057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Досвід застосування аналітичного обладнання фірми SHIMADZU

Дулина Е.В., нач. ИЛ ГП «Харьковстандартметрология», Кузнецова С.М., консультант ООО «Химтест Украина+» <office@chemtest.com.ua>
Анализатор общего органического углерода

Досвід застосування лабораторного обладнання ф. Шімадзу (ЯПОНІЯ) у випробувальній лабораторії ДП «Харківстандартметрологія».

Аналіз якості продуктів харчування в умовах їх постійно розширюється асортименту — аналітично складне завдання, що вимагає спеціального якісного обладнання, реактивів, методичного забезпечення, високого рівня фахівців-професіоналів.
      Випробувальна лабораторія ДП «Харківстандартметрологія» в своїй практичній діяльності, керуючись існуючою нормативно-технічною документацією України та міжнародними стандартами, застосовує аналітичне обладнання фірми «Шімадзу». Лабораторія оснащена 2-ма рідинними хроматографами, 2-газовими хроматографами, а також спектрофотометром UV-1700.
       Рідинний хроматограф LC 10A (2004 року випуску) з флуорометріческім і спектрометричним детекторами, укомплектований Автосамплер, експлуатується в цілодобовому режимі. Відмінні технічні характеристики хроматографа дозволяють адаптувати будь-які існуючі методики:
    насос приладу дозволяє варіювати швидкість потоку в діапазоні від 0,0001 мл/хв. до 10 мл/хв. з дискретністю 0,0001 мл/хв., що дозволяє використовувати колонки різного діаметру, досить малий обсяг плунжера 10 мл, дозволяє отримувати хроматограми практично без пульсацій;
    всі детектори мають термостатіруемого проточні кювети, що підвищує відтворюваність аналізу, чутливість детекторів ф. Шімадзу найвища в світі.
    На рідинних хроматографах LC 10A і LC 20 визначаються харчові барвники, підсолоджувачі, підсилювачі смаку, мікотоксини, бен\зa\пірен.
    Газовий хроматограф мод. GC -14B (2001 року випуску) використовується для аналізу якості сигарет, модель 2010 року випуску GC-2010 застосовується жирно-кислотного і трігліцерідной аналізу, для аналізу горілок і спиртів, стеринів, матеріалів, що контактують з продуктами харчування. Газові хроматографи фірми «Шімадзу» в залежності від завдань комплектуються різними детекторами, мають досконалі системи електронного управління як інжекторними, так і детекторними газами, працюють з будь-якими видами хроматографических колонок, мають гарну чутливість і надійні в роботі.
    У випробувальної лабораторії ДП «Харківстандартметрологія» експлуатуються і інші лабораторні прилади фірми «Шімадзу», такі як УФ-Вид спектрофотометр UV-1700 (2009 року випуску) зі спектральної смугою 1 нм. Даний прилад, завдяки високоякісній оптиці спектрофотометри «Шімадзу» дозволяють проводити вимірювання в широкому фотометрическом діапазоні (до 6 одиниць оптичної щільності).

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!