057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Сучасні медичні меблі

. <ot@chemtest.com.ua>
Медицинская мебель в Харькове

Коротко про медичні меблі

        Періодичне оновлення інтер'єру — одна з умов якісного надання медичних послуг відповідно до сучасних стандартів зручності та безпеки. Виробники медичних меблів постійно вдосконалюють конструкції, застосовують інноваційні матеріали і технології. Особливо помітний прогрес на прикладі меблів для пацієнтів з обмеженими можливостями — з опіками, паралічами і т.п., багатофункціональних ліжок, реабілітаційного обладнання.
      Високотехнологічні медичні меблі — це полегшення больових відчуттів, прискорення одужання для пацієнтів, а також економія часу і сил для медичного персоналу.
      Крім стандартних шаф, столів, стільців, тумбочок, банкеток і т.п., до медичних меблів відносяться вузькоспеціалізовані види: кушетки, спеціалізовані крісла (стоматологічні, гінекологічні, донорські та ін.), Операційні столи, багатофункціональні ліжка і матраци, візки, процедурні столики, штативи, медичні шафи і багато іншого.           

Специфіка медичних меблів

     При конструюванні медичних меблів розробниками обов'язково враховуються підвищені вимоги до її якості, зносостійкості, ергономічності. Дизайн меблів для лікувальних установ розробляється з урахуванням того, що користувачем може опинитися людина з обмеженими можливостями, а значить, меблі повинні бути в першу чергу функціональна і безпечна (з підвищеним рівнем міцності і стійкості). Крім того, особлива увага приділяється матеріалам, використовуваним при виготовленні медичних меблів: вони повинні легко очищатися, витримувати обробку дезінфекційними речовинами і ультрафіолетовим опроміненням.          

Багатофункціональні ліжка

      Ліжко — найбільш важливий предмет меблів для людини, що потрапила в лікарню на тривалий термін. Дерев'яні ліжка поступово відходять у минуле, на зміну їм приходять ліжка з сучасних металів і пластиків. Такі меблі простіше розбирати і збирати, очищати і дезінфікувати, вона довговічніше і стійкіше як до хімічних, так і механічних пошкоджень. Медичні ліжка можуть бути забезпечені колесами, що значно прискорює транспортування пацієнтів. Багатосекційні ліжка дозволяють зафіксувати пацієнта в потрібній позі, що буває необхідно при переломах, травмах, хворобах хребта. Найбільш сучасні моделі ліжок оснащуються електроприводами, які спрощують пересування і регулювання. Багатофункціональна ліжко дозволяє закріпити на ній додаткові пристосування: спинки, бічні огорожі, штативи для крапельниць, штанги для опор, столик і т.д.


^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!