067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604
Рентгензахист


Сортувати:
Захист від рентгена

Рентген вже давно знайшов своє широке застосування в медицині і ветеринарії. Він використовується як для діагностики, так і при проведенні серйозних хірургічних втручань в якості надійного контролю. Він являє собою іонізуюче випромінювання, передозування яких призводить до руйнування ДНК і РНК ланцюжків, що згубно для організму людини. Саме тому при роботі з рентгенівським обладнанням необхідна рентгензащіта - спеціальна рентгенозащитний одяг для персоналу і пацієнтів. Україна виробляє Рентгенозащітная одяг під торговою маркою Оберіг, купити її можна на сайті компанії Хімтест Україна + за доступною ціною з доставкою в Київ та інші міста нашої країни.

Асортимент рентгенозащітной одягу компанії Хімтест Україна +

Свинець — метал, який може надійно захистити від рентгенівського випромінювання, тому ля виробництва рентгенозащітной екіпіровки використовуються спеціальні пластини зі свинцевим еквівалентом від 0,35 до 1 мм. Крім цього застосовуються гумове або поліхлорвінілове сировину, яке має 85% просочення свинцем. Всі матеріали стійкі до впливу хімічних речовин, перепаду температур і високої вологості, мають тривалий термін експлуатації. Рентгенозащітная одяг гнучка, зручна в шкарпетці, легка, практична і гіпоалергенна. Кожна модель захищає певні ділянки тіла, які найбільш схильні до поразки рентгенівським випромінюванням під час роботи з обладнанням або є максимально сприйнятливі до нього від природи.

В асортименті компанії Хімтест Україна + представлені захисні:
— спідниці;
— фартухи;
— жилети;
— рукавиці;
— коміри;
— пелерини;
— пластини;
— шапочки;
— полухалати;
— окуляри.

Захисні спідниці призначені для лікарів і медичних сестер, який проводять дослідження з використанням рентгенівського обладнання. Вони ефективно захищають органи таза від негативних впливів. У передній частині вони мають збільшене перекриття, яке посилює захист в 2 рази, а також зручну застібку на липучці або замку.

Рентгенозахисні жилети використовуються лікарями і медичними сестрами під час проведення хірургічних втручань під рентгенівським контролем. Для посилення захисту в них передбачені великі перекриття.

Полухалати забезпечують ефективний захист від горла до гомілки, оберігають ключицю і плечі медичного персоналу, проте слід враховувати, що вага таких виробів досить великий, можливо буде достатньо одностороннього фартуха, який забезпечує аналогічний захист спереду і з боків.

Захисні рукавиці мають досить великі розміри і довжину до середини передпліччя, завдяки чому забезпечують свободу руху рук під час хірургічних втручань, інших маніпуляцій або досліджень. Моделі, призначені для ветеринарних лікарів, мають дещо іншу конструкцію, яка дозволяють зручно фіксувати тварин у нерухомому положенні.

Щитовидна залоза людини дуже сприйнятлива до радіоактивного випромінювання, тому під час роботи з рентгенівським обладнанням необхідно одягати захисні комірці на шию, а для захисту очей необхідно одягати спеціальні окуляри з бічним захистом.

Захисні пелерини одягаються медичним персоналом в тих випадках, коли необхідно максимально зберегти свободу рухів. Рентгенозахисні пластини і шапочки призначені для захисту різних частин тіла пацієнтів під час проведення маніпуляцій.

Хімтест Україна+ — надійна рентгенозащитний одяг за доступними цінами

При виборі рентгенозащітной одягу потрібно враховувати різновид маніпуляцій з рентгенівським обладнанням та їх частоту. Залежно від цих чинників підбираються необхідні моделі одягу з необхідним рівнем захисту. Фахівці компанії Хімтест Україна+ допоможуть вам визначитися з правильним вибором необхідного одягу, а низька ціна на будь-яку модель гарантована завдяки прямій співпраці з виробником.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!