067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Шприцеві насоси й інфузомати
Сортувати:
Шприцевий дозатор BeneFusion SP1
Вы экономите 1095 грн
-5%
Оценить
21898 грн
Цена: 20803 грн
Інфузійний насос BeneFusion VP1 Mindray
Вы экономите 1119 грн
-5%
Оценить
22379 грн
Цена: 21260 грн
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Артикул: 1726-00047
32000 грн
Артикул: 1726-00048
31790 грн
Артикул: 1726-00049
21886 грн
Артикул: 1726-00050
22000 грн
33500 грн
Насос інфузійний БІОМЕД МЕ600
Вы экономите 1380 грн
-5%
Оценить
27600 грн
Цена: 26220 грн
Станція інфузійна БІОМЕД M200
Вы экономите 6267 грн
-5%
Оценить
125340 грн
Цена: 119073 грн
Насос шприцевой БИОМЕД M200A
Вы экономите 892 грн
-5%
Оценить
17850 грн
Цена: 16958 грн
Ціну уточнюйте!
Інфузомат — гідна альтернатива застарілим крапельниць

Борючись за життя пацієнтів, лікарі, що працюють в реанімації, відділеннях інтенсивної терапії або онкології, використовують різне устаткування. Зовсім недавно для організації тривалого внутрішньовенного введення в організм хворої людини лікарських препаратів застосовувалися крапельниці, але останні роки все частіше в медичних центрах можна зустріти більш зручний в експлуатації апарат — інфузомат. Відмінність інфузійного насосу від класичної крапельниці полягає в його розширеному функціоналі, що дозволяє вводити ліки в точних дозах або мікродозах крапельним, об'ємним або болюсним способом.

Медичні інфузійні насоси бувають двох видів: перистальтический (инфузомат) і шприцевий дозатор. Перистальтичні засіб призначений для введення в кровотік розчину великого обсягу протягом тривалого періоду часу. При необхідності обмежити кількість введеного препарату використовується насос поршневого типу. Принцип роботи засобу для інфузії полягає в забезпеченні періодичності тиску спеціального ролика на силіконовий канал подачі рідини, що дозволяє досягти потрібної швидкості вливання в кров пацієнта лікарських засобів, фізіологічного розчину або поживних речовин. Ціна насоса у вигляді шприцевого дозатора лікарських засобів залежить від його типу (багаторазовий, одноразовий, стаціонарний, мобільний шприцевий дозатор), обсягу інфузійної помпи, швидкості інфузії.

Особливості конструкції інфузоматів

Система інфузійної помпи складається з герметичного пластикового корпусу, еластичного силіконового резервуару, еластичних полівінілхлоридних трубок, антибактеріального фільтра, і може бути додатково оснащена регулятором швидкості інфузії, модулем для завдання інтервалу введення лікарського розчину. Електронний пристрій забезпечує високу точність внутрішньовенного вливання в безпечному для пацієнта режимі / обсязі і може запам'ятовувати раніше зроблені процедури. Прилад включається автоматично в запрограмований час і здатний самостійно розрахувати швидкість введення медикаментів, підібрати призначену лікарем дозування, якщо попередньо ввести в його пам'ять вага пацієнта. Інфузомат має користувальницький інтерфейс, за допомогою якого здійснюється настройка режиму його роботи:
— безперервна інфузія - для подачі мікродоз препарату через мізерно малі проміжки часу;
— періодичне вливання - при призначенні лікарем антибіотика;
— можливість пацієнта самостійно купірувати больові відчуття за рахунок контролю кількості споживаних анальгетиків;
— парентеральне харчування в обхід шлунково-кишкового тракту.

Окремі моделі дозволяють вводити кілька ліків одночасно, якщо запрограмувати черговість і комбінацію введення, а також здатні змінювати дозування певних типів ліків, в залежності від часу доби. Сучасні шприцеві насоси мають ряд пристосувань, які збільшують безпеку експлуатації приладу, за рахунок подачі звукового сигналу в разі помилки або збою в роботі системи, оповіщення про блокування вен, повному використанні лікарського препарату або при попаданні всередину трубки бульбашок повітря. В Україні купити медичний шприц — дозатор або обладнання іншого плану можна через електронний каталог online-ресурсу, попередньо ознайомившись з габаритами і функціоналом представленої до продажу апаратури.

Пропозиції сайту chemtest.com.ua

Шприцеві помпи і інфузомати активно використовуються у відділеннях реанімації, коли необхідно забезпечити точний контроль за процесом внутрішньовенного або іншого способу введення лікарських засобів або поживних речовин, а також дотриманням призначеної лікарем дози препарату. Індивідуальний підхід до кожного хворого виключає ризик ускладнень або передозування. Компанія "Хімтест Україна+" надає своїм клієнтам можливість в віддаленому режимі співпраці купити інфузійний роликовий насос (инфузомат) або шприцеві дозатори рідини за вигідні ціни, з доставкою в Київ, Одесу і будь-який інший регіон країни. Наявність в лікарні сучасного обладнання підвищує позитивний результат від роботи медичного персоналу.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!