057 757 3548
050 400 9380  
067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604

Лабораторні диспергатори

Лабораторні диспергатори представлені в цьому розділі сайту. Якщо в даному каталозі Ви не знайшли необхідний вам диспергатор лабораторний, то зателефонуйте нам, ми привеземо його під замовлення.
Сортувати:

Робочий комплект складається з диспергатора ULTRA-TURRAX® Tube Drive control, пробірки з мішалкою ST-20 (1 шт.), Пробірки з елементом «ротор-статор» DT-20 (1 шт.), Гачка для виймання ротора-статора (1 шт.), пробірок для перемелювання зі скляними (G) і сталевими кульками (S) BMT-20 G / S (2 шт.) і блоку живлення.

Ціну уточнюйте!

Унікальна універсальна система для диспергування, перемішування, гомогенізації і перемелювання з герметичними одноразовими пробірками.

Ціну уточнюйте!

Робочий комплект складається з диспергатора ULTRA-TURRAX® Tube Drive, пробірки з мішалкою ST-20 (2 шт.), Пробірки з елементом «ротор-статор» DT-20 (2 шт), гачка для виймання ротора-статора (1 шт. ), пробірок для перемелювання зі скляними (G) і сталевими кульками (S) BMT-20 G/S (2 шт.) і блоку живлення.

Ціну уточнюйте!

Унікальна універсальна система для диспергування, перемішування, гомогенізації і перемелювання з герметичними одноразовими пробірками.

Ціну уточнюйте!

Диспергатор для обсягів від 1 до 1000 мл (H2O) з привабливою ціною.

Ціну уточнюйте!

Диспергатор для обсягів 10 - 1.500 мл. У комплект входить диспергатор "T 18 basic" і диспергирующий елемент ,,S 18 N - 19 G,,

Ціну уточнюйте!

Високопродуктивний диспергатор для обсягів від 1 до 2000 мл (H2O).

Ціну уточнюйте!

Диспергатор для обсягів від 0,5 до 100 мл з привабливою ціною.

Ціну уточнюйте!

Високопродуктивний диспергатор для обсягів від 0,25 до 30 л (H2O).

Ціну уточнюйте!

Потужний диспергатор T 65 D розроблений для типових дослідних установок, обсяг від 2 до 50 л (H2O).

Ціну уточнюйте!

Обсяг перемішування від 2 до 50 л (H2O).

Ціну уточнюйте!
Артикул: 1257-00128
Призначені для подрібнення харчових, біологічних продуктів і підготовки їх до подальшого аналізу, отримання суспензій і емульсій.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1257-00044
Призначені для подрібнення харчових, біологічних продуктів і підготовки їх до подальшого аналізу, отримання суспензій і емульсій.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1311-00238
Ультразвукові диспергатори серії SONOPULS — необхідні для кожної лабораторії апарати, які використовуються для отримання порошків, однорідних суспензій, емульсій, подрібнення твердих компонентів і рідин, сонохіміі і прискорення реакцій.
Ціну уточнюйте!
Диспергатор IKA T 18 digital ULTRA-TURRAX® Package
Оценить
Артикул: 1311-00831
Комплект включає:
 • T 18 digital ULTRA-TURRAX®
 • S 18 N - 19 G
Ціну уточнюйте!
Диспергатор IKA T 18 digital ULTRA-TURRAX®
Оценить
Артикул: 1311-00832
Диспергатор за конкурентною ціною для обсягів від 1 до 1500 мл (H2O) з цифровою індикацією частоти обертання.
Ціну уточнюйте!
Диспергатор IKA T 10 standard ULTRA-TURRAX® PCR Kit
Оценить
Артикул: 1311-00833
Диспергатор за конкурентною ціною для обсягів від 0,5 до 100 мл (H2O) зі спеціальним набором для ПЛР.
Ціну уточнюйте!
Диспергатор IKA T 65 digital ULTRA-TURRAX® Package
Оценить
Артикул: 1311-00834
Комплект включає:
 • T 65 digital ULTRA-TURRAX®
 • S 65 KG - HH - G 65 G
 • T 653 Телескопічний штатив
Ціну уточнюйте!
Диспергатор IKA T 65 digital ULTRA-TURRAX
Оценить
Артикул: 1311-00835
Диспергатор підвищеної потужності для обсягів від 2 до 50 л (H2O) з цифровою індикацією частоти обертання, для типових дослідних установок.
Ціну уточнюйте!
Диспергатор IKA T 65 basic ULTRA-TURRAX® Package
Оценить
Артикул: 1311-00836
Комплект включає:
 • T 65 basic ULTRA-TURRAX®
 • S 65 KG - HH - G 65 G
 • T 653 Телескопічний штатив
Ціну уточнюйте!
Диспергатор IKA T 65 basic ULTRA-TURRAX®
Оценить
Артикул: 1311-00837
Диспергатор підвищеної потужності для об'ємів від 2 до 50 л (H2O), для типових дослідних установок.
Ціну уточнюйте!
Диспергатор IKA T 50 digital ULTRA-TURRAX®
Оценить
Артикул: 1311-00838
Потужний диспергатор для обсягів від 0,25 до 30 л (H2O) з цифровою індикацією частоти обертання.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1257-01589
Прилад для подрібнення харчових, біологічних продуктів і підготовки їх до подальшого аналізу
Ціну уточнюйте!
Артикул: 194-01171
Гомогенізатор Velp OV5 це ідеальне рішення для емульгування, змішування та різання зразків біологічного матеріалу (клітин, тканин тварин і рослин), фармацевтичних препаратів, різних об'єктів в косметичній та харчовій промисловості.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 194-01340
HOHTDG лізуючий гомогенізатор OHAUS лабораторний — високопродуктивний лабораторний лізуючій гомогенізатор з кульовим млином це ефективний інструмент для подрібнення, лизирования, розтирання, змішування та гомогенізації зразків.
Ціну уточнюйте!

Диспергатор лабораторний

Диспергатор — це апарат для тонкого подрібнення з наступним рівномірним розподілом по суміші твердих або рідких речовин, він призначений, в основному, для диспергування багатокомпонентних середовищ, для яких неприпустимий перегрів. Широке застосування прибори знайшли в харчовій, хімічній, нафтопереробній та фармацевтичній промисловості, а так в будівництві та сільському господарстві.

Процес диспергування часто затребуваний в лабораторіях. Зазвичай, диспергатор лабораторний — це ультразвуковий диспергатор. Це пов'язано з тим, що він є малогабаритним і легким у використанні. Ультразвуковий механізм дозволяє готувати тонкі дисперсії і емульсії за допомогою кавітаційної обробки в високоинтенсивном ультразвуковому полі, яке створюється в спеціальній резонансної камері. Кількість циклів диспергирования безпосередньо залежить від фізико-механічних властивостей елементів суспензії. Коли необхідно проводити процес в цистернах, ваннах, наявних у споживача, використовуються спеціальні ультразвукові перетворювачі — «заглибні», які розміщуються всередині ємностей.

У процесах приготування бурових розчинів використовується диспергатор гідравлічний. Бурова рідина, для підвищення швидкості розчинення в ній глини і хімічних реагентів, подається в апарат за допомогою бурового насоса або цементувального апарату.

Диспергатор для бетону дає можливість залучити до гидратацию більший об'єм речовини за рахунок збільшення вмісту в ньому частинок з мінімальним розміром.

Диспергатор для фарби використовується при створенні лакофарбової продукції для забезпечення однорідності фарбувальних пігментів.

В останні роки при видобутку нафти і ліквідації аварій з попаданням нафтопродуктів у воду використовується диспергатор нафти. Технічний результат його роботи полягає як в отриманні якісної, товарної нафти в місцях видобутку, так і перетворенні відходів її переробки в паливо або інші продукти споживання, що призводить до мінімізації об'єму не утилізованих речовин.

 Обводнювання мазуту, тобто збільшення вмісту в ньому води може доходити до 20 відсотків. Цей фактор, поряд з неоднорідністю структури топкового мазуту є причиною багатьох експлуатаційних проблем під час спалюванні цього палива в котельнях. Найбільш часто виникають пульсація факела в топці, зрив горіння, нестійкість роботи паливних насосів, вихід з ладу мазутних фільтрів, а також, підвищений сажеобразование і викид шкідливих продуктів згоряння. Рішенням перерахованих проблем може стати диспергатор мазуту, що забезпечує гідромеханічну обробку палива для поліпшення структури і однорідності і отримання тонкої, легко спалимої водо-мазутної емульсії.

Процеси диспергування знайшли застосування також у сільському господарстві. Наприклад, кавітаційний диспергатор для зерна дозволяє витягти практично 100% міститься в насінні масла.

Як бачите, прилади незамінні в багатьох галузях. У нас на сайті Хімтест Україна+ ви можете купити диспергатор будь-якої моделі і призначення.

Диспергатор

Далеко не всім покупцям зрозуміло, з якою метою слід скористатися подібним обладнанням. Чи потрібен диспергатор, якщо є мішалка? Відповідь ствердна. Потрібно враховувати, що мішалка створена для перемішування суміші, а диспергатор подрібнює і підвищує однорідність маси. Безумовно, для отримання емульсії можна скористатися мішалкою, яка працює на високій швидкості. Але в цьому випадку розчин буде відрізнятися великими частками, тому отримати стабільну систему не вдасться.

Оптимальне рішення

Диспергатор є обладнанням, яке виробляє мокре подрібнення. За принципом роботи розрізняють:

 • Ультразвукове;
 • Ротор-статорне;
 • Плунжерне обладнання.

Одними з найпопулярніших виступають ротор-статорні моделі. З їх допомогою подрібнюється субстанція завдяки механічній дії. Диспергатор цього типу відрізняється диспергуючими елементами, які представлені нерухомим статором і ротором, що обертається. Ці елементи доповнені зубцями, які вибирають відповідно до рівня подрібнення. Під час роботи обладнання суміш відкидається від центру до країв, що дозволяє їй, проходячи через щілини, подрібнюватись.

Різноманітність варіантів

Рівень подрібнення, якого може досягти диспергатор, залежить від характеристик середовища, а також твердості і фракції частинок. Також важливе значення має окружна швидкість. Диспергатор цього типу може бути занурений або проточний. У першому випадку обладнання буде схоже з мішалкою. Для роботи зануреної моделі використовується привід. Техніка цього типу часто зустрічається в лабораторних умовах. Робочі об'єми можуть бути різними. Також апарати можуть використовуватися в промислових умовах, коли вони використовуються разом з великими реакторами. Проточне обладнання дозволяє провести гомогенізацію під час рециркуляції суміші.

Сьогодні придбати надійне лабораторне обладнання не складе труднощів. Для цього достатньо звернутися в нашу компанію, яка завжди готова допомогти кожному клієнту. Ми допоможемо вам підібрати диспергатор, який в повній мірі задовольнить ваші потреби. Наше обладнання відрізняється високою продуктивністю і тривалим терміном експлуатації. Ми пропонуємо техніку за низькою ціною. З нами доставка продукції буде виконана в найкоротші терміни.

Вибрати й купити диспергатор лабораторний

Більш детальну консультацію по лабораторним диспергаторам Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на диспергатор лабораторний є на сторінці товару     

Якщо ціна на лабораторний диспергатор відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!