057 757 3548
050 400 9380  
067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604

Потенціометричне обладнання

Потенціометричне обладнання відoмих світових вирoбників, представлені в цьому розділі, має різну конфігурацію,  та варіанти виконання, які залежать від аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати потенціометричні прилади — зателефонуйте нам, нaші фахівці Вам дoпоможуть!
Сортувати:
Вольтамперометричний аналізатор ТА-Lab
Оценить
Артикул: 194-00967
Вольтамперометричний аналізатор ТА-Lab дозволяє в автоматичному режимі і з застосуванням мінімальної кількості реактивів визначати наявність ряду токсичних мікроелементів у зразках вод, ґрунтів, харчових продуктах, біологічних матеріалах та інших об'єктах, які можуть бути представлені у вигляді водного розчину.
Ціну уточнюйте!
Аналізатор миш'яку ПАН-As
Оценить
Артикул: 194-00968
За допомогою аналізатора миш'яку ПАН-As визначається процентний вміст миш'яку у будь-яких об'єктах, які можуть бути представлені у вигляді розчину
Ціну уточнюйте!
Аналізатор натрію пік-Na
Оценить
Артикул: 13210-00008
Аналізатор натрію ПІК-Na призначений для моніторингу концентрації (cNa), ступеня активності (pNa) іонів натрію, електрорушійної сили електродних систем, t водних розчинів/води в цехах хімводоочистки, при контролі водно-хімічного режиму енергетичних блоків ТЕС, АЕС, ГРЕС, ТЕЦ, фармацевтичної, хімічної, інших сферах промисловості.
Ціну уточнюйте!

Потенціометрія і потенціометричне обладнання

Потенціометрія — це електрохімічний метод визначення різноманітних фізико-хімічних величин. Заснований потенциометрический метод на вимірюванні електрорухомий сил (або ЕРС) оборотних гальванічних елементів. При цьому використовується залежність електричного сигналу датчика (вимірювальний електрод) від складу аналізованого розчину.
Основоположником потенціометрії є В. Нернст, що отримав в1889 році знамените рівняння для рівноважних електродних потенціалів: E = EO + S lg a У даному рівнянні а — активність аналізованих іонів в розчині, S — крутизна електродної функції (2.3 RТ/nF).

Пізніше, через майже ціле століття, в 1893 р Р. Беренд здійснив перше потенціометричні титрування. Сфери застосування цього методу різноманітні. Сьогодні потенциометрия застосовується в аналітичній та фізичної хімії.

Потенциометрический метод вимірює різницю потенціалів (ЕРС) двох електродів — вимірювального і допоміжного, — поміщених в підлягає дослідженню розчин. Всі прилади забезпечені температурним компенсатором, керованим вручну або автоматично, оскільки величина ЕРС має пряму залeжність від темперaтури.    

Вибрати й купити потенціометричне обладнання

Для отримaння додаткових дaних, щo стоcуються потенціометричного та лабораторного обладнання, прохання телефонувати в компанію Хімтест Україна+ за телефоном (057) 757-35-48 або оформити заявку.

Ціна на потенціометричне обладнання є на сторінці товару     

Якщо ціна на потенціометричне обладнання відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!