057 757 3548 050 400 9380   067 318 2112
 (багатоканальний)   093 170 3604
Печать Сообщить другу

Нове на складі - рокла з вагами!

Мосейчук В.И. директор ООО "Химтест Украина+" <office@chemtest.com.ua>
Рокла с весами

Як сьогодні заощадити час та гроші на складі?

Візок з вагами (так само звана рокла з вагами, ваги-рокла) з'явилася на ринку України відносно недавно. Головне призначення рокл з вагами - зважування і переміщення вантажів на євро палетах. За цей недовгий час вона встигла завоювати своє місце в складської життя країни. Завдяки об'єднанню в собі двох функцій, без яких не можливе існування жодного складу — процесу зважування та переміщення вантажу по території транспортної компанії або складу рокла з вагами викликала особливий інтерес у власників і керівників цих підприємств. Адже об'єднання в одному двох процесів значно економить час персоналу, що призводить до збільшення швидкості обслуговування клієнтів і зменшення витрат на оплату праці, знижує витрату енергоносіїв. Як показала практика, багато приміщень складів і прилеглих територій мають різний рівень. Іноді це досить значні перепади і переміщення вантажу до ваги і назад вимагає досить серйозних фізичних навантажень. У цій ситуації процес переміщення порожній візки з вагами від одного вантажу до іншого — одне задоволення.
     Працює така рокла від акумулятора, який заряджається від мережі 220 В. В залежності від моделі має функції зважування, тарування, зовнішньої калібрування, підсумовування, атоноль, контролю щодо встановленої маси зразка і запам'ятовування результатів зважування. При необхідності на візку з вагами встановлюється принтер, який дозволяє роздруковувати дані про дату і результати зважування.
      Залежно від умов експлуатації, підбирають моделі з потрібною захистом датчиків івагопроцесора від таких факторів як пил і вологість, діапазон робочих температур. Варто звернути увагу на вибір коліс. Найбільш популярними, в даний час, є колеса з поліуретану. Діапазон температури, при якій поліуретан не змінює механічні свої властивості від - 60 до +80 ºC. Він стійкий до стирання і впливу масел і кислот.
       Уточнити ціни на роклу з вагами, підібрати підходящу, з урахуванням особливостей експлуатації, модель Вам допоможуть менеджери компанії «Хімтест Україна+». Зв'язатися з ними Ви можете телефону, e-mail або скориставшись сервісом «зворотний дзвінок».

^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!