067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Тахометри

Тахометри, для роботи в особливих умовах, яка використовується в різних виробничих підприємствах, які контролюють організаціях, можна знайти в даному розділі. Якщо в даному каталозі Ви не знайшли необхідний вам тахометр, то зателефонуйте нам, ми привеземо його пiд замовлення.
Сортувати:
Артикул: 343-00069
Таxометр Testo 460 зручний і компактний прилад для безконтактного вимірювання чаcтоти обертання в об/xв та об/cек.
6061 грн
Артикул: 343-00070
Електронні таxометри Testo 465 безконтактне оптичне вимірювання швидкоcті обертання в промиcловоcті.
8855 грн
Артикул: 343-00071
Цифровий тахометр Testo 470 ідеальна комбінація оптичного і меxанічного принципів вимірювання швидкоcті обертання.
Ціну уточнюйте!
Артикул: 343-00072
Світлодіодний стробоскоп Testo 477 точне визначення чаcтоти і амплітуди зворотно-поcтупальниx руxів.   
35054 грн
Артикул: 7771-00092
  • Має LCD-екран 18 мм (0.6") з підсвічуванням.
949 грн
Артикул: 7771-00093
  • Пам'ять: максимальне, мінімальне, останнє виміряне значення.
959 грн
Артикул: 7771-00094
  • Призначений для визначення швидкості обертання валів, лінійної швидкості руху деталей на виробництві, конвеєрах і т. д.
1066 грн
Артикул: 7771-00095
  • У дистанційному режимі вимірювання проводяться за допомогою наклеювання шматочка світловідбиваючої смужки на деталь обертання, які входять в комплект поставки.
1647 грн
Артикул: 7771-00096
  • Для контролю частоти обертання робочих механізмів технічних пристроїв.
1700 грн
Артикул: 484-00394
Аналізатор коливань Instruments PCE-VM 25, пірометр, тахометр з функцією запису прилад ідеально підійде для моніторингу машин і обладнання.
73347 грн
Тахометр Що таке тахометр

Тахометр, тахіметр і тахеометр: вимірювальні прилади з дуже схожими назвами, проте абсолютно різними функціями і областями застосування. У цій статті мова піде про тахометр — приладах призначених для вимірювання швидкості обертання. Ми розглянемо особливості та різновиди цих приладів, їх призначення, запропонуємо рекомендації для вибору модифікації, оптимально відповідної вашим виробничим потребам.

Сфера застосування тахометрів

Отже, де ж найчастіше затребувані тахометри? Перш за все — в діагностиці справності будь-яких промислових і побутових механізмів і обладнання, в конструкції яких присутні рухливі обертові елементи. Для всіх таких механізмів встановлені певні інтервали швидкості обертання (mfr звані «паспортні параметри»), і якщо спостерігаються значні відхилення — це вважається явним сигналом несправності. І саме тахометр сигналізує про аномальні значеннях швидкості обертання механізмів або їх окремих частин. Важливість правильної і точної роботи тахометра полягає в своєчасному запобіганні можливих неприємних або навіть незворотних наслідків, які можуть виникнути внаслідок поломки через істотне, постійного або довготривалого порушення паспортного швидкісного режиму.

Як працює тахометр

Швидкість обертання може вимірюватися в герцах або оборотах на хвилину і є кількість повних оборотів, що здійснюються тілом при його рівномірному русі по колу за одну одиницю часу. Зустрічається також інша назва цього показника — частота обертання. Сучасні моделі тахометрів, як правило, надають користувачу можливість самому вибрати зручні одиниці виміру.

Класифікація тахометрів

Основним класифікаційним ознакою є принцип дії тахометра, в залежності від якого прилади поділяються на три класи: механічні, оптичні і стробоскопические.
Для роботи механічного тахометра потрібно безпосередній контакт датчика приладу (в якості якого найчастіше використовуються загострений конічний наконечник або гумове колесо) з поверхнею контрольованого об'єкта, без чого неможливо аналізувати обертальний момент. Такі тахометри найбільш прості, але можуть застосовуватися для вимірювання лише відносно невеликих (20-20000 оборотів в хвилину) швидкостей. Одним з додаткових переваг механічних тахометрів можна вважати можливість вимірювання довжини, що рухається.

Найбільшого поширення набули тахометри оптичні, основними перевагами яких є безконтактність і максимальний діапазон вимірюваних частот обертання (від 0 до 100000 оборотів в хвилину). Принципом дії оптичного тахометра є випромінювання інфрачервоного світлового променя і зчитування сигналу при його відображенні від поверхні аналізованого об'єкта. Як правило, в комплекті з оптичним тахометром поставляється відбивна плівка, що дозволяє отримувати результат незалежно від відбивної здатність поверхні.

Якщо потрібно вимір частоти обертання в діапазоні від 1000 до 50000 обертів на хвилину з одночасною фіксацією частоти коливання об'єктів, то можливе застосування третього виду тахометрів — стробоскопических. Такі тахометри дають можливість вимірювати швидкість обертання і коливання дуже маленьких об'єктів шляхом синхронізації частот високочастотних спалахів, що генеруються приладом, і руху об'єкта.

Як вибрати тахометр

Перш за все визначте, в якому діапазоні частот вам належить проводити вимірювання. Можливо, вам підійде тільки оптичний тахометр. Потім вивчите всі додаткові функції, якими більшість виробників постачають свої прилади (вибір одиниці виміру, кілька видів вимірювань, наявність вбудованої пам'яті, цифрового дисплея і клавіатури, можливість зберігання та передачі даних і т.д.) і визначте, які з них вам необхідні.

Купити тахометр

Якщо вам потрібно купити тахометр, зв'яжіться з менеджерами компанії «Хімтест Україна+» за контактними телефонами, електронною поштою або через форму зворотного зв'язку на сайті. Усі пропоновані нами тахометри виготовлені перевіреними і надійними вітчизняними і зарубіжними виробниками, відрізняються надійністю і довговічністю, сертифіковані для роботи на території України і забезпечені всією необхідною супровідною документацією.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!