Украинский Русский
067 318 2112  
  063 128 3131
Наркозно-дихальні апарати
Сортувати:
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Ціну уточнюйте!
Наркозно-дихальна апаратура: призначенняЩоб позбавити пацієнта від больового стресу при проведенні хірургічної операції, в медицині використовується загальна анестезія. Операційний наркоз — це медикаментозне втручання в організм людини, що дозволяє захистити хворого від болю шляхом блокування нервових імпульсів. Що знаходиться під наркозом пацієнт розслабляється, занурюючись в міцний сон, що дає можливість хірургу здійснювати необхідні маніпуляції. З метою збереження життя в кожній лікарні використовується дихальне та реанімаційне обладнання, що представляє собою спеціальні апарати, призначені для підтримки функції дихання пацієнта, що перебуває в операційній або відділенні реанімації.  

Операційний наркозно-дихальний апарат — це пристрій, який забезпечує приготування і дозовану подачу газоподібних або рідких анестетиків, необхідних для занурення пацієнта в медичний сон (наркоз), і працює разом з приладами, що забезпечують штучну вентиляцію легенів (ШВЛ). При введенні людини в стан наркозу в його легені надходить певна кількість знеболюючого препарату і мінімізується зусилля, характерне для дихання людини, що знаходиться в звичайному стані. Схема анестезії підбирається з урахуванням стану здоров'я хворого і особливостей його фізіології. Використання сучасного обладнання дозволяє спостерігати за роботою життєво важливих органів під час проведення операції і безпечно виводити пацієнта зі стану наркотичного сну.

Киснева інгаляційна станція призначена для виробництва кисню з навколишнього повітря за допомогою використання адсорбційної або мембранної технології. Виробники медичного обладнання пропонують стаціонарні і мобільні моделі. Перші монтуються в конкретному приміщенні, а другі призначені для заправки кисневих балонів в межах одного або кількох медичних установ. Киснева установка призначена для вирішення найрізноманітніших завдань: від приготування кисневого коктейлю в відділенні реабілітації до забезпечення медичним O2 великого об'єкта охорони здоров'я. Конструкція і принцип роботиНаркозно-дихальна інгаляційна апаратура складається з декількох робочих елементів:

— джерело газонаркотической суміші / O2;
— дихальний блок (клапани, трубки, дихальний мішок, адсорбер), організуючий маршрут для доставки наркотичного складу і виведення видихуваних газів;
— дозиметр, заміряє і регулює подачу потоку кисню / анестетика певної концентрації до магістралі дихального контура;
— випарник, що перетворює в пар анестетик, що знаходиться в зрідженому стані.

Принцип роботи наркозного апарату з дихальним контуром полягає в односторонньої транспортуванні наркозно суміші від балона до органів дихання. Залежно від способу здійснення наркозу, дихальні контури бувають закритого, напівзакритого, відкритого і напіввідкритого типу. Наркозно і дихальна апаратура випускається різної модифікації: на підлогу (відділення реанімації, операційна палата), настінні (машини швидкої допомоги), мобільні (екстреної служби порятунку) пристрої, і відрізняється габаритами, типом анестетіческого вентилятора / ротаметра, кількістю використовуваних газів, періодом автономної роботи в випадку аварійного відключення електроенергії. Де можна купити реанімаційне та анестезіологічне обладнання за доступною ціною? В Україні придбати медичний наркозний або дихальний прилад з вигідним розміром ціни можна в віддаленому режимі. Інтернет-ресурс chemtest.com.ua (Україна) надає своїм клієнтам можливість купити апаратуру для проведення інгаляційного наркозу або медичні наркозні / дихальні апарати іншого плану, ціна яких доступна, а якість підтверджена гарантійними зобов'язаннями виробника. В електронному каталозі онлайн-ресурсу представлено обладнання даного сегмента в широкому діапазоні моделей і цін, що дозволяє вибрати прилад з певним режимом роботи і експлуатаційними параметрами, не виходячи за межі фінансових можливостей.
Каталог товарів
^ Нагору
© 2013-2014 Хімтест Україна. Всі права захищені. Всі використані логотипи і торгові марки, є власністю їх власників!