Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Тонометри автоматичні


Сортувати:
Тонометри

Тонометр — це діагностичне пристрій для визначення артеріального тиску (в момент систоли і діастоли, верхнього і нижнього АТ). Прилад показує кров'яний тиск, який чиниться на судинні стінки. Верхнє тиск показує силу впливу крові на судини, коли головний орган кровообігу стискається і відбувається виштовхування крові. Нижня АТ фіксується в момент розслаблення серця.

Вимірювальний прилад використовується в терапевтичних відділеннях, кардіологічних центрах, інших лікувально-профілактичних установах, може застосовуватися в домашній обстановці, при патологічних станах ССС, а також для профілактики їх виникнення.

Автоматичні тонометри на плече

Автоматичний вимірювальний прилад для визначення показників артеріального тиску є комфортним і точним пристроєм. Конструкція апарату передбачає компресор для наповнення повітря, електронну схему і інформативний екран. Обчислювати тиск автоматичним шляхом досить просто. Необхідно надіти на плече сфігмоманометріческую манжету, обладнану чутливим датчиком, натиснути кнопку старту, все інше зробить апарат. Після отримання показників вимірювання, які здійснюються відповідно до визначених алгоритмах, дані виміру перетворюються в цифри. Через короткий відрізок часу на екранному табло з'явиться цифровий результат вимірювання. Деякі моделі тонометрів оснащуються додатковими опціями, вбудованим пульсомірів, індикатором миготливої ​​аритмії, характеризуючи повнішу картину стану здоров'я пацієнта. Існують моделі пристроїв, що зберігають вимірювання в обсязі до 50 позицій.

Вимірювання артеріального тиску в такому апараті виробляються на основі методу осціллометріі, який дозволяє уникати впливу людського фактора, інших зовнішніх причин на процес вимірювання, точність отриманих результатів. Автоматичний прилад є високоточним. Накачування повітря здійснюється в авторежимі при натисканні певної кнопки.

Показання до застосування тонометра

Метод осціллометріі, який використовується для визначення тиску в момент систоли, діастоли, застосовується при поширених патологічних станах серцево-судинної системи, їх попередження, артеріальної гіпертензії, при стабільно підвищених показниках тиску, а також при гіпотензії, коли знижені показники тиску у порівнянні з нормальними параметрами. Моніторинг систолічного, діастолічного тиску здійснюється при надмірній масі тіла, спадкової схильності до хвороб серця, судин, патологіях внутрішніх органів, гіподинамії та ін.

Інструкція до застосування

Автоматичний вимірювач тиску на плече не потребує механічної накачуванні повітря. Електронний апарат оснащується спеціальним пристосуванням для автоматичного накачування повітря.

Щоб отримати коректні, точні результати вимірювань, в процесі здійснення замірів людина повинна перебувати в спокійному стані, зручно раположен без напруження м'язів, бажано не нервувати, не говорити голосно, не кричати, безпосередньо перед початком процедури вимірювання не повинно бути активних фізичних навантажень, прийому їжі , тривалої ходьби і т.д. Перед вимірюванням необхідно спорожнити сечовий міхур, відновити спокійне дихання, не напружувати м'язи, здійснювати виміри через 1,5 години після прийому їжі, не виміряти тиск, якщо температура повітря, де знаходиться людина, становить менше 20 градусів.

Автоматичні пристрої мають високу чутливість. При вимірі потрібне дотримання правил вимірів. Для приладу необхідна наявність джерела живлення (електромережу, батарейки).

Переваги тонометрів автоматичних

Автоматичні пристрої для вимірювання артеріального тиску мають наступні переваги:
— можливість вимірювання тиску без необхідності знімати одяг в зоні виміру;
— простота застосування, потрібно правильна фіксація сфігмоманометріческой манжети і натискання кнопки старту;
— новітні пристрої мають опцію обчислення пульсу, звукові оповіщення при небезпечних значеннях;
— збереження в пам'яті пристрою результатів вимірів, завдяки цьому можна вести щоденник АТ, відстежувати стан в динаміці.

Великий читабельний електронний дисплей, звукові сигнали, оповіщення допомагають при вимірюванні тиску літнім людям, а також тим, хто має проблеми із зоровою, слуховий сприйнятливістю.

Де купити тонометри автоматичні за найкращою ціною в Україні

«Куплю тонометр, ручний вимірювач тиску, термометр для вимірювання температури», — такі оголошення можна зустріти на просторах Інтернету.

«Хімтест Україна +» здійснює свою діяльність, оснащуючи різних медичних установ сучасними багатофункціональними приладами, електронним обладнанням, оптичними пристроями. Багаторічний досвід роботи компанії, співпраця з надійними виробниками гарантує клієнтам якісне медичне обладнання з великим набором функціональних можливостей і додаткових опцій.

Інтернет-магазин «Хімтест Україна +» (Харків) — це можливість купити в Києві, Харкові, Дніпропетровську (Дніпрі), Одесі, Запоріжжі та інших містах в Україні автоматичні тонометри з адаптером мережі, електричний прилад, електронний апарат для вимірювання артеріального тиску (автомат -ізмерітель) високої якості, ціна доступна. Вартість тонометра, актуальні на момент замовлення ціни можна дізнатися в інтернет-магазині, зателефонувавши за вказаними телефонами.

Співпраця з компанією «Хімтест Україна +» має ряд переваг:
— різноманітний асортимент спеціального обладнання;
— офіційна гарантія виробника;
— професійне сервісне обслуговування раніше придбаної продукції;
— консультація професійних фахівців «Хімтест Україна +».

Компанія пропонує зручні і безпечні способи оплати за товар. Здійснюється швидка доставка в місто Київ, Одеса, Дніпропетровськ (Дніпро) та інші населені пункти України.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!