057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Ультразвукове очищення

. <ot@chemtest.com.ua>
Ультразвуковая очистка

Ультразвукове очищення: принцип дії і сфера застосування


         Існує безліч процесів, де не можна використовувати хімічну або механічну очистку. Наприклад, для видалення забруднень з оптичних лінз, ювелірних прикрас, годинникових механізмів, лабораторного посуду, лабораторних, хірургічних та стоматологічних інструментів, а також деталей складної конфігурації (в машинобудівних, металургійних, металообробних і інших виробничих процесах). У таких випадках на допомогу приходить ультразвукове очищення, заснована на впливі на забруднені поверхні ударної хвилі, отриманої в результаті схлопування мільйонів мікроскопічних кавітаційних бульбашок, що утворюються внаслідок впливу на очищуючий розчин ультразвукових хвиль. Ультразвуковий очищення піддають також хірургічні та стоматологічні інструменти, а також деталі складної конфігурації (в машинобудівних, металургійних, металообробних і інших виробничих процесах).

Процес ультразвукового очищення і його переваги

      За допомогою ультразвуку можна добитися високої якості очищення, при якому будуть видалені навіть мікроскопічні частинки забруднення, які важко видалити іншими методами. Очищення ультразвуком дозволяє не розбирати попередньо складні вузли і механізми (наприклад, часові), видаляє забруднення з тріщин, забезпечує стабільний результат при економії часу. Ультразвукове очищення призводить до видалення з забрудненої поверхні всього зайвого, не наводячи при цьому до пошкодження поверхні, що очищається.

Устрій ультразвукової ванни

       Основними елементами конструкції ультразвукового очищувача є посудина (розмір якої залежить від призначення очищувача), ультразвуковий генератор, перетворювач електричної енергії в механічну. Ємність, в яку поміщаються очищуючий розчин і обробляється об'єкт, може бути як невеликий (наприклад, для ювелірних прикрас, годинникових механізмів), так і більш значних розмірів (для інструментів, деталей, запчастин). Крім того, сучасні ультразвукові ванни, як правило, оснащені електронним блоком управління, таймером, регулятором потужності.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!