057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Пробовідбірник зерна

. <ot@chemtest.com.ua>
Пробоотборник зерна

Значення портативного лабораторного обладнання в сучасному господарстві

      Сучасна професійна лабораторне обладнання (особливо портативні вимірювальні прилади, тестери, аналізатори тощо) з кожним роком все частіше використовується поза межами лабораторій, полегшуючи працю персоналу в багатьох галузях промисловості. Особливо затребуваними аналізатори та пробоотборники виявилися в сільськогосподарських виробництвах, харчової та переробної промисловості. Рефрактометри, вологоміри, Нітратометр, Іономіри, пробовідбірники зерна і рідин широко застосовуються на фермах, зернозаготівельних та борошномельних підприємствах, харчових і кондитерських фабриках, хлібозаводах і т.д.

Як працює пробовідбірник зерна

      У назві даного допоміжного лабораторного обладнання укладено його функціональне призначення: відібрати пробу зерна і доставити її в лабораторію для дослідження якісних характеристик: вологості, придатності для закладки на зберігання, вмісту клейковини. Щуп пробоотборника занурюють на різні глибини в декількох точках ємності з зерном. Після занурення натисканням важеля (або кнопки) на ручці пробоотборника відкривається заслінка ємності, розташованої на кінці щупа, завдяки чому в ємність потрапляє деяка кількість зерна. Потім заслінка закривається, щуп витягується, і пробовідбірник передається в лабораторію.

Як вибрати пробовідбірник зерна

      Завдяки простоті конструкції і вузькоспеціалізованої функціональності класифікація пробоотборников зерна не відрізняється складністю: розрізняють ручні (портативні, мобільні) і автоматизовані (стаціонарні) пробоотборники. Портативні модифікації більш поширені, оскільки сфера їх застосування ширше, а ціна доступніше. По суті, автоматичні пробовідбірники зерна має сенс встановлювати лише на промислових підприємствах, що мають справу з переробкою великої кількості зерна. Автоматичний пробовідбірник вбудовується в автоматизовану систему управління та обліку, їм можна управляти дистанційно, що дозволяє істотно скоротити витрати робочого часу на проведення аналізу сировини.
      У всіх інших сферах доцільніше використовувати прості, компактні і бюджетні модифікації ручних пробоотборников зерна.

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!