067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Аналізатори загального органічного вуглецю, загального азоту

Аналізатори загального органічного вуглецю, загального азоту відoмих світових вирoбників, представлені в цьому розділі, має різну конфігурацію,  та варіанти виконання, які залежать від аналітичної завдання замовника. Щоб правильно підібрати аналізатор загального органічного вуглецю, загального азоту — зателефонуйте нам, нaші фахівці Вам дoпоможуть!


Сортувати:
Лабораторный анализатор общего органического углерода Shimadzu TOC-L
Оценить
Артикул: 104-00053

TOC-L настільні лабораторні моделі ТОС-аналізаторів з реактором низькотемпературного термокаталітичного окислення.

Ціну уточнюйте!
 Аналізатор TOC-Vws загального вуглецю «мокре» розкладання Shimadzu лабораторний
Оценить
Артикул: 104-00054
  Настільний лабораторний аналізатор загального вуглецю з «мокрим» розкладанням проби і бездисперсионным ІЧ-детектуванням (NDIR Method)
Ціну уточнюйте!
Аналізатор TOC-Vwp загального вуглецю Shimadzu лабораторний
Оценить
Артикул: 104-00055
  Настільний лабораторний аналізатор загального вуглецю з «мокрим» розкладанням проби і бездисперсионным ІЧ-детектуванням (NDIR Method)
Ціну уточнюйте!
Аналізатор загального органічного вуглецю Mettler Toledo 5000TOCi
Оценить
Артикул: 990-00013
Датчик 5000TOCi забезпечує безперервний, швидкий і надійний контроль рівнів загального вмісту органічного вуглецю мембран зворотного осмосу, ефективності дії УФ-ламп для нейтралізації органічного вуглецю, робочих характеристик іонообмінних смол, очищення від органічних речовин і якості очищеної води.
Ціну уточнюйте!
Портативний аналізатор загального вмісту органічного вуглецю Mettler Toledo 450TOC
Оценить
Артикул: 990-00014
Аналізатор 450TOC є цінним і економічним засобом періодичного контролю водних систем завдяки тому, що переносна конструкція дозволяє проводити відбір у будь-якій точці.
Ціну уточнюйте!
ЕКСПРЕС-АНАЛІЗАТОР НА ВУГЛЕЦЬ АН-7529М
Оценить
Артикул: 6429-00004
Експрес-аналізатори АН-7529М  призначений для визначення масової частки вуглецю в сталях, сплавах і інших матеріалах методом автоматичного кулонометрического титрування за величиною pH
Ціну уточнюйте!
ЕКСПРЕС-АНАЛІЗАТОР АН-7560 НА ВУГЛЕЦЬ
Оценить
Артикул: 6429-00005
Експрес-аналізатори АН-7560  призначений для визначення масової частки вуглецю в сталях, сплавах і інших матеріалах методом автоматичного кулонометрического титрування за величиною pH
Ціну уточнюйте!
ЕКСПРЕС-АНАЛІЗАТОР НА СІРКУ АС-7932М
Оценить
Артикул: 6429-00006
Експрес-аналізатор на сірку АС-7932М призначений для визначення масової частки сірки в сталях, сплавах і інших матеріалах методом автоматичного кулонометрического титрування за величиною pH
Ціну уточнюйте!
ПРИСТРІЙ СПАЛЮВАННЯ УС-7077
Оценить
Артикул: 6429-00007
  Пристрій спалювання УС-7077 призначене для спалювання проб металів у потоці кисню при проведенні аналізу металу на вміст вуглецю, сірки та інших елементів.
Ціну уточнюйте!
Потоковий багатоканальний ТОС-аналізатор серії ТОС-4200 компанії «Шимадзу» дозволяє проводити вимірювання в автоматичному режимі в потоці (до 6 ліній).
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00006
Елементний аналізатор vario TOC cube призначений для одночасного визначення вмісту загального органічного вуглецю та інших форм вуглецю (загального вуглецю, загального неорганічного вуглецю, розчиненого вуглецю, летючого і нелетких органічного вуглецю), як твердих, так і рідких зразках або суспензіях.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00007
Елементний аналізатор vario TOC select призначений для одночасного визначення вмісту загального органічного вуглецю та інших форм вуглецю (загального вуглецю, загального неорганічного вуглецю, летючого і нелетких органічного вуглецю) у зразках рідких або суспензіях.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00008
Аналізатор rapid N exceed один з найуспішніших аналізаторів азоту/білка (протеїнів) за методом Дюма зазнав істотні зміни у функціональності.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00009
Аналізатор для швидкого і абсолютно безпечного визначення азоту (білка) в продуктах харчування, об'єктах навколишнього середовища та ін методом спалювання за Дюма.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00010
Аналіз вуглецю  і сірки має важливе значення для контролю якості і сертифікації металів і сплавів, тому Elementar GmbH розробила революційний прилад inductar CS cube.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00011
Компактний універсальний інструмент для визначення вмісту елементів C-, H-, N-, S-, (Cl ) — у твердих органічних і більшості неорганічних речовин (в якості опції — автоподатчик рідких проб з прямим інжектування).
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00012
Універсальний елементний аналізатор нового покоління для визначення вмісту елементів в органічних і більшості неорганічних зразків.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00013
Аналізатори серії vario MACRO дозволяють визначати елементні комбінації вуглець/азот, вуглець/азот/сірка або вуглець/водень/азот у пробах, маса яких варіюється від міліграмів до 1.5 г.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00014
Аналізатор Vario MAX N/CN може використовуватися у варіанті вуглець/азот для швидкого визначення азоту/білка методом спалювання  за Дюма.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00015
Аналізатор vario MAX CHN спеціально розроблений для аналізу вуглецю, водню та азоту у викопному паливі і для оцінки теплотворної здібності палива.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00016
Макро-аналізатор для визначення вуглецю, азоту і сірки. Як CN, так і в CNS варіанті типові об'єкти для аналізу: рослини, грунт, добрива, а так само технічні матеріали.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 41-00017
Аналізатор Vario MAX-IRMS використовуються в мас-спектрометрії стабільних ізотопів при дослідженні походження та ідентифікації твердого та рідкого палив, ґрунтів, рослин, продуктів харчування.
Ціну уточнюйте!
Лічильник вмісту СО2 INPACK 2000ICC
Оценить
Артикул: 5075-00001
Прилад для вимірювання вмісту СО2 в газованих напоях, розлитих в металеві банки і пляшки.
Ціну уточнюйте!
Лабораторный анализатор общего органического углерода Shimadzu TOC-V CSH
Оценить
Артикул: 104-00056

Настільні лабораторні прилади з термокаталітіческім окисленням проби і без дисперсійним ІЧ-детектуванням (NDIR Method).

Ціну уточнюйте!
Лабораторный анализатор общего органического углерода Shimadzu TOC-V CPH / CPN
Оценить
Артикул: 104-00057

Настільні лабораторні прилади з термокаталітіческім окисленням проби і бездісперсіонним ІЧ-детектуванням (NDIR Method).

Ціну уточнюйте!
Лабораторный анализатор общего органического углерода Shimadzu TOC-V E
Оценить
Артикул: 104-00058

Настільний лабораторний прилад з термокаталітіческім окисленням проби і бездісперсіонним ІЧ-детектуванням (NDIR Method).

Ціну уточнюйте!
Лабораторный анализатор общего органического углерода Shimadzu TOC-V WS /WP
Оценить
Артикул: 104-00059

Настільні лабораторні прилади з «мокрим» розкладанням проби і без дисперсійним ІЧ-детектуванням (NDIR Method).

Ціну уточнюйте!
Потоковый анализатор общего органического углерода Shimadzu TOC-4110
Оценить
Артикул: 104-00060

Промислова потокова модель для визначення загального вуглецю.

Ціну уточнюйте!
Потоковый анализатор общего органического азота Shimadzu TN-4110
Оценить
Артикул: 104-00051

Промислова потокова модель для визначення загального азоту.

Ціну уточнюйте!
Потоковый анализатор общего органического азота и углерода Shimadzu TOCN-4110
Оценить
Артикул: 104-00052

Промислова модель для визначення загального органічного вуглецю та загального азоту.

Ціну уточнюйте!
Аналізатори загального органічного вуглецюАналізатори загального органічного вуглецю (TOC-Total Organic Carbon) — аналітичні прилади для визначення кількості вуглецю, присутнього в пробі, за вирахуванням входить до складу CO2 або карбонатів. Широко застосовуються для аналізу води, різних розчинів, суспензій та ін. В харчовій, фармацевтичній, напівпровідникової промисловості, в біотехнології.

Так, визначення загального органічного вуглецю (TOC) лежить в основі хімії моніторингу стану навколишнього середовища та контролю якості. Вміст вуглецю вимірюється в розчинах або взвесях органічних речовин у водному середовищі. За допомогою TOC аналізу можна вимірювати вуглець будь-якого походження — біологічного (в живих або мертвих організмах) або хімічної (хімічні забруднення).

Вибрати й купити аналізатор загального органічного вуглецю, загального азоту

Більш детальну консультацію по аналізатору загального органічного вуглецю, загального азоту Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на аналізатор загального органічного вуглецю, загального азоту є на сторінці товару

Якщо ціна на аналізатори загального органічного вуглецю, загального азоту відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!