057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Ваги для зважування тварин, худоби. Характеристики. Види.

. <ot@chemtest.com.ua>
Весы для взвешивания животных, скота. Характеристики. Виды. Ваги для зважування тварин: сфера застосування, специфіка, різновиди

Ваги для зважування тварин: сфера застосування

       Зважування тварин, крім тваринницьких господарств, буває необхідно також у ветеринарних клініках, зоопарках, заповідниках, розплідниках та ін. Тварин зважують з різними цілями. При вирощуванні молодняку ​​необхідно постійно контролювати норму приросту. При відправці тварин на м'ясопереробні підприємства величина живої ваги необхідна для фінансових розрахунків. В розсадниках і зоопарках періодичний контроль ваги може допомогти виявити хворобу тваринного і своєчасно вжити заходів.            

Специфіка ваг для зважування тварин

      Не слід думати, що для зважування тварин можна використовувати побутові або промислові ваги. Тварини — не люди і не контейнер з вантажем, які можуть перебувати в статичному положенні протягом часу, необхідного для зважування. Тварина неможливо умовити постояти спокійно, а постійний рух неминуче негативно позначиться на точності вимірювання ваги при використанні ваг, що не сконструйованих спеціально для зважування тварин. Конструкція ваг для зважування тварин розроблена з урахуванням специфіки зважування нестабільних об'єктів, в зв'язку з чим має ряд відмінностей від вагового обладнання інших призначень. Обов'язковими елементами конструкції ваг для тварин є антикорозійне виконання вантажоприймальної платформи і тензометричних датчиків (оскільки умови експлуатації таких ваг досить несприятливі і припускають постійну наявність різних забруднень, використання на відкритому повітрі і т.п.), рифлена металева поверхня платформи (або наявність дерев'яного або пластикового покриття, що виключає ковзання і падіння зважуваних тварин).          

Різновиди ваг для зважування тварин

      Сучасна промисловість випускає ваги для зважування тварин, обладнані додатковими конструктивними елементами і функціями. Так, ви можете купити ваги з огорожею вантажоприймальної платформи (знімним або стаціонарним), пристосуваннями для фіксації тварин, функцією розрахунку усередненого ваги. Класифікувати ваги для зважування тварин прийнято за кількома ознаками. За способом зважування розрізняють гирьові, механічні та електронні ваги. Останні, в свою чергу, поділяються на на балкові і платформні. Балкові ваги відрізняються великою вантажопідйомністю, тому використовуються на великих сільськогосподарських і м'ясопереробних підприємствах. Найбільш поширені електронні ваги платформної типу, що випускаються в безлічі модифікацій.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!