067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Спектрометри емісійні

Емісійні спектрометри відoмих світових вирoбників, представлені в цьому розділі, має різну конфігурацію, та варіанти виконання, які залежать від аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати спектрометр емісійний — зателефонуйте нам, нaші фахівці Вам дoпоможуть!Сортувати:
PDA-8000
Оценить
Артикул: 104-00029

Іскровий вакуумний оптико-емісійний спектрометр високої роздільної здатності з використанням методу PDA (аналіз розподілу імпульсу).

Ціну уточнюйте!
Спектрометр ICPE-9800 Shimadzu з індуктивно-зв'язаною плазмою
Оценить
Артикул: 104-00030

Краще рішення в атомно-емісійної спектрометрії для виконання завдань аналізу об'єктів навколишнього середовища, фарміндустрії, харчової і хімічної промисловості, металургії та машинобудування, інших галузей науки і виробництва.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 104-00031
Перший комерційний мас-спектрометр з індуктивно зв'язаною плазмою з функціями Помічника при розробці аналітичного методу і діагностики результатів дослідження.
Ціну уточнюйте!
Искровой эмиссионный спектрометр Shimadzu PDA-7000
Оценить
Артикул: 104-00028

Неперевершені характеристики в іскровому розрядному аналізі металів і сплавів. Одночасне кількісне визначення основних і слідових елементів в чорних і кольорових металах.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 194-00315
Фотометр CL-378 з вбудованим мікропроцесором і системою автоподжиг і контролю полум'я призначений для визначення Натрію, Калію, Кальцію, Літію.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00029
Лабораторний оптико-емісійний спектрометр Atlantis GNR —це універсальний многоматричный оптичний емісійний спектрометр для аналізу чистих металів і сплавів.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00028
Лабораторний оптико-емісійний спектрометр Solaris CCD Plus GNR поєднує найсучасніші технічні рішення, легкість у використанні, надійність і високу точність аналізу.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00027
Переносний оптико-емісійний спектрометр ЕsaPort GNR— це портативний оптичний емісійний спектрометр для аналізу металів з дуговим/іскровим джерелом збудження спектрів. 
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00030
Включає в себе:
— систему збудження спектрів на основі генератора LCR розряду СПАРКС;
— оптичну систему з системою вакуумування;
— систему реєстрації на лінійних CCD детекторах;
— систему управління;
— кожен модуль має ряд особливостей і переваг.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00031
Різні режими і їх комбінації — високоенергетичне обыскривание, іскрові режими з різними параметрами, включаючи квазидуговой, — дозволяють вирішувати аналітичні завдання широкого спектру.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00026
Спектрометр ЕРІДАН-500 Іскролайн принцип роботи заснований на порушенні спектра досліджуваних зразків індуктивно-пов'язаної плазмою. Такий тип аналізаторів дає можливість визначати одночасно вміст великої кількості складових майже в будь-яких аналізованих зразках. 
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00024
Емісійний спектрометр СПАС-01 Іскролайн призначений для експресного спектрального аналізу елементного складу порошкових матеріалів (включаючи грунти, породи, геологічні зразки і т. п.), металів, сплавів, масел та інших рідин.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00023
Спектрометр іскровий ИСКРОЛАЙН 350 виробляється у вигляді стійки, що економить простір і підходить при необхідності періодичного проведення досліджень.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00022
Іскровий спектрометр ИСКРОЛАЙН 300 виробляється у вигляді столу для зручності оператора, що необхідно при безперервному аналізі великої кількості зразків.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12869-00021
Оптико-емісійний іскровий спектрометр Искролайн 100 може проводити кількісний аналіз як чорних, так і кольорових металів на великій кількості легуючих елементів і домішок, у тому числі таких як сірка, фосфор і вуглець.
Ціну уточнюйте!
Высокоскоростной атомно-эмиссионный спектрометр c индуктивно-связанной плазмой Shimadzu ICPE-9000
Оценить
Артикул: 104-00027

Перший у світі вакууміруемий ICP-спектрометр з CCD-детектором з оптичною схемою Ешелле-спектрометра.

Ціну уточнюйте!
Емісійні спектрометриЕмісійні спектрометри — незамінний інструмент заводських лабораторій металургійних і машинобудівних підприємств, ремонтних і транспортних організацій. Цим приладам немає рівних при експрес-аналізі металів і сплавів, глиноземів, ґрунтів, інших матеріалів; з їх допомогою можна контролювати стан двигунів та інших механізмів по домішках металів в моторних і трансмісійних маслах.

Емісійний спектральний аналіз зараз є oдним з найпoширеніших експрес-метoдів визначення елементного складу речoвин. Цeй метод, як правилo, використовується при вхіднoму контролі сировини i вихідному кoнтролі продукції в тaких галузях промисловoсті як:

чoрна тa кольорова металургія;
гірничодобувна, збагачувальна та переробна промисловість;
виробництво особливо чистих матеріалів; екологічний контроль у харчовій промисловості;
переробка відходів ядерної енергетики.

З розвитком приладобудування для емісійного аналізу споживачі починають пред'являти нові підвищені вимоги до відповідного обладнання. Поряд із загальними вимогами існують і специфічні для кожної галузі. Це пов'язано, зокрема, з відмінностями у вигляді проби, її елементного складу, діапазоні визначаються концентрацій домішок, методах пробоподготовки і т.д.

До загальних вимог можна віднести наступні:
• поряд з необхідною чутливістю емісійний спектрометр повинен забезпечувати максимально низьку похибку визначення концентрації домішкових елементів; прилад повинен бути максимально надійним і нечутливим до температурних перепадів і коливань напруги протягом дня, які характерні для промислових підприємств України та країн колишнього СРСР;
• програмне забезпечення і технологія проведення вимірювань повинні дозволяти користувачеві самостійно розробляти нові методики, не звертаючись за допомогою на підприємство-виробник; вимірювання повинні проводитися експресних, тобто, на один вимір одного зразка повинно йти кілька хвилин;
• більшість користувачів воліють компактні прилади, так званого, настільного виконання. Спектрометр

Високоточний спектрофотометр

Проведення різних випробувань і досліджень ставить перед собою мету отримати точні і правдоподібні результати. Щоб виконати це завдання, сучасні лабораторії використовують високотехнологічну техніку. Будь-лабораторний комплекс повинен бути обладнаний новітніми апаратами, щоб відповідати сучасним вимогам. Тому вкрай важливо, щоб спектрофотометр був якісним, так як на ринку сьогодні представлені якісні, але підробки, що може привести до проблем в майбутньому.

Вибирати спектрометр слід правильно, адже експлуатація неякісної техніки може стати причиною невірних даних досліджень. Надалі такий спектрофотометр може тільки погіршити свої робочі показники.

Вигідна пропозиція

Якщо ви бажаєте отримати сучасну техніку, то досить відвідати наш сайт. Тут ви можете знайти спектрометр, який в повній мірі задовольнить ваші потреби. Наша компанія працює з виробниками цієї високоякісної техніки, тому ми пропонуємо всім клієнтам оригінальні продукти за вигідною ціною. Кожен спектрофотометр має гарантійний термін експлуатації.

Спектрофотометр

Якщо ви вирішили замовити спектрофотометр, то слід визначитися з особливостями проб, які ви плануєте аналізувати. Всі сучасні продукти зазвичай поділяють на дві категорії: для твердих і рідких зразків. Тверді проби можна розміщувати в апертурними мисці, тому немає необхідності в спеціальній підготовці матеріалів. Щоб виміряти рідини і порошки, вам потрібно буде використовувати кювет або чашку Петрі. Тому спектрометр потрібно доповнити різними аксесуарами, які дозволяють виміряти рідкі або сипучі продукти.

Варто зауважити, що всі матеріали для вимірювання можуть бути:

  • Прозорими;
  • Напівпрозорі;
  • Непрозорі.

Сучасний спектрометр для прозорого або напівпрозорого зразка повинен мати відповідний режим вимірювання. Всі вироби відомих компаній справляються з вимірами на відображення і пропускання. Практично кожен точний спектрофотометр дозволяє виміряти зразки певного розміру. Це означає, що габарити проб не повинні бути більше допустимих розмірів. Тільки в цьому випадку спектрометр впорається з поставленими перед ним завданнями. У вас повинна бути можливість привести пробу в потрібний стан. Зазвичай обмежується саме товщина зразків, а не їх довжина.

Висока продуктивність

Спектрофотометр для вимірювання великих зразків або об'єктів зі складною формою зазвичай вимагає використання специфічної техніки. Великі виробники завжди мають в лінійці своєї продукції такі моделі. Також важливо, щоб зразки були стійкі перед тепловим або світловим випромінюванням. Адже спектрометр в процесі роботи використовує променеву енергію, яка впливає на вироби досить тривалий термін. Види вимірювань дозволяють підібрати підходящий спектрофотометр, який може використовувати вузький спектральний інтервал або всі доступні довжини хвиль. Якщо використовуються моделі з різними довжинами хвиль, то на зразок буде впливати сильне опромінення, що може привести до нагрівання зразка з можливими спектральними змінами його показників.

Нагрівання є не єдиною особливістю, яку потрібно врахувати під час використання такого обладнання. Також варто пам'ятати про знебарвленні проб, що є причиною змін спектра. Щоб позбутися від подібних проблем, спектрометр повинен володіти ксеноновими лампами, які дозволяють зменшити тривалість вимірювань.

  Вибрати й купити емісійний спектрометр, підібрати  спектрометр

Більш детальну консультацію про емісійні спектрометри Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на емісійні спектрометри є на сторінці товару

Якщо ціна на спектрометри емісійні відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!