057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604

Хронометричні прилади

Хронометричні прилади, такі як годинники, секундоміри, хронометри, які використовуються в різних виробничих підприємствах і контролюючих організаціях, представлені в даному розділі. Якщо у даному каталозі Ви не знайшли необхідний вам прилад, то зателефонуйте нам, ми привеземо його під замовлення.


Що таке хронометрія

Термін «хронометрія» походить від двох грецьких слів: «Хронос» («час») і «метр» («вимір»). Очевидне значення терміна — «наука про вимірювання часу». Хронометр називають також методи і засоби датування (наприклад, визначення ери в геології і геофізики, визначення віку будь-якого об'єкта і т.д.) і область техніки, що займається хронологічними вимірами. Наукові методи і засоби залишимо теоретикам, наша ж завдання — висвітлити практичний аспект хронометрії.

Для чого необхідна хронометрія

У повсякденній практиці хронометрія або хронометраж — це вимір часу, еобходимо для здійснення якої-небудь дії, процесу, операції, а також установка тимчасових параметрів (таймінг). Знати час здійснення кожної технологічної операції необхідно в будь-якій галузі промисловості — без цього неможливо побудувати правильний технологічний процес, синхронізувати всі виробничі, складські та торговельні сегменти підприємства.

Де необхідно використання хронометрії

Хронометрія затребувана практично у всіх областях науки і техніки, у всіх галузях промисловості, в дослідницьких і аналітичних лабораторіях. Сьогодні важко знайти верстат або прилад, в які не був би вбудований механічний або цифровий таймер — а це теж один з інструментів хронометрії. Для наукових досліджень точність таймінгу може мати вирішальне значення. Важливість постійного хронометражу незаперечна також для безлічі галузей промисловості: металургійної, харчової, фармацевтичної, нафтопереробної та ін. Неправильно встановлений час технологічної операції може привести до виробництва неякісного препарату, несмачних продуктів, пластмаси з відмінними від заданих характеристиками і т.п.

Інструменти для хронометрування

Крім згадуваного вище таймера, до хронометричним інструментів відносяться, звичайно ж, годинник, хронометр і секундомір. Якщо вам необхідно купити секундомір або зовнішній таймер — зв'яжіться з менеджерами компанії «Хімтест Україна+» за вказаними на сайті телефонами або через форму зворотного зв'язку, і ми забезпечимо ваше підприємство або лабораторію надточними хронометрами вітчизняного або зарубіжного виробництва.

Каталог товарів

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!