067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Лабораторні вироби загального призначення

Лабораторні вироби загального призначення зі скла для лабораторій предстaвлені в даному рoзділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількості лабораторного скла загального призначення, що застосовується у сучасних лабораторіях, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте наші менеджери допоможуть!


Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Вироби зі скла в оснащенні сучасних лабораторій
Скло — один з найдавніших штучних матеріалів, винайдених людством. Археологи виявили вироби з природного (вулканічного) скла, відносяться до кам'яного століття, а перший штучний скло люди почали робити більше п'яти тисяч років тому. Багато століть скло залишалося предметом розкоші, проте технології розвивалися, і ближче до середніх століть вироби зі скла стали повсюдно поширені і більш доступні. Стародавні вчені й алхіміки були одними з перших споживачів, гідно оцінили всі переваги скляної лабораторної посуду: прозорість, малий коефіцієнт теплового розширення, інертність до багатьох хімічних впливів, легкість очищення. Сучасне скло, крім своїх основних властивостей, володіє також термостійкість і стійкість до впливу агресивних хімічних речовин, вона є придатною для хімічної і термічної дезінфекції, легко миється і чиститься, а відносна крихкість скляної лабораторної посуду компенсується її ціновою доступністю. 

Асортимент виробляємих сучасною промисловістю лабораторних виробів загального призначення зі скла надзвичайно різноманітний: скляні лопатки і палички, крапельниці з дзьобиком Шустера, крапельниці з ковпачком Страшейна, воронки лабораторні, колби грушоподібні і круглодонні, колби круглодонні для перегонки, колби круглодонні Енглера, колби Бунзена, колби Кьельдаля , колби плоскодонні, піпетки Пастера, піпетки з двома одноходовой кранами, піпетки для відмірювання рідини, склянки для інкубації, стаканчики для зважування, ціли ндри Снеллена, циліндри для ареометрів, стакани, кювети, склянки Дрекселя, колби конічні, склянки для реактивів, вакуумні ковпаки різних розмірів і ін. Купити лабораторні вироби загального призначення зі склаЯкщо вам потрібно купити лабораторні вироби загального призначення зі скла, зв'яжіться будь-яким зручним для вас способом з менеджерами компанії «Хімтест Україна+», і ми допоможемо вам забезпечити вашу лабораторію всім необхідним посудом, найбільш підходящою для ваших виробничих завдань. У нас у продажу тільки гарантовано якісні скляні вироби для лабораторій від перевірених виробників. Ціна на лабораторні вироби загального призначення зі скла є на сторінці товаруЯкщо ціна на лабораторні вироби скляні відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!