057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Специфіка лабораторних морозильників

. <ot@chemtest.com.ua>
Лабораторный морозильник

Лабораторні морозильники: різновиди, відмінності


     Медичні, фармацевтичні і лабораторні морозильники — вузькоспеціалізоване обладнання, вимоги до якого набагато перевершують вимоги до побутового, торговельного або промислового холодильного обладнання. Лабораторні морозильники призначені для зберігання біоматеріалів, препаратів і реагентів, досліджуваних зразків. Від справності, точності дотримання температурних режимів та безперебійної роботи лабораторних морозильників може залежати достовірність аналізу, результат багатомісячних наукових досліджень, збереження дорогих медикаментів тощо, тому слід ретельно підібрати морозильник, що забезпечує необхідні температурні діапазони.      

Основні відмінності лабораторних морозильників

       Головна вимога до лабораторного морозильники — неухильне підтримку заданої температури по всьому об'єму морозильної камери. Виконання цього завдання забезпечує ряд конструктивних особливостей, зокрема, складна електронна система управління, продумана теплоізоляція і т.д. Контролювати дотримання температурного режиму дозволяють системи моніторингу і сигналізації, пристрої для реєстрації даних.
      Лабораторні морозильники при необхідності можуть підтримувати екстремально низьку (від -85 °C до -150 °C) температуру, при якій слід зберігати біоматеріали, донорську кров, деякі препарати і медикаменти. В техніці для побутового вживання така функція не затребувана. Мінімізувати неминуче коливання температур після відкриття дверцят лабораторного морозильника призначені додаткові дверцята на полицях або відсіках морозильної камери. Крім того, спеціалізована техніка оснащується більш потужними компресорами, ніж побутова — це також дозволяє швидко відновити необхідну температуру.
       Відмінністю лабораторних рефрижераторів від побутових є також матеріали, що використовуються для зовнішніх і внутрішніх покриттів. Як і інша лабораторна техніка, лабораторні морозильники потребують посиленого захисту від агресивних хімічних речовин, сильнодіючих дезінфікуючих засобів, корозії.
      Спеціалізовані морозильники можуть оснащуватися додатковими аксесуарами (лотками, штативами і т.д.).         

Різновиди лабораторних морозильників

      Морозильники для лабораторій можуть бути вертикальними і горизонтальними, однокамерними і багатокамерними, низькотемпературними (до -40 ° C), ультранізкотемпературнимі (до -86 ° C), кріотемпературнимі (до -150 ° C), багаторежимна.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!