Украинский Русский
067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Світильники стоматологічні


Сортувати:
Операційно-оглядового LED світильник LUVIS-E100
Вы экономите 1693 грн
-5%
Оценить
33869 грн
Цена: 32176 грн
Ціну уточнюйте!
Операційний одинарний/подвійний LED світильник LUVIS-M200
Вы экономите 10556 грн
-5%
Оценить
211129 грн
Цена: 200573 грн
Основні характеристики світлодіодних світильників для стоматологічних установок

У стоматології освітлення відіграє дуже велику роль. Якщо присутній якісна лампа для стоматологічної установки, можна з легкістю розрізнити дрібні деталі на обмеженій площі. Поганий світильник в кабінет сильно навантажує очі, вони втомлюються, тому лікар може зробити помилку і наслідки будуть незворотними. В роботі стоматолога важливо, щоб маніпуляції були точними. Сьогодні можна купити світильник на стоматологічну установку для кабінету навіть не виходячи з дому.

Всі стоматологічні світильники повинні виконувати три основних завдання. По-перше, висвітлення в стоматологічному кабінеті обов'язково має бути якісним, щоб знижувати навантаження очей лікаря при дослідженні порожнини рота. По-друге, завдання лампи для стоматологічної установки - правильно передавати кольору. Це дозволяє домогтися високої естетичної якості операцій. По-третє, освітлення для стоматологічного кабінету не повинно провокувати появу тіні, так як вона може зіпсувати якість діагностики.

Чому варто віддати перевагу саме такому варіанту?

Установка без правильного висвітлення не принесе очікуваних результатів. Важливо забезпечити якісне світловипромінювання, щоб всі маніпуляції проходили на вищому рівні. Не тільки ціна світильника для стоматолога на світлодіодах приваблює покупців. Ще такий варіант має ряд важливих переваг і це:
— рівномірний світло, відсутність тіней завдяки рівномірному розподілу структури світлодіодів;
— правильний індекс передачі кольору, який повністю відповідає європейським суворим стандартам;
— світловий потік високий, тому всі три робочих зони стоматолога забезпечуються необхідним рівнем освітленості;
— можливість вибору оптимального діапазону колірних температур.

Переваг у світлодіодного стоматологічного світильника достатню кількість, щоб віддати йому перевагу. Такий світильник відрізняється низьким коефіцієнтом пульсації. В даний час всі завдання, які виконувалися раніше спеціалізованими лампами, може успішно реалізувати світлодіодний світильник для стоматологічної установки.

У порівнянні зі звичайним світильником, світлодіодна лампа для стоматолога в 8 разів краще висвітлює, вона здатна забезпечити не тільки яскравість, а й глибину світла. Значно економиться електрична енергія. Світлодіоди можуть прослужити тривалий період часу. Коли вони працюють, немає збоїв у висвітленні і різних поломок. Середній термін служби світлодіодів складає 50 тис.годин.

Де за вигідною вартості замовити?

На офіційному сайті компанії "Хімтест Україна+" можна купити стоматологічний світильник за доступною ціною. Ми є великою організацією, яка постачає високоякісне лабораторне обладнання, вироблене із застосуванням інноваційних технологій. У нас ціна стоматологічного світильника зовсім недорога, тому що немає накруток. Для нас важлива репутація, тому ми не завищуємо ціни. Доставляється товар в усі регіони України популярними кур'єрськими службами. Наша фірма гарантує своєчасну поставку обладнання та його післягарантійне обслуговування. У наші обов'язки також входить ремонт і модернізація обладнання різних виробників.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!