Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Візіограф


Сортувати:
Артикул: 1307-00032
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1307-00033
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Візіограф

Наявність у стоматологічному кабінеті якісного обладнання дозволяє значно покращити, прискорити процес роботи, а також підвищити ефективність діагностики. Радіовізіографія є однією з найбільш інформативних методик дослідження. Проводиться за допомогою спеціального обладнання. У цьому якості виступає радіовізіограф. Основне перевагу використання полягає в тому, що стоматологічний візіограф дає мінімальну дозу обробки при можливості зробити рентген будь-яких зон ротової позиції та вивести результати на монітор ПК.

Радіовізіографічний метод є альтернативною стандартною пленочною рентгенографією. Стоматологічні візіографи перетворюють сигнали у зображення, які моментально передаються на монітор ПК. Це дозволяє зберегти дані пацієнтів у системі протягом тривалого періоду.

Особливості конструкцій та роботи пристроїв

Радіовізіографи складається з:
— чуттєвого датчика;
— шнура;
— аналого-цифрового перетворювача сигналів.

Зовнішнє датчик прийшов з чипом. Цифровий сенсор фіксує сигнали. Перетворювач виводить їх у фотографії монітора. Наведено два порта для підключення до чипу та ПК. Робота пристрою в комплексі з візіографічним обладнанням, що включає рентген-апарат. Відповідно вибір візиографа для стоматологічного кабінету виробляється відповідно до особливостей комплекса обладнання.

Дентальна візіографія активно використовується в стоматології для отримання даних про стан кожного зуба, каналів, а також костних тканин. Система видає знімок буквально спустя пару секунд. Метод поширення серед стоматологів, тому що дозволяє проводити пломбірування, лікування з постійним відслідковуванням стану каналів, їх тривалості. Крім того, отримані дані можливо відправити через Інтернет в любую точку світу, що виходить для міжнародної практики та обмена досвідом.

Ціни на таке рентген-обладнання для стоматології, як візіограф в Україні, відрізняються залежно від якості, виробника.

Де в Україні можна купити якісні радіовізиографи за вигідною ціною

Якщо нам краще забезпечити стоматологію, тим вище якість послуг, що надаються, меншу кількість виплат у пацієнтів при лікуванні, тому купівля візографов в Україні коштує виробляти в спеціалізованих точках. На жаль вони мають не всі міста. На сайті «Хімтест Україна +» ви можете придбати в Києві недорого стоматологічний стоматологічний стоматологічний радіовізіограф виробника Корея (ціна може вар'іруватися, т.к. сума закупки проводиться у валюті, тому перед замовленням уточнить її). Сайт пропонує передове обладнання для медичних центрів, хімічних лабораторій у місті Київ, Харків, Дніпро та пр.

На порталі можна придбати стоматологічні рентгеновізиографи для стоматологів не тільки в межах Києва та найбільших городів, але і з доставкою в усі населені пункти України: кажда стоматологія потребує в якісному обладнанні. Серед вигідних пропозицій інтернет-магазину послуги з ремонту, купленого на сайті обладнання за гарантіями, а також обслуговування та ремонт після її завершення.

Купити стоматологічний візіограф на «Хімтест Україна +» вигідно не тільки тому, що тут найкраща ціна. Весь товар сертифікований, з гарантією від виробника. Доставка виробляється в найкоротші терміни після оплати. Після продовження всього часу наступного перевезення вантажів до точок призначення, клієнт може його відслідковувати за спеціальним кодом. Після прибуття товару на склад, потрібно його перевірити та оплатити доставку на умовах транспортної компанії, що надає послугу.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!