Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131

Ваги з рольгангами

Рольганг ваги, представлені в цьому розділі, мають різні розміри, різну максимальне навантаження і різні варіанти виконання. Щоб правильно підібрати ваги з рольгангами зателефонуйте нам, наші мeнеджери Вам допоможуть!
Сортувати:
Ваги з рольгангами
Оценить
Артикул: 15-00261
Ваги електронні одно — і чотиридатчикові рольгангами використовуються для зважування продукції, що рухається по транспортерної стрічці
Ціну уточнюйте!
Ваги з рольгангамиРольганг-ваги встановлюються в транспортні лінії рольгангів і призначені для статичного вимірювання ваги з високою точністю різного виду заготовок як в холодному так і гарячому стані в потоці на різних ділянках технологічних ліній, у тому числі і металургійного виробництва. Зважування відбувається без переривання технологічного циклу. Результати зважування використовуються в системі супроводу руху заготовок верхнього рівня автоматизації.Конструктивні особливості ваг з рольгангами 1. Легко вбудовуються в існуючі технологічні лінії.
2. Забезпечують високу точність вимірювання незалежно від положення заготовки на ваговій платформі. 
3. Логіка функціонування рольганг-ваг дозволяє організувати постійний контроль їх роботи і негайно фіксувати виникаючі відмови або збої. 
4. Діагностика роботи рольганг-ваг реалізована на ефективному використанні основного обладнання і не вимагає застосування додаткової техніки.
5. До складу рольганг-ваг може бути включений дліномір, що дозволяє в потоці вимірювати довжину зважувати заготовки.Вибрати й купити ваги з рольгангами

Більш детальну консультацію про ваги з рольгангами Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.

Ціна на ваги з рольгангами є на сторінці товару

Якщо ціна на ваги з рольгангами відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!