057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Важливість контролю якості продуктів

. <ot@chemtest.com.ua>
Нитратомер

Контроль якості продуктів із застосуванням нітратоміра


Мало у кого з сучасних городян є можливість цілий рік харчуватися овочами, фруктами, м'ясом, рибою, безпеку яких не викликає підозр. Всі ми купуємо продукти на ринках і в супермаркетах. На жаль, сучасні сільськогосподарські та переробні технології передбачають використання безлічі шкідливих, а то і токсичних речовин, що сприяють підвищенню врожайності і терміну зберігання продукції. Мінеральні добрива, підживлення, обробка отрутами від шкідників, консерванти — все це може відбитися на складі плодів і м'ясопродуктів, і, перш ніж вживати їх в їжу (особливо дітям і людям, що страждають на алергію), дуже бажано проконтролювати наявність шкідливих для організму людини речовин.

Що таке нітратомір

                Нітрати — одна з найпоширеніших груп хімічних сполук, легко переходять в плоди і зелень, рибу, м'ясо і м'ясопродукти. Надлишок нітратів в організмі людини (особливо в несформованим дитячому організмі) може викликати проблеми зі здоров'ям і спровокувати розвиток ряду хронічних захворювань. Тому контроль вмісту нітратів в споживаних продуктах стає необхідним, інакше ваш здоровий спосіб життя і правильне харчування можуть обернутися бідою. Безпечним для людини вважається денне споживання 5 мг нітратів на 1 кг ваги тіла.
                Вміст нітратів вимірюють за допомогою нітратомірів — вимірювальних приладів, що показують перевищення допустимих норм вмісту нітратів.

Що потрібно знати, щоб вибрати нітратомір

                Сучасна промисловість випускає безліч нітрат-тестерів, тому, якщо ви хочете купити нітратомір, буде доцільно ознайомитися з їх різновидами. В першу чергу професіонали рекомендують визначити, для якої групи продуктів вам потрібен тестер. Можливо, краще буде купити відразу кілька нітратомірів — окремо для рослинних продуктів, м'яса, риби. Випускаються і багатофункціональні вимірювачі, проте універсальність, як правило, передбачає більш високу вартість. Подумайте, наскільки важлива для вас компактність приладу: чи збираєтеся ви носити його з собою або будете проводити виміри будинку (в цьому випадку вам підійде пристрій трохи менше мініатюрне, але по більш привабливою ціною). Ще один параметр вибору — мобільність. Чи влаштує вас нітратоміри, що працює від мережі, або необхідний прилад з автономним живленням (батарейки, вбудований акумулятор). Більшість сучасних моделей нітратомірів прості в експлуатації, мають русифіковане меню і видають результат виміру в цифровому вигляді, проте зрідка ще зустрічаються аналогові прилади, показання яких доводиться перераховувати — це професійні нітратоміри, які неспеціалістам краще не купувати.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!