Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Мірні вироби зі скла

Мірні вироби зі скла для лабораторій предстaвлені в даному рoзділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількості лабораторного мірного скла, що застосовується у сучасних лабораторіях, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте наші менеджери допоможуть!
Лабораторний посуд: різноманітність і застосування
Неможливо уявити собі процес лабораторного дослідження без використання спеціального посуду: колб, мензурок, склянок та інших ємностей. Круглодонні і плоскодонні, з вузькою шийкою і широкогорлі судини найрізноманітніших обсягів використовуються для хімічних і біологічних дослідів ось уже кілька століть, як тільки людство відкрило секрет виготовлення скляних виробів.

Сучасний лабораторний посуд виробляється з якісного хімічно стійкого або термічно стійкого скла. Зустрічаються також зразки лабораторного посуду з кварцу, платини, порцеляни та інших матеріалів, однак скляна лабораторний посуд найбільш затребувана в силу малого коефіцієнта теплового розширення скла, доступності цін і різноманітності асортименту. Як вимога до лабораторного посуду зазвичай виступають стійкість до агресивних реагентів і дезінфекції, міцність, термостойкссть (в тому числі до перепадів температур), легкість санітарної обробки (очищення від забруднень, миття, сушіння, дезінфекції).Мірні ємності зі склаМірні вироби зі скла — різновид лабораторного посуду з нанесеною на поверхні градуировкой, за допомогою якої можна відміряти необхідний обсяг рідини або газу. Такий посуд може бути як призначена для нагрівання, так і немає. Для відбору рідин і газів використовуються мірні піпетки і микропипетки, для титрування — бюретки і мікробюретки, для відмірювання рідин — мірні колби, склянки, мензурки та циліндри, для вимірювання жирності молочних продуктів — бутирометри. Точність градуювання досить висока, коли мова йде про мікрооб'ємах (частках мілілітра) — в піпетках, мікропіпетку, мікробюретки. Градуювання мірних склянок, колб, циліндрів менш точна, вони використовуються для лабораторних досліджень, які потребують дотримання мікроскопічних пропорцій.Купити мірні вироби зі склаЯкщо вам потрібно купити мірні вироби зі скла для лабораторних досліджень, зверніться будь-яким зручним для вас способом до менеджерів компанії «Хімтест Україна+», і ми допоможемо вам вибрати різновиди мірних ємностей, які найбільше підходять для ваших виробничих завдань. У нас у продажу тільки гарантовано якісна мірний лабораторний посуд від перевірених роками бездоганної роботи виробників: бюретки, мікробюретки, мензурки, колби Кольрауша, колби мірні, стакани мірні, микропипетки градуйовані, микропипетки з однієї відміткою, піпетки градуйовані, бутирометри, циліндри мірні.


Ціна на мірні вироби зі скла є на сторінці товару  

 Якщо ціна на мірні вироби зі скла відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!