057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Різниця між дистиляторами серії АЕ і ДЕ?

Василевская Мирослава <op3@chemtest.com.ua>
Разница между дистиляторами серии АЭ и ДЭ

Основні відмінності аквадистиляторів серії «АДЕ» від «ДЕ»:

1) Нагрівальні елементи в аквадистиляторах серії «АДЕ» - тени, в аквадистиляторах серії «ДЕ» - електроди (3 фазних електрода + захисний електрод).

2) Нагрівальні елементи (електроди) в аквадистиляторі серії «ДЕ» набагато надійніше (електроди не "горять», як ТЕНи, при нестачі води або при сильному освіті накипу), але при цьому погано працюють на «м'якій» або занадто чистій воді - в даному випадку вихідну воду необхідно злегка «підсолювати» (підвищувати концентрацію солей в камері випаровування). Ознаки «м'якої» вихідної води - недостатня продуктивність аквадистилятора серії «ДЕ» (низька потужність споживаного струму) при нормативному рівні води в камері випаровування.

3) Нагрівальні елементи (ТЕНи) в аквадистиляторі серії «АДЕ» можуть працювати на будь-якої вихідної воді. Однак, чим м'якше і чистіше вихідна вода, що надходить на випаровування в аквадистилятори серії «АДЕ», тим вище якість одержуваного дистиляту і довше термін служби нагрівальних елементів (через зниження кількості накипу, що утворюється на ТЕНах).Аквадистилятори серії «АДЕ» при постійній роботі вимагають регулярного моніторингу стану ТЕНів - якщо жорстка вода, то накип на ТЕНах утворюється досить активно, осідає на ТЕНах, що може привести до виходу їх з ладу (перегорять).

4) У аквадистиляторах серії «ДЕ» (ДЕ-70, ДЕ-100, ДЕ-140, ДЕ-210) встановлений трубний конденсатор і передбачена двоконтурна система водооборота, що дозволяють використовувати для охолодження дистиляту охолоджену очищену воду з технологічної системи замкнутого водооборота (якщо вона присутній на підприємстві). При використанні двухконтурной схеми водооборота, відпрацьована вода з температурою + 70-85 0С скидається не в каналізацію, а надходить в систему замкнутого водообігу підприємства.

5) Хоча якість виробленої води згідно з паспортом на устаткування однакове (відповідає вимогам ГОСТ 6709-72 «Вода дистильована» і статті ФС 42-2619-97 ГФ ХI видання «Вода очищена»), дистилят, вироблений аквадистиляторами серії «АДЕ» - більш якістний, застосовується в основному в харчовій промисловості, медицині (але не для ін'єкцій), ветеринарії, фармацевтиці та аналог.

Дистилят, вироблений аквадистиляторами серії «ДЕ», більше підходить для промислового використання - доливання в акумуляторні батареї та системи охолодження верстатів, в гальванічному виробництві, для особливо чистої мийки готових виробів (стекол, дзеркал, електронних плат і аналог.), А також для інших основних або допоміжних виробничих процесів виготовлення готової продукції або роботи технологічного обладнання. Якщо потрібно хороший «випарної» дистилят недорого і в великих кількостях - аквадистилятори серії «ДЕ» це оптимальний вибір.

6) У комплект поставки аквадистилятора серії «ДЕ» входить запасний комплект нагрівальних елементів-електродів (електроди в апараті + запасні), а в аквадистилятор серії «АДЕ» - нагрівальні елементи (ТЕНи) встановлені тільки в апараті, а запасні тени поставляються за окрему плату.


^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!