067 318 2112  
050 400 9380  
  093 170 3604

Нітратомір

Вибрати й купити нітратомір для визначення вмісту нітратів Ви можете в даному розділі. Якщо цікавить Вас прилад відсутній на сайті — зв'яжіться з нами, ми привеземо його під замовлення.

Сортувати:
Нітратомір лабораторний Н-405
Оценить
Артикул: 54-00002

Портативний нітратомір призначений для вимірювання показника концентрації нітратів (рсNO3), ЕРС, масової частки (масової концентрації) нітратів у воді і рідких пробах, підготовлених згідно із методиками виконання вимірювань, а також індикації температури навколишнього повітря.

10590 грн
Іономір лабораторний AI-125
Оценить
Артикул: 54-00003

Призначений для вимірювання pH/pX іонів (26 хімічних елементів і сполук).

14760 грн
Нітратоміри Потенціометричні прилади: види і принцип дії

Якщо вимірювальний прилад працює на основі електрохімічного методу (вимірювання електрорухомих сил оборотних гальванічних елементів) — він називається потенціометричним. Для проведення вимірювань в таких приладах призначені вимірювальний і допоміжний електроди (забезпечені ручними або автоматичними температурними компeнсаторамі), які потрібно помістити в розчин, що аналізується. Результатом вимірювання стане різниця між електрорушійної силами електродів.

Даний метод дозволяє проводити вимірювання різних фізико-хімічних величин: кислотність і рівень рН, окисно-відновний потенціал, електропровідність, концентрацію іонів, кисню, нітратів і солей. Відповідно, до потенциометрическим приладів відносяться:
— солемір (TDS-метр);
— рН-метр;
— іономір;
— кондуктометр;
— нітратометр;
— ОВП-метр;
— киснемір.

Сфера застосування лабораторних нітратомірів

Одним з найбільш затребуваних видів потенціометричних приладів є нітратоміри. Назва говорить сама за себе: призначенням цього спеціалізованого електронного приладу є вимірювання нітратного показника молярної концентрації шкідливих для людського організму нітратів у воді (а також в інших рідинах, у водних розчинах) і харчових продуктах. Незважаючи на те, що нітрати є природним компонентом води, м'яса, свіжих овочів і фруктів, а також багатьох перероблених продуктів харчування, їх надмірна кількість небажано, оскільки ці хімічні сполуки мають властивість накопичуватися в організмі людини і викликати розвиток різних нездужань. Оскільки нітратосодержащіе добрива повсюдно використовують для підвищення врожайності, контроль їх вмісту у воді, ґрунті та їжі для сучасної людини став нагальною потребою. В даний час у вас є можливість купити нітратоміри лабораторний (професійний) або побутової. Як правило, це малогабаритне портативний пристрій з цифровим дисплеєм.

Нітратомір лабораторний має вельми широку сферу застосування

В першу чергу лабораторні нітратоміри задіяні для аналізу якості води, грунту і продуктів харчування. Вони повсюдно застосовуються в лабораторіях, які здійснюють контроль якості питної води і харчових продуктів, контроль вмісту домішок в стічних водах і моніторинг стану природних водойм. Це галузі житлово-комунального господарства, харчова промисловість, сільське господарство, установи ветеринарного, екологічного та санітарно-епідеміологічного контролю, а також виробничі лабораторії всіх промислових підприємств, що здійснюють скид стічних вод в природні водойми. Медичні, науково-дослідні, біохімічні та мікробіологічні лабораторії оснащуються нітратомірами для контролю насиченості нітратами використовуваної води.

Сільськогосподарські підприємства та фермерські господарства рослинницької профілю використовують лабораторні нітратоміри для вимірювання рівня вмісту нітратів у ґрунтах і в вирощеної продукції. У свою чергу, той же показник за допомогою нітратоміра контролюють заготівельні організації, підприємства харчової та переробної промисловості, м'ясокомбінати, торговельні підприємства, оптові бази, ринки тощо

В побуті багато хто використовує нітратоміри для перевірки безпеки продуктів харчування (особливо актуально для сімей з маленькими дітьми, людей з проблемами шлунково-кишкового тракту, алергіків), а також для перевірки якості як водопровідної, так і фільтрованої води і для контролю працездатності фільтрувальних систем.

Нітратомір для лабораторії купити

Як правильно вибрати нітратомір лабораторний, ціна якого залежить від безлічі факторів? На відміну від більшості видів вимірювальних приладів, різні моделі цифрових Нітратоміри мало чим відрізняються один від одного, хіба що в дрібницях, які не впливають на точність вимірювань. Покупець може вибрати на свій смак:
— колір корпусу;
— вид дисплея (монохромний, кольоровий, сенсорний);
— вид джерела живлення (вбудований акумулятор, батарейки пальчикові або «таблетки»);
— принцип управління (кнопки або сенсорний екран).

Відразу варто зазначити, що лабораторний нітратомір зазвичай дорожче, ніж кишенькові побутові моделі, оскільки забезпечує більш високу точність вимірювань, придатний для дослідження значно більшого переліку матеріалів, а також може має низку додаткових функцій (вимірювання інших характеристик, пам'ять, фіксація і передача результатів і т.д.). Крім того, нітратоміри професійного класу оснащуються не металевою щупом, як побутові прилади, а комплектом іонселективного електродів, що також підвищує їх вартість.

Загальна рекомендація перед покупкою: перш за все визначити необхідний вам клас нітратоміра, після чого вивчити пропоновані виробниками додаткові функції. Незважаючи на те, що розширення функціоналу передбачає збільшення ціни, деякі з додаткових функцій можуть виявитися важливими для виконання саме ваших виробничих завдань.

Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!