, медінструментів, запобігають інфікуванню при лікуванні післяопераційних пацієнтів.

Стерилізація є остаточну стадію в знезараженні медінструментів, коли знищуються стійкі форми мікроорганізмів, їх суперечки. Метою процесу стерилізації і стерилізатором є знешкодження мікробіологічних контамінантів, знищення патогенних, які не патогенних мікроорганізмів, інфекційних агентів, грибів, вірусів, інших живих мікроорганізмів, які можуть перебувати на поверхнях інструментів.

У таких контейнерах розміщують медичні бинти, марлеві пов'язки, серветки, термостійкі шприци, спецбілизну, інструменти, що вимагають стерилізації.

Сучасна медицина широко використовує бікси типу кск, КСКФ. Популярність в медичній практиці, притаманна стерилізаційне бікси, пояснюється його незамінною користю, що полягає в створенні стерильних умов. Знезараження паром здійснюється в герметично закритому, спеціальному апараті методом автоклавування.

Стерилізація в біксах

Стерилізація з використанням металевих боксів здійснюється в автоклавах. Для цього в бокс спеціальним способом укладають матеріали та/або інструменти, що вимагають дезінфекції, зверху розміщують датчик стерилізації і закривають кришку. Конструкція бікс передбачає перед процесом закладки матеріалів відкриття отворів шляхом зсуву металевого пояса. Після укладання інструменту на рукоятці коробки розміщують етикетку з назвами дезінфіціруемих матеріалів, а короб поміщають в стерилизационную камеру автоклава.

Під час автоклавування інструментів пар під тиском знищує мікроорганізми, забезпечуючи стерильність оброблюваного матеріалу. Після завершення процесу стерилізації швидко закривають отвори в біксах типу КСК для проникнення пари, закріплюють положення металевого пояса спецзамком, на етикетці фіксують час стерилізації. Відмінною особливістю застосовуваних стерилізаційних коробок типу КСКФ є відсутність необхідності закривання металевого пояса після завершення стерилізації паром, що забезпечує гарантовану стерильність і тривалий термін зберігання оброблених матеріалів.

В операційних блоках кск, КСКФ, перев'язувальних кабінетах, процедурних кімнатах стерилізаційні коробки розміщують на спецстойках, підставках для швидкого доступу до пристроїв, їх вмісту.

Коробка стерилізаційна: напрямки використання

Медична коробка стерилізаційна застосовується проти різних грампозитивних паличковидних бактерій, умовно-патогенних мікроорганізмів. Час дезінфекції визначається концентрацією і окисної здатністю інфекційного агента. У медичній практиці, ортодонтії, хірургії, травматології, косметологічних салонах бікси застосовують для стерилізації інструментів, білизни, перев'язувального матеріалу і ін.

Механізм дії парової стерилізації полягає в обробці важкодоступних зон мед інструментів, предметів, поміщених в бікс, за допомогою впливу пара. За допомогою парових знезаражувачі можна досягти потрібної стерильності інструменту, приладів в медицині, експериментальних лабораторіях.

Переваги використання стерилізаційних контейнерів

Метод парової стерилізації високоефективний, економічний і підходить для безлічі медвиробів. Спеціальні пристрої для парової стерилізації мають наступні переваги:
— найпопулярніший і простий метод стерилізації в медустановах;
— безпечний спосіб знезараження для навколишнього середовища і медперсоналу;
— короткий процес обробки;
— не вимагається аерація;
— застосовується для різних типів матеріалів;
— делікатне знезараження, якою продовжили термін експлуатації інструменту, матеріалів;
— доступна ціна.

Ефективність процесу знезараження від мікроорганізмів знаходиться в прямій залежності від доступності пара до оброблюваних предметів, тому необхідно суворо дотримуватися всі тонкощі укладання матеріалів, правильну завантаження бікс.

Купити медичну коробку (бікс) стерилизационную за найкращою ціною в Україні

Компанія «Хівмтест Україна +» (Харків) пропонує різноманітні види общелабораторного обладнання спецпризначення.

Купити за доступною ціною медичний бікс для стерилізації, дезінфекційний, стерилізаційний бокс, коробки стерилізаційні (кск) для знезараження медінструменти можна в інтернет-магазині «Хімтест Україна +» з доставкою по всій Україні, актуальну ціну виробів рекомендуємо уточнити у фахівців інтернет-магазину за номером телефону, вказаним на сайті.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!