067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Тонометри напівавтоматичні


Сортувати:
Корисні для всієї родини тонометри напівавтомати

Багато людей змушені контролювати свій артеріальний тиск. Гіпертонікам важливо вчасно приймати ліки, звичайним людям розуміти причини свого нездужання, коли «безпричинно» болить або паморочиться голова, з'являється раптова слабкість, внутрішній озноб. Регулярний контроль артеріального тиску (АТ) часто допомагає запобігти гіпертонічний криз і навіть інфаркт. Тут і приходять на допомогу зручні високоточні прилади — напівавтоматичні тонометри, призначені для використання в домашніх умовах. Втім, пристрої часто можна бачити і у сімейних лікарів в сумочках, і на прийомі у різних вузькопрофільних медичних фахівців.

Ввівши в пошукову систему запит «куплю напівавтоматичний вимірювач артеріального тиску», ви отримаєте масу пропозицій. В інтернет-магазині «Хімтест Україна +» (Україна, Харків) жителям всіх українських міст (Київ, Дніпро (Дніпропетровськ), Запоріжжя, Одеса, Львів) можна купити тонометр напівавтомат (напівавтоматичний апарат для вимірювання артеріального тиску), ціна доступна всім категоріям населення.

Що собою являє апарат. Його види та переваги

Незамінний помічник — вимірювач артеріального тиску та пульсу є просту конструкцію у вигляді: манжети, що надягається на область передпліччя, груші для підкачки повітря, мікропроцесора для обробки даних і електронної панелі для виведення результатів вимірювань. На ринку медичного обладнання представлена велика різноманітність вимірювальних тонометрів напівавтоматів, що розрізняються наступними параметрами:
— варіантами живлення (від батарейок, електромережі, або комбіновані). Тонометр напівавтоматичний з мережним адаптером має можливість працювати як від пальчикових елементів живлення, так і від мережі;
— розмірами манжети (дитячі, до 22 см, від 22 до 36 см, понад 36 см);
— різними додатковими функціями (обчислення середнього значення АТ з трьох останніх вимірів, висновок на екран значка аритмії, звукові сигнали початку вимірювання і його закінчення, наявність пам'яті для збереження попередніх результатів, іншими).

Перевагами незамінного приладу є: точність і швидкість проведення вимірювань, зручність і простота користування, компактні розміри, цінова доступність.

Вибирають прилад залежно від цілей використання (вдома, в поїздках), власних уподобань, смаків. Ціни на зручні і компактні прилади залежать від компанії-виробника і функціоналу.

У каталозі інтернет-магазину компанії «Хімтест Україна+» можна вибрати якісний, надійний і довговічний вимірювач тиску тонометр напівавтомат японського виробника Omron. Представлені модифікації тонометрів напівавтоматів — легкі і компактні прилади S1 і M1 Compact оснащені: зручними віялоподібними манжетами, виконаними з зносостійких матеріалів, великими дисплеями з добре читаються символами, пам'яттю для запам'ятовування 14 вимірювань, датчиком підвищеного артеріального тиску. Девайси супроводжуються гарантіями якості виробника.

Переваги співпраці з нашою компанією

Компанія «Хімтест Україна+» по всій Україні (в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі) поставляє сучасне високоякісне лабораторне та медичне обладнання від всесвітньо відомих виробників. Ми пропонуємо професійні послуги установки, запуску в роботу корисних апаратів, навчання правилам користування ними, технічного супроводу, сервісного обслуговування.

У нашому каталозі ви знайдете кольорові фотографії приладів, їх докладні описи і технічні характеристики. Замовляйте для всієї родини важливу річ - надійний вимірювач тиску. Наші консультанти завжди на зв'язку!

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!