Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131

Установка сонячних колекторів, монтаж сонячних колекторів.


Все частіше для опалення та забезпечення гарячого водопостачання будинків та виробничих площ використовуються сонячні колектори. Особливо, курортні міста і селища масово встановлюють геліосистеми у своїх гостьових будинках, так як вони забезпечують не тільки гарячою водою, а й здатні підігрівати воду в басейні, наприклад. Індивідуальна установка сонячних колекторів також популярна, оскільки це вигідно і зручно.

Коротко нагадаємо про переваги сонячної установки, яке дарує будинку тепло завдяки сонячної енергії:

екологічність;

енергія сонця безкоштовна і вічна;

економить використання традиційних видів енергії;

економить ваші витрати на комунальні послуги;

система проста і надійна.

До всіх цих переваг наша компанія додає ще два: доступний вибір і купівля установки у нас, і якісний монтаж сонячних колекторів. витрачаючи свій час, ви отримуєте вже працюючу установку у себе вдома або в робочому приміщенні.

З першого погляду це складна завдання установка сонячних колекторів. Харків має великий досвід у використанні гелиоситсем, і ми напрацювали надійну та оперативну технологію установки системи опалення та ГВП, яка б ергономічно розташовувалася на будівлях як в місті, так і в віддалених районах.

Комплекс заходів по установці:

1) професійний підбір необхідною геліосистеми;

1) розрахунок необхідної площі сонячного колектора;

2) визначення кута, при якому буде ефективно використовуватися потрапляння променів сонця на колектор;

4) акуратний монтаж, т. к. матеріали дорогі.

Виходячи з бажаного функціоналу системи, ви можете встановити плоский сонячний колектор або вакуумний, але слід пам'ятати, що жодна повністю не геліосистема замінює традиційне отримання енергії.

 Обидва типи колекторів отримують тепло за схожим принципом поглинають сонячну енергію від видимого та інфрачервоного світла випромінювання. Але за рахунок того, як влаштована система плоского сонячного колектора, вони надійні в роботі і добре себе показали обслуговуванні. Однак, ефективність більше у вакуумного колектора. Всі ці показники враховуються і, коли в нашому північно-східному регіоні проводиться монтаж сонячних колекторів, Харків бере до уваги найбільш часті погодні умови, наскільки утеплені стіни будівлі, яке основне паливо використовується в будинку, і багато інше, щоб всі вимоги до роботи геліосистеми реалізувалися повною мірою.

Установка сонячних колекторів не відрізняється кардинально більш сонячних регіонах або, навпаки, з більш похмурою погодою, але ми враховуємо і це теж. Базова схема нагрівання води буде однаковою: безпосередньо сонячний колектор, бойлер для гарячої води, циркуляційний насос, контролер геліосистеми та датчик температури.

Монтаж сонячних колекторів має кілька рішень. Це буде або економне і комфортне проектування установки, яка дозволить вам нагрівати воду і влітку, і отримувати гарячу воду в перехідний період. Або це буде сучасне рішення з захистом від перегріву і безпечного використання системи, без небезпеки закипання.

Всі консультації по правильному підбору колектора і вигідному проектуванні системи ви можете отримати у нас, просто подзвонивши по телефону, який ви бачите в контакти на сайті.

При Вашій зацікавленості надамо можливість подивитися "вживу", як працюють вже здійснені об'єкти.

Установка сонячних колекторів,  монтаж сонячних колекторів. Харків.
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!