Всі ми стикалися з процесом хронометрування: годинник, будильники, кухонні та побутові таймери, спортивні секундоміри відомі практично будь-якій людині. Таймери вбудовані в наші телевізори, музичні центри, плити, мікрохвильові печі, кондиціонери, обігрівачі та іншу техніку. Але, напевно, мало хто замислювався, наскільки частіше насправді ми стикаємося з таймингом. Чи знаєте ви, що таймери керують освітленням вулиць, рекламно-сувенірної продукції, під'їздів? Що сучасні охоронні системи по таймеру імітують ефект присутності (під час відсутності господарів включають і вимикають світло, телевізор і т.п.), відлякуючи зловмисників? Що таймери вбудовані в сучасні багатотарифні лічильники електроенергії? Крім того, неможливо уявити собі без таймерів сучасне промислове підприємство: ці пристрої контролюють облік робочого часу, подають оповіщають сигнали, керують роботою програмованого обладнання, системами вентиляції, кондиціонування і обігріву і т.д.
Різновиди таймерів і секундомірівСучасна промисловість пропонує настільки широкий асортимент інструментів хронометрування, що для зручності вибору потрібно їх систематизація. Зокрема, таймери і секундоміри можна класифікувати за принципом дії (механічні, електромеханічні, електронні), сферам застосування (побутові, промислові, лабораторні, військові, спортивні і т.д.), принципу відліку часу (прямий або зворотний відлік), за ступенем точності. Крім того, таймери поділяються за методом дії (реле включення/відключення, звукова/візуальна сигналізація, електроімпульси).
Як вибрати таймер або секундомір?Отже, у вас виникла потреба купити таймер, секундомір, годинник або інший засіб для хронометрування. Як вибрати модель, найбільш підходящу для вирішення вашого завдання?
Почнемо з простого питання: яка точність вимірювань вам необхідна? Як правило, для вирішення більшості побутових і виробничих завдань досить точності до секунди або 1/10 секунди — в цьому випадку вам підійдуть як механічні, так і електронні прилади. Однак деякі сфери застосування таймерів і секундомірів вимагаю підвищеної точності, аж до тисячних часток секунди. Це спортивне хронометрирование, деякі лабораторні операції, надточні технологічні процеси (наприклад, в фармацевтиці, мікробіології, електроніці) — в цьому випадку вибір обмежений лише електронними моделями.
Чи є у вас специфічні вимоги до виконання приладу? Чи потрібна ударостійкий або водонепроникний корпус, захист від впливу агресивних речовин, екстремальних температур і т.п.? Які проміжки часу ви припускаєте вимірювати або програмувати? Сучасні прилади за цим показником можуть варіюватися від 60 секунд до тижня і більше. Чи потрібні вам додаткові функції: наявність реле, пам'яті, бездротових технологій, метронома і т.д.? Кваліфікований менеджер обов'язково задасть вам ці питання, тому підготуйтеся до них заздалегідь.
Більш детальну консультацію про таймери та секундоміри Ви можете отримати у менеджерів компанії Хімтест Україна+, зателефонувавши за нашими контактними телефонами або оформити заявку.
Ціна на таймер та секундомір є на сторінці товаруЯкщо ціна на таймер або секундомір відсутня, запитайте її у наших менеджерів, і в найкоротші терміни Вам її повідомлять.