067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Теодоліти

Теодоліти представлено в даному розділі. У зв'язку з іcнуванням великої кількоcті лабораторних приладів, щo застоcовуються в будівельній галузі, можливо, якихось позицій на сайт розмістити не встигли. Тому телефонуйте — наші менеджери допоможуть!
Сортувати:
Артикул: 12791-00053
 • Кутова точність: 6"
 • Робоча температура: -20° .. +50°С
 • Стандарт захисту: IP55
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12791-00054
 • Кутова точність: 9"
 • Робоча температура: -20° .. +50°С
 • Стандарт захисту: IP55
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12791-00055
 • Кутова точність: 0.5"
 • Робоча температура: -20° .. +50°С
 • Стандарт захисту: IP55
Ціну уточнюйте!
Артикул: 12791-00126
 • Кутова точність : 0,5".
 • Стандарт захисту: IP55.

Ціну уточнюйте!
Артикул: 12791-00128
 • Кутова точність: 2"
 • Діапазон роботи компенсатора: ±3'
Ціну уточнюйте!
Теодоліти Для чого використовується теодоліт

При виконанні геодезичних, маркшейдерських і будівельно-монтажних робіт, проведення картографічних і топографічних зйомок, рекогносцировке місцевості часто виникає необхідність вимірювання кутів (як горизонтальних, так і вертикальних). Для цих цілей і призначений такий вимірювальний прилад, як теодоліт.

Як влаштований теодоліт

Теодоліт складається з корпусу, підставки-трегера, зорової труби, циліндричного рівня, навідних і закріпних гвинтів, оптичного центрира і відлікового мікроскопа. На корпусі розташовуються горизонтальні і вертикальні відлікові кола, на підставці — круглий рівень для горизонтирования приладу. Теодоліти також оснащуються системою гвинтів: три підйомних гвинта розташовані на підставці, а навідні і закріпні гвинти — на зоровій трубі (використовуються для наведення труби і її фіксації на об'єкті вимірювання).

Як вибрати теодоліт

Вибір модифікації приладу залежить перш за все від його призначення. Залежно від майбутніх завдань визначається необхідний ступінь точності вимірювань, яку повинен забезпечити теодоліт. Ви можете купити теодоліт високоточний, точний або технічний. Більш точні вимірювання забезпечують повторітельние теодоліти. Найбільш ергономічні, зручні і багатофункціональні електронні теодоліти. Покращують функціональність приладу наявність компенсатора, система прямого бачення, Автоколімаційна окуляр, вбудована фото- або відеокамера, але їх наявність збільшує вартість, тому необхідно заздалегідь визначитися, які з функцій найбільш необхідні.

Особливості експлуатації теодолитов

Теодоліти є вимірювальними приладами, і тому підлягають обов'язковій регулярної повірки за кількома геометричним параметрам. Точне дотримання геометричних умов, що висуваються до теодоліта, необхідно для їх коректної роботи. У разі виявлення невідповідностей теодоліт піддається юстирування і повторної перевірці.

Менеджери компанії «Хімтест Україна+» допоможуть вам підібрати високоякісні теодоліт и вітчизняного і зарубіжного виробництва, максимально спрощують рішення ваших виробничих завдань. Зв'яжіться з нами за вказаними телефонами або через форму зворотного зв'язку. Якщо в нашому каталозі не опиниться потрібних вам теодолітів, ми забезпечимо доставку під замовлення.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!