Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Вологоміри промислові

Потокові вологоміри (промислові), представлені в цьому розділі, мають значно нижчий показник точності, ніж лабораторні аналізатори вологості. Але, пpи цьому, дозвoляють визначати вологість об'єктів, що переміщуються в потоці. Це може бути: пісок, бетон, папір, картон, олія та ін. Якщо у Вас стоїть завдання визначення вологи в об'єкті, що не представлений на сайті — телефонуйте нам, ми опрацюємо можливість зібрати необхідний вам потоковий вологомір.


Сортувати:
Влагомер сливочного масла Поток
Оценить
Артикул: 36-00015
 • Діапазон вимірюваної вологості: 10-70%
 • Точність вимірювань: +/-0.8%
 • Споживається: менше 0,1 Вт
27000 грн
Конвейерная система контроля влажности бумаги, картона, текстиля
Оценить
Артикул: 36-00012
 • Точність: +/-0,8%
 • Діапазон вимірювання вологості: 3— 25%
Ціну уточнюйте!
Влагомер песка и бетона Поток
Оценить
Артикул: 36-00013
 • Діапазон вимірювань для піску та бетону: 0-20 %
 • Точність: не гірше +/- 1%
 • Результати вимірів не залежать від температури вимірюваного продукту.
27000 грн
Измеритель влажности и температуры воздуха РОСА
Оценить
Артикул: 36-00014
 • Точність при вимірюванні вологості: +/-2%
 • Точність при вимірюванні температури: +/-0,5 град. при 25 град. Цельсія
 • Час реакції: менше 5 секунд
5000 грн
Instruments PCE-MWM 230 вологомір однорідних і гранульованих матеріалів
Оценить
Артикул: 484-00143
 • Час розігріву: 30 хв 
 • Швидкість відгуку: 0,3...1,5 сек
195397 грн
Система контроля влажности пиломатериалов ПИК-200
Оценить
Артикул: 36-00011
 • Діапазон вимірювання відносної вологості деревини: 2-70%
 • Точність: +/- 0,8%
 • Кількість датчиків: до 100
Ціну уточнюйте!
Промислові вологоміри Постійно зростаюча в сучасних умовах конкуренція серед виробників висуває підвищені вимоги до якості продукції, що випускається ними продукції, змушує відстежувати і контролювати всі деталі технологічних процесів, важливу роль у багатьох з яких грає вологість сировини, матеріалів, навколишнього середовища. Контроль вологості на виробничих і сільськогосподарських підприємствах здійснюється за допомогою вологомірів (можуть також використовуватися назви «гігромет , «психрометр») різних типів (лабораторних, портативних, промислових). Торговельні підприємства також використовують вологоміри для контролю вологості повітря в складських приміщеннях, великих торгових центрах, підсобних приміщеннях.

Промислові вологоміри використовуються для визначення вмісту вологи як у вихідних сировині і матеріалах, так і в готовій продукції. Крім того, технологічною необхідністю може бути обумовлений контроль вологості навколишнього середовища при виробництві або зберіганні сировини і готової продукції (наприклад, в інкубаторах, теплицях, оранжереях, цехах точних виробництв, в складських приміщеннях, зерносховищах). Промислові вологоміри розроблені для різних галузей: добувної, будівельної (а також для промисловості будівельних матеріалів), целюлозно-паперової, поліграфічної, харчової, деревообробної, текстильної, сільського господарства. Промислові вологоміри більш функціональні, ніж портативні чи побутові. У них вище точність і ширше діапазон вимірювань, присутня звукова і світлова індикація, при необхідності вони можуть працювати в автоматичному режимі і бути частиною технологічного ланцюжка: управляти деякими пристроями, передавати дані на комп'ютер, вести історію вимірювань і т.д.

У нафтовидобувної промисловості вологоміри служать для визначення рівня присутності в нафті води, входять до складу блоків, що відповідають за контроль якості нафти. Такі вологоміри працюють за принципом визначення комплексного опору пропускається через датчик нафтової емульсії, яке безпосередньо залежить від рівня вмісту води в нафті.

На бавовняних фабриках, поліграфічних підприємствах, в друкарнях використовуються конвеєрні системи контролю вологості паперу, картону та текстилю.

Фахівці компанії «Хімтест Україна+» допоможуть вам підібрати промисловий вологомір, найбільш підходящий для завдань вашого бізнесу.

Вибрати й купити вологомір промисловий, підібрати потоковий вологомір

Більш детальну консультацію о пропонованих потокових вологомірах та іншої продукції Ви можете отримати у менеджерів фірми Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на вологоміри промислові та потокові є на сторінці товару

Якщо ціна на потокові та промислові вологоміри відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!