057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Віскозиметри Брукфільда

Мосейчук В.И. директор ООО "Химтест Украина+" <office@chemtest.com.ua>
Вискозиметры Брукфильда

Основні види віскозиметрів Брукфільда.

      Віскозиметри Брукфільда ​​можуть бути трьох основних типів: аналогові (мають кругову шкалу), цифрові і програмовані. Головна відмінність у них — це різні способи відображення результатів. Аналогові віскозиметри мають покажчик на круговій шкалі, що показує результат вимірювань; на цифрових віскозиметрах результат відображається на дворядковому рідкокристалічному дисплеї. Крім цього, у цифрових віскозиметрів є аналоговий вихід 0-10 мВ, тобто передбачена можливість підключення до нього різних зовнішніх пристроїв: дисплея, контролера або самописця.
      Внутрішній устрій віскозиметрів аналогових і цифрових майже однаково, як і методика їх використання. Обидва цих типу приладів являє однаковий ряд моделей, вони можуть працювати з одними і тими ж аксесуарами, тобто спостерігається повна взаємозамінність завдяки однаковим моделям.
     За вартістю найдешевшими є аналогові віскозиметри. Вони являють собою ідеальний варіант, якщо потрібно швидко зробити виміри в'язкості, але при цьому відсутня необхідність постійно записувати свідчення або вимірювати реологічні характеристики. Незважаючи на те, що віскозиметри можуть працювати безперервно, свідчення знімати з них можливо тільки дискретно, в той момент, коли покажчик знаходиться безпосередньо під оглядовим склом, або в момент зупинки віскозиметра і фіксації покажчика.
      Тривалий процес вимірювань вимагає постійної пильності оператора, до того ж дати фіксацію швидко поточних процесів легше, якщо моніторинг ведеться постійно. У цій ситуації краще скористатися цифровими вискозиметрами, які будуть вимірювати і показувати в'язкість безперервно. Такі прилади не перебувати під постійним наглядом. Скориставшись можливістю спеціальної настройки частоти записи свідчень (є в моделі DV-II +), можна вести реєстрацію самих швидкоплинних реологічних процесів. Окремі користувачі віддають перевагу цифровим віскозиметрах, так як, працюючи з ними, не потрібно інтерполювати дані, що іноді доводиться робити, використовуючи аналогове обладнання. Але точність вимірювання буде однаковою для обох типів.
      Цифровими вискозиметрами (крім моделі DV-E) можливо також користуватися з геометрією конус/плита.
      Стандартні варіанти віскозиметрів можуть бути виконані в різних модифікаціях, є, наприклад, моделі, у яких проміжний крутний момент пружини. Для вибору моделі, яка стане оптимальною при вирішенні поставлених вами завдань, варто проконсультуватися у місцевого дилера Брукфільда.
       Окремі моделі спеціально розроблені для специфічного застосування, їх не можна поєднати з традиційними вискозиметрами. Наприклад, за допомогою моделі KU-1 можна виміряти в'язкість досліджуваного зразка в одиницях Кребса, вона розроблена спеціально для лакофарбової промисловості. Використовуючи модель САР-1000, можна вести роботу з високою швидкістю зсуву (10000, 12000 з-1), вона застосовується при дослідженні фарб, смол і полімерів.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!