067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Течешукачі водиСортувати:
Артикул: 484-00240
Детектор кришок люків F. A. S. T. MD-100 призначений для пошуку кришок люків під шаром землі, снігу, листя. Завдяки металошукачеві пошук люків на незнайомій місцевості скорочується до лічених хвилин.
42727 грн
Артикул: 484-00556
Течошукач води F.A.S.T. AQUA M50 має дуже чутливий датчик, так що з його допомогою можна виявити навіть найменші витоку. 
Комплект поставки:
— 1 х течеискатель F.A.S.T. AQUA M50;
— 1 х батарейка;
— 1 x стандартні навушники з кабелем;
— 2 х подовжувача;
— 1 х маленький чемодан для транспортування;
— 1 х інструкція з експлуатації;
23503 грн
Устаткування для пошуку розгерметизацію трубопроводу  

Незалежній Україні дісталися в спадок гранично зношені трубопроводи з транспортування води (водопровідні) і тепломережі. Більшість з них передані на баланс міст, що загострює питання діагностики їх стану через брак коштів на капітальний ремонт або заміну сучасними системами. Проблему вирішують спеціальні пристрої — течєшукачі. Прилади створені для виявлення ділянок з дефектом герметичності, де рідини або газоподібні речовини просочуються назовні.

 

Персоналу з обслуговування теплових мереж, водопроводу, пошуку дефектів мереж потрібно знати, що таке і скільки коштує течеискатель води в Україні (Харкові, Одесі та інших містах). Принцип роботи пристрою заснований на визначенні місця, де в грунт або атмосферу потрапляє рідина або газ. Незалежно від глибини залягання системи і робочих характеристик (температури, тиску) сучасні детектори визначають дефект з високою точністю. Тому кожної організації, яка займається обслуговуванням і ремонтом мереж газорозподілу, теплосистем, водопостачання, рекомендується використовувати такі прилади для ранньої діагностики проблеми, щоб уникнути аварії.

Критерії вибору обладнання для діагностики можливих несправностей  

Важливі питання: як вибрати і де купити бездротовий детектор, прилад, пристрій для вимірювання, обладнання для пошуку, виявлення, визначення, знаходження витоків води у водопроводі, протікання в будівлях, яка ціна техніки в Україні? Тип агрегату і його конструкція будуть залежати від задач, для яких він купується. Популярними в роботі з діагностики називають акустичні, кореляційні детектори.

 

Акустична техніка вловлює шум, який виникає при розгерметизації труб. У приладах використовуються чутливі мікрофони, передають сигнал для обробки на цифровий блок. Нові технології в таких механізмах здатні виявляти не тільки труби з металу, але і полімерні.

 

Схожий принцип роботи мають кореляційні пристрої. Вони оснащені тим же цифровим блоком обробки інформації, мікрофонами і гідрофонами. На відміну від акустичного приладу, даний пристрій підключається в двох місцях, визначаючи відстань до місця проблеми. Даний варіант більш точний там, де система має багато вигинів, де ділянку сильно зашумлен. Складність пристрою потрібно отримувати навчання працівників, які будуть його використовувати.

Переваги застосування приладів:
  —  пошук проблемної ділянки з високою точністю;
  —  визначення розгерметизації в важкодоступних місцях;
  —  своєчасне виявлення проблеми запобігає розтин трубопроводу.

 

Потрібно врахувати, що застосування обох методів вимагає попереднього детального вивчення плану траси, поворотів, зміни діаметра труб і інших характеристик. Акустичний прилад для пошуку витоку води або кореляційний бездротової течеискатель можна купити в компанії «Хімтест Україна +» (Київ, Україна), ціни — оптимальні.

«Хімтест Україна+»: постачальник високоякісного обладнання  

Наша компанія працює на українському ринку спецобладнання та техніки більше 10 років. Наша спеціалізація — продаж, установка та сервісне обслуговування техніки для хімічних лабораторій, медичних установ, харчової галузі, екологічних та геологічних організацій. Ми гарантуємо якість товарів, поставляючи їх від провідних світових виробників. В асортименті товарів є сушильні шафи, ваги, лабораторна і медичні меблі, посуд, реактиви і багато іншого. При необхідності, наші фахівці навчать персонал покупця роботі з високоточними приладами, проведуть ремонт або модернізацію техніки та обладнання.

 

Продукцію від «Хімтест Україна+» можна замовити з доставкою в міста Київ, Одеса, Харків та інші, ціна послуги розраховується відповідно до тарифів перевізника.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!